مردی با ۱۳ زن که همگی باردار هستند! + عکس

گوناگون ۰۳ آذر ۱۳۹۵ ۶ دیدگاه

مردی با ۱۳ زن که همگی باردار هستند! + عکس

مردی با ۱۳ زن که همگی باردار هستند! + عکس _ پورتال رنگی : عکس عجیبی از یک مرد در کنار ۱۳ زن باردار منتشر شده است که گفته می شود آنها همسران این مرد می باشند.

مدتی است که یک عکس جنجالی در شبکه های اجتماعی منتشر شده است.

در این عکس مردی در بین ۱۳ زن ایستاده و تمام زنان حاضر در عکس نیز باردار هستند!

همزمان با انتشار این عکس خبرهایی منتشر شد که ادعا می کرد, این مرد همسر این ۱۳ زن بوده و آنها همزمان باردار شده اند و فاصله بارداری زنان بین ۳ تا ۵ هفته بوده است!

مردی با 13 زن حامله اش

در برخی از سایت ها ادعا شده است که این مرد, یک نیجریه ای است اما وقتی به تصویر دقت می کنید متوجه می شوید که تمام زنان حاضر در عکس شبیه زنان شرق آسیا می باشند و در نتیجه این ماجرا ممکن نیست در نیجریه ای رخ داده باشد.

در برخی دیگر از سایت ها نیز ادعا شده است که این مرد ژاپنی بوده و با همه همسرانش نیز در ژاپن زندگی می کند.

اگر این ادعا درست باشد طبق قوانین ژاپن این کار یک جرم است و بعید به نظر می رسد که چنین ماجرایی صحت داشته باشد و بیشتر شبیه شوخی های فضای مجازی می باشد.

پورتال رنگی _ مردی با ۱۳ زن که همگی باردار هستند! + عکس

6
دیدگاه بگذارید

6 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
  Subscribe  
Notify of
زن

امکان نداره. در ضمن معلوم نیست که مطلب چی بوده زود چسبوندنش به چند همسری .واقعا نصف بییشتر مطالب تلکرام و اینترنت و دنیای مجازی دروغه.

Anonymous

من چند زن صیغه ای داشتم و باید گفت چند همسری کاری پوچ و زننده است که تنها از یک مغز بیمار ساخته است انسان میتواند زندگی عاطفیش را دگرگون کند اما نه با چند همسری که تخم کینه و آشوب میپراکند

فانوس

درضمن یادم رفت اینم بگم این اقا از کجا معلوم دکتر نبوده ؟ شاید دکتر زنان نازا بوده برای تبلیغ همچین کاری کرده سریع از اب گل الود ماهی نگیرید تبلیع چند همسری کنید چقد عقده … دارید

فانوس

به نظر من این کار شیاطین بوده منظورم خبر گذاری برای تبلیغ چند همسری غیر از ایران و افعانستان هیج جای دنیا چند همسری تبلیغ نمیشه حتی جرمه

سحر

فتوشاپه

الهه

کاملا معلومه که عکس فتو شاپه. اگه دقت کنید میشه فهمید که به جای اون مرد عکس یه زن بوده