مدیر عامل شرکت خودتان باشید!

مدیر عامل شرکت خودتان باشید
سال نو مبارک

مدیر عامل شرکت خودتان باشید!

یکی از مهم ترین عادتهایی که می توانید در خود ایجاد کنید و به کمک آن به موفقیت برسید این است که تصور کنید برای خودتان کار می کنید. خودتان را مدیر عامل شرکت خدمات شخصی خود در نظر بگیرید. طوری رفتار کنید که انگار صد در صد سهام شرکتتان از آن شماست. این گونه می توانید مسئولیت کامل در قبال شرکت و خودتان را بر عهده بگیرید.

فال روزانه

مدیر عامل

با قبول مسئولیت صد در صد و با تصور کردن خود به عنوان مدیر عامل تشکیلاتی که برای آن کار می کنید، شخصیت و منش خود را تغییر می دهید. این گونه نگرش بهتری پیدا می کنید و اعمالتان دقیق تر، متوجه تر و کارآمدتر می شود. در جریان یک بررسی که چند سال قبل در نیویورک به عمل آمد، مشخص شد که تنها ۳ درصد کارکنان احساس می کنند که برای خودشان کار می کنند. این ۳ درصد همیشه سریع تر ارتقای درجه می گیرند و حقوق و دریافتی شان سریع تر افزایش می یابد.

مدیر عامل شرکت خودتان باشید

وقتی خودتان را رئیس شرکتتان در نظر بگیرید، وقتی احساس کنید که برای خودتان کار می کنید و مسئول نتایج خودتان هستید، به زودی مورد توجه کسانی قرار می گیرید که می توانند بیشترین کمک را به شما بکنند. درهای فرصت مناسببه روی شما گشوده می شود، به زودی مسئولیتها و اختیارات بیشتری به شما واگذار می شود. بیشتر مورد احترام قرار می گیرید و سرانجام در موقعیتی قرار می گیرید که همه را پشت سر می گذارید.

پورتال رنگی _ مدیر عامل شرکت خودتان باشید!
منبع: عادتهای میلیون دلاری (نشر آسیم)

مدیر عامل : مدیریت برخود, خود کنترلی, مدیریت بر خود هیرم اسمیت, خود ارزیابی مدیریت زمان, خود مدیریتی یعنی چه, مدیریت بر خود یعنی چه, خودشیفتگی در مدیریت, مدیریت خود محور, مدیریت خودمحورانه, مهارت مدیریت خود, مدیریت خودم و خانواده, مدیریت پول خود, خود مدیریتی چیست, چگونه مدیریت خود را تقویت کنیم

اگه دوست داشتین این مطلبو واسه دوستاتونم بفرستید - زندگی رنگی با پورتال رنگی :)
etemadlaw

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.