رقص دختران در مسابقات فوتبال ساحلی و حضور کفاشیان

ورزش ۱۹ آبان ۱۳۹۴ بدون دیدگاه

رقص دختران در مسابقات فوتبال ساحلی و حضور کفاشیان

همانطور که می دانید چند روز پیش مسابقات فوتبال ساحلی در امارات برگزار شد و کفاشیان نیز در این مراسم حضور پیدا کرد، اما برگزاری این مراسم با حواشی زیادی همراه بود چرا که قبل از شروع مسابقات، تعدادی دختر در آن مراسم به رقص و پایکوبی پرداختند و همین خبر جنجال زیادی را به پا کرده است. در این مطلب به جزییات این خبر می پردازیم.

رقص دختران در مسابقات فوتبال ساحلی و حضور کفاشیان

تیم ملی فوتبال ساحلی ایران به عنوان سوم مسابقات بین قاره‌ای امارات قناعت کرد. این تیم مدافع عنوان قهرمانی این رقابت‌ها بود. با پایان یافتن مسابقات جام بین قاره ای فوتبال ساحلی، یک حاشیه عجیب فدراسیون فوتبال را تحت تاثیر قرار داده است. علی کفاشیان که چند بازی فوتبال ساحلی ایران را از نزدیک تماشا کرد، ناخودآگاه صحنه های افتتاح مسابقات را نیز دیده است.

کفاشیان ظاهرا حواسش به این بوده تا در جایی بنشیند که مبادا عکسی از او در کنار افرادی که شئونات اسلامی را در محل برگزاری مسابقات رعایت نمی کنند، منتشر شود اما یک عکس حاشیه بزرگی برای رئیس فدراسیون ساخت.

عکسی از نمای پشت کفاشیان گرفته شده که حرکات خارج از شئونات انجام می شود و رئیس فدراسیون در سالن حضور دارد. این عکس انگار جنجالی ایجاد خواهد کرد.

در همین باره رضا حسنی خو مدیرکل حراست وزارت ورزش واکنش نشان داده است. او اظهار داشت: متاسفانه این عکس بازتاب مناسبی در فضای مجازی نداشته است. طبق پروتکل فدراسیون ها، روسا موظف هستند تا در چنین شرایطی محل مسابقه را ترک کنند. در ورزش های ساحلی سخت گیری ما بیشتر است و حرفمان این است که رئیس فدراسیون باید فضا را ترک می کرده است.»

حسنی خو خبر از برخورد هم داده است: ما همه چیز را بررسی می کنیم و اگر لازم باشد برخورد می کنیم. به نظر می رسد یک دردسر جدید در انتظار رئیس فدراسیون باشد. آیا کفاشیان در این ماجرا هم می تواند لبخند بزند؟

loading...

اولین نفری باشید که در این بحث شرکت می کنید !