مریم امیرجلالی و شایعه خویشاوندی با علی دایی

گوناگون ۱۱ خرداد ۱۳۹۵ بدون دیدگاه

مریم امیرجلالی و شایعه خویشاوندی با علی دایی

مریم امیرجلالی: خانم امیرجلالی یکی از بازیگران خوب سینما و تلویزیون در ایران است که همیشه در نقش مادری عصبی ظاهر می شود و اغلب همکاری هایش را با رضا عطاران می بینیم. ایشان از بازیگرانی هستند که به خوبی با نقش شان ارتباط برقرار می کنند و واقعا مخاطب جذب بازی شان می شود. اخیرا شایعاتی در مورد دستگیری ایشان در پارتی و یا شایعاتی در مورد اینکه آقای مجید یاسر و یا آقای علی دایی دامادشان هستند در فضای مجازی در مورد ایشان دست به دست می شود و گویا ایشان در این مورد مکدر شدند و در صفحه شخصی شان به این شبهات پاسخ داده اند که ما در این مطلب این جزییات را برای شما کاربران عزیز در نظر گرفته ایم.

بیوگرافی کامل مریم امیرجلالی:

مریم امیرجلالی (زاده ۱۳۲۶ در تهران) بازیگر سینما و تلویزیون ایران است. شهرت وی بیشتر به خاطر بازی در مجموعه‌های طنز سال‌های اخیر (دهه ۸۰ خورشیدی) می‌باشد.

پاسخ مریم امیرجلالی به شایعاتی در مورد او

امیر جلالی در صفحه اینستاگرام خود تصویری از خودش در کنار علی دایی را گذاشته و در پست خود نوشته است: دوستان اینجوری شایعه میسازن بعضی ازمردم بیکار وازخدابی خبر ما .تاحالا اقای مجید یاسر داماد من بودن حالا جاشون دادن باقای علی دائی نازنین که هردوشون برای من باعث افتخارن ولی چرا ؟ چرامدام نشستین وبجای درست فکرکردم همش سرتون توزندگی مردومه والا این کارها دورازانسانیته هفته پیش هم شایعه شد که مریم امیرجلالی درپارتی شبانه دستگیر شده واقعا دست همه شایعه سازان درد نکنه .بهتره برید بزندگی سراسرفاجعه خودیه سرک بکشید این وصله ها بمن نمی چسبه .

عکسهای شایعه ساز برای خانم امیرجلالی

مریم امیرجلالی و شایعه خویشاوندی با علی دایی (2)

مریم امیرجلالی و شایعه خویشاوندی با علی دایی

پورتال رنگی _ مریم امیرجلالی و شایعه خویشاوندی با علی دایی

منبع: عصر خبر – ویکی پدیا

برچسب ها
loading...

دیدگاه بگذارید

اولین نفری باشید که در این بحث شرکت می کنید !