لباس مجلسی ۲۰۲۰ و ۲۰۲۱ / مدل های جدید لباس مجلسی ۹۹ و ۱۴۰۰ - پورتال رنگی

پوشاک زنانه ۰۸ دی ۱۳۹۸ بدون دیدگاه

لباس مجلسی ۲۰۲۰ و ۲۰۲۱ / مدل های جدید لباس مجلسی ۹۹ و ۱۴۰۰

خانمها همیشه دوست دارند تا در زمینه های مختلف تک باشند. یکی از این زمینه ها، نوع لباس آنها است که بویژه به نوع لباس میهمانی حساسیت خاصی دارند. در این مطلب ما ضمن اینکه نکات مهم در انتخاب لباس مجلسی را برای شما در نظر گرفته ایم، مدل هایی زیبا و شیک از لباس مجلسی را نیز به نمایش گذاشته ایم که امیدواریم هم از نکات انتخاب لباس بهره بگیرید و هم مدل ها را بپسندید.

چطور یک لباس شب رنگی متناسب با انداممان انتخاب کنیم؟

چطور یک لباس با رنگی مناسب که به ما بیاید را برای مهمانی انتخاب کنیم ؟ انتخاب یک لباس شب کار ساده و راحتی نیست بلکه بستگی به ظاهر و فرم بدن شما دارد . اگر می خواهید در یک مهمانی زیبا ، تک و شگفت انگیز باشید با ما همراه شوید ، تا توضیحات جالبی در رابطه با انتخاب رنگ و هم چنین ظاهرتان ارائه دهیم :
یک قانون برای انتخاب رنگ لباس شب وجود دارد ، زیرا افراد دارای رنگ های پوست مختلف هستند .افرادی که دارای پوست های تیره هستند : لباس های با رنگ ها ی روشن مانند : سفید ، سبز،و.. بپوشید که به شما می آیند و از رنگ های تیره ای مانند : قهوه ای و … که باعث خفه شدن رنگ پوستتان می شود دوری کنید .

افرادی که دارای پوست های روشن هستند : بر عکس افرادی که دارای پوست های روشن هستند باید از رنگ های مانند سفید ، و.. بپرهیزند زیرا این رنگ ها ، باعث تشدید سفیدی رنگ پوستشان می شود .

همچنین بخوانید:  جدیدترین مدل های گلدوزی روی لباس 2017

بر اساس ساختار و فرم ظاهر باید چه مدل لباس و با چه رنگی را بپوشید :

اگر سینه های بزرگی دارید

لباس های با مدل دکلته و یقه های کشیده را توصیه می کنیم ، و لباس شب تان آستین نداشته باشد بهتر است و یا اگر مایل هستید که آستین داشته باشد بهتر است که آستین خیلی کوتاهی داشته باشد .

اگر شما دارای شکم هستید

از لباس های با جنس ساتن ،و ابریشم بپرهیزید زیرا به علت جنس خاصی که دارند شکم شما را بزرگتر نشان می دهد . و بهتر است از لباس های راسته استفاده کنید و همچنین لباس های خیلی چسبان را نپوشید زیرا به شما ظاهر بدی می دهد .

اگر قد بلندی ندارید

اگر قد بلندی ندارید اما می خواهید لباسی بپوشید که شما را قد بلند نشان دهد ، بهتر است از لباس های دکلته و کمی بلند استفاده کنید تا از لحاظ قدی بلندتر جلوه کنید اما یادتان لباس تان بیش از حد نیز بلند نباشد زیرا یک ظاهر بد را به شما می بخشد .

اگر دارای باسن بزرگی هستید

لباسی بپوشید که دارای یک رنگ واحد باشد و چندین رنگ با یکدیگر نباشند . از پوشیدن دامن های خیلی بلند و یا خیلی کوتاه نیز بپرهیزید .

یک نکته برای پوشیدن لباس شب با مدل دکلته در مهمانی ها : بیشترین قسمتی که در لباس های دکلته به چشم می آید ناحیه ی سینه ی شخص است . پس به این ناحیه دقت داشته باشید .

مدل هایی شیک از لباس مجلسی زنانه:

مدل های جدید لباس مجلسی زنانه 2016
لباس مجلسی
لباس مجلسی زنانه
لباس شب
مدل لباس شب
مدل لباس مجلسی
جدیدترین مدل لباس شب
جدیدترین مدل لباس مجلسی
شیک ترین مدل لباس مجلسی
شیک ترین مدل لباس شب
پورتال رنگی _مدل های جدید لباس مجلسی زنانه ۲۰۱۶
(مدل های لباس زنانه)

همچنین بخوانید:  انتخاب لباس بارداری + مدلهای جدید 2017
Subscribe
Notify of
0 دیدگاه ها
Inline Feedbacks
View all comments