مسئول برخورد ۲ قطار در سمنان چه کسی بود؟

اجتماعی ۰۶ آذر ۱۳۹۵ ۲ دیدگاه

مسئول برخورد ۲ قطار در سمنان چه کسی بود؟

مسئول برخورد ۲ قطار در سمنان چه کسی بود؟ _ پورتال رنگی به نقل از تسنیم : مدیرعامل راه‌ آهن جمهوری اسلامی ایران با اشاره به “بی‌اطلاعی مسئول کنترل ایستگاه راه‌آهن هفت‌خوان”، گفت: نظر نهایی و دقیق در خصوص بروز سانحه پس از بررسی کمیسیون عالی سوانح اعلام خواهد شد.

بی‌اطلاعی مسئول کنترل ایستگاه راه‌آهن هفت‌خوان

مدیرعامل راه‌ آهن جمهوری اسلامی ایران با اشاره به “بی‌اطلاعی مسئول کنترل ایستگاه راه‌آهن هفت‌خوان”، گفت: نظر نهایی و دقیق در خصوص بروز سانحه پس از بررسی کمیسیون عالی سوانح اعلام خواهد شد. محسن پورسیدآقایی اظهار کرد: قطار مشهد – تبریز به دلیل سرمای هوا و یخ زدگی سیستم ترمز در مسیر متوقف شده بود که مورد به سیستم سی تی سی شاهرود به عنوان مرکز کنترل اطلاع داده می شود، در همین زمان قطار مشهد سمنان در مسیر دستور توقف می یابد.

برخورد 2 قطار

وی افزود: متاسفانه در این زمان به دلیل تغییر شیفت مسئول کنترل؛ فرد جایگزین از سابقه و دلیل قرمز شدن چراغ بی اطلاع بوده و وقتی رئیس قطار مشهد- سمنان مجددا کسب تکلیف می کند به وی گفته می شود که مسیر باز است و مشکلی نیست شاید چراغ به دلیل برودت هوا قرمز مانده است لذا به وی تلگراف می شود که حرکت کند.

وی بیان کرد:‌در این لحظه قطار مشهد – تبریز در پشت یک قوس متوقف شده بود که قطار مشهد – سمنان وقتی با قطار پیش رو مواجه می شود به شدت با کوپه های انتهایی قطار مشهد تبریز برخورد می کند و سانحه رخ می دهد. وی افزود: نظر نهایی و دقیق در خصوص بروز سانحه پس از بررسی کمیسیون عالی سوانح اعلام خواهد شد.

پورتال رنگی _ مسئول برخورد ۲ قطار در سمنان چه کسی بود؟
منبع: تسنیم

loading...

2 نظرات روشن "مسئول برخورد ۲ قطار در سمنان چه کسی بود؟"

اگه من بجای مسئول کنترل بودم و میدونستم چنین مشکلی وجود داره شیفتم رو عوض نمیکردم و میموندم پیش مسئول شیفت بعدی که با کمک هم و اطلاع رسانی دقیق چنین حادثه ای رخ نمیداد جای تآسف داره چنین آدم بی مسئولیتی مشغول به کار بشه

واقعا باعث تاسفه که به مردم این مملکت طی سال اخیر هیچگونه مسولیت پذیزی و تعهد رو یاد ندادن که امروز بدون هیچ مسولیتی و بررسی مسئول کنترل دستور حرکت به قطار را میدهد و جان چندین انسان را به خطر میندازن واقعا این بانی کوتاهی ها در تربیت نیروی انسانی فقط لایق نابودی هستن و کوتاه شدن دستشان از سراسر ایران