رازگشایی از مرگ دلخراش دو دختر نوجوان در خیابان جنت آباد

اخبار و حوادث ۲۴ مرداد ۱۳۹۵ بدون دیدگاه

ساعت ۱۶ و ۴۴ دقیقه عصر امروز حادثه سقوط از ارتفاع در جنت آباد خیابان پیامبر به مرکز اطلاع رسانی مرکز اورژانس تهران اعلام و بلافاصله تکنیسین های اورژانس به محل حادثه اعزام شدند.
با حضور تکنیسین های اورژانس مشاهده شد دو دختر نوجوان بدلایل نامعلوم از اتاقک بالای ساختمان مسکونی (قسمت خرپشتک) به پائین پرتاب شده و بر اثر شدت جراحات وارده هر دو در دم جان باختند.

به گزارش ایران، عصر شنبه ماجرای مرگ دو دختر در خیابان جنت آباد جنوبی به تیم جنایی اعلام شد. به دنبال این تماس بازپرس مرادی و تیم تحقیق راهی محل مورد حادثه شدند. آنها در مقابل مجتمع ۵ طبقه با اجساد دو دختر نوجوان رو به‌ رو شدند که لباس رسمی به تن داشتند و روی دست چپ یکی از دخترها نیز آثار بریدگی سطحی با جسمی نوک تیز دیده می‌ شد.

در ادامه بررسی‌ ها مشخص شد یکی از دختر ها به نام افسانه ساکن طبقه پنجم این ساختمان است و دختر ۱۴ ساله دیگر نیز دوست صمیمی‌ اش است. مادر افسانه به بازپرس جنایی گفت: حدود ساعت سه بعد از ظهر بود که پروانه به خانه ما آمد. برای آنها آب پرتقال بردم و بعد از دقایقی دخترم گفت می‌ خواهد با پروانه بیرون برود. من هم با رفتن آنها موافقت کردم اما لحظاتی از رفتنشان نگذشته بود که صدای مهیبی به گوش رسید. خودم را که به خیابان رساندم در کمال ناباوری با جسد دخترم و دوستش مواجه شدم.
بازپرس جنایی در پشت بام محل حادثه نیز با کوله پشتی یکی از دختران رو به‌ رو شد که داخل آن دست نوشته‌ ای به چشم می‌ خورد. در این تکه کاغذ علت مرگ آنها مشکلات خانوادگی اعلام شده بود.
یکی از شاهدان حادثه نیز گفت: در حال تمیز کردن شیشه خانه بودم که ناگهان دو دختر نوجوان را بالای پشت بام دیدم. ابتدا یکی از آنها خود را به پایین پرتاب کرد و لحظاتی بعد دختر دوم بدون هیچ درنگی از ساختمان پایین پرید.
درحال حاضر بازپرس شعبه دوم دادسرای جنایی دستور بررسی تلفن‌ های آنها و دفترچه خاطرات این ۲ دختر همچنین بررسی دست نوشته برجا مانده از آنها را صادر کرد. تا مشخص شود آیا دست نوشته توسط دو دختر جوان نوشته شده یا نه. همچنین بازپرس دستور آزمایشات سم شناسی را نیز صادر کرد تا مشخص شود که دو دختر قبل از مرگ از مواد مخدر استفاده کرده‌ اند یا خیر.

loading...

دیدگاه بگذارید

اولین نفری باشید که در این بحث شرکت می کنید !