مشکلات ۷ iphone

موبایل ۰۸ اردیبهشت ۱۳۹۵ بدون دیدگاه

آیا ۷ iphone گوشی مناسبی برای خرید است ؟

اگر این همه  از ارائه محصولات جدید اپل در سال ۲۰۱۶ ذوق زده نشدید عیبی ندارد. چون هر ۳ محصول جدید ارائه شده -اپل مک بوک ۱۲ اینچی، آی پد پرو ۹٫۷ اینچ و ایفون SE – مشابه نسل قبلی خود هستند.

در واقع همه این محصولات فوق العاده هستند و در سایت CNET بالای ۴ ستاره نشان گذاری شده اند، اما همگی از ویژگی “S” اپل در طراحی رنج می برند: در واقع تکنولوژی اپل امسال در طراحی درست مثل سال قبل بوده است.

البته این مشکلی برای آیفون ۷ نخواهد بود، زیرا اپل طراحی آن را بر پایه آخرین سال زوجی که ارائه شده است قرار داده، یعنی تغییرات زیادی در طراحی و احتمالا صفحه بزرگتر.

صف خرید iphone 6 در سنگاپور، سپتامبر ۲۰۱۴

اما اپل کارش را در جو جدید “عدم اشتیاق زیاد کاربران به خرید گوشی موبایل” شروع خواهد کرد. اکنون فضای جدیدی است که تمام بزرگان سازنده گوشی موبایل از جمله Apple, Samsung, LG, HTC در بازار (بخصوص بازارهای پیشرفته شمال آمریکا و اروپا) با وضعیتی مواجه هستند که تقریبا همه افراد گوشی های قدیمی تاشوی خود را با گوشی های همکاره هوشمند تعویض کرده اند.

چیزی که نگران کننده است اینست که در هردوبازار بورس وضعیت سهام اپل نشان دهنده ایسنت که به فروش آیفون بسیار متکی است، درواقع از هر ۳ دلار سود فروش برای اپل، ۲ دلار آن مربوط به گوشی ایفون است. با درنظرگرفتن این موضوع ، ملاحظات طراحی گل سرسبد محصولات اپل یعنی آیفون هیچوقت به این اندازه مهم نبوده است.

بنابراین ایفون ۷، فقط کافی نیست که “بهترین آیفون طراحی شده” باشد ، بلکه باید افراد را مجبور کند که گوشی خود را -حتی اگر SE یا iphone 6 هست را تعویض کنند و گوشی جدید اپل را بخرند.

برای خریداری که فرضا شما باشید این به این معنی هست که حتما باید ویژگی های جدید همراه با طراحی خاص و جذاب را داشته باشد.

حال مشکل اینست که این حرکت دو ضرب را بعید است اپل بتواند در سال ۲۰۱۶ انجام دهد.

 

Please Login to comment