مطلب ویژه: فقط دختران مجرد بخوانند

گوناگون ۱۲ خرداد ۱۳۹۵ بدون دیدگاه

مطلب ویژه: فقط دختران مجرد بخوانند

دختران مجرد: شاید وقتی عبارت دختر خانمهای مجرد بخوانند را در جایی ببینید یا بخوانید فکر کنید حتما در مورد ازدواج و… این حرفها است! اما اگر چه در اکثر اوقات درست فکر می کنید اما ما در این مطلب برای شما کاربران عزیز مطلبی با این عنوان اما با مفهومی متفاوت برای شما در نظر گرفته ایم. محتوای این مطلب ما بر می گردد به اوقات فراغتی که دختران مجرد دارند. خانمهای مجرد می توانند در این اوقات به سفر بروند، کارهای هنری انجام دهند، انواع کلاس های آموزشی شرکت کنند و… ما تصاویری از مناظر طبیعی بکر دنیا برای شما در نظر گرفته ایم تا اگر وسعتان می رسد و قصد رفتن به خارج از کشور را دارید به شما کمکی کرده باشیم. البته اولین پیشنهاد ما ایران گردی است چون واقعا در ایران مناطقی هست که ممکن است تا به حال نرفته باشید. خلاصه اینکه پورتال رنگی برای شما کاربران عزیز به خصوص دختر خانمهای مجرد آروزی لحظاتی خوش دارد. با ما همراه باشید.

مناظر طبیعی بکر دنیا

سفر تنها به یک کشور دیگر به عنوان یک خانم تنها شاید گاهی ترسناک باشد. اگرچه در بعضی از کشورها یک خانم تنها ممکن است توجه زیادی را به خود جلب کند اما در مقابل کشورهای دیگری نیز در دنیا وجود دارند که می توانید با خیال آسوده تنها سفر کنید. بعضی از این کشورها را در لیست زیر می بینید:

ولز

این کشور که در غرب انگلستان قرار دارد چشم اندازهای زیبا و همچنین فرهنگ بسیار غنی دارد. اگر به تاریخ و اساطیر دوران شاه آرتور علاقه دارید چند مکان مهم مربوط به نوشته های قدیمی وجود دارند. اگر به ورزش علاقه دارید می توانید در ساحل Pembrokeshire پیاده روی کنید. در کاردیف پایتخت این کشور نیز تعدادی تئاتر از جمله مرکز معروف میلنیوم، موزه، باشگاه و مرکز خرید وجود دارد.

مطلب ویژه فقط دختران مجرد بخوانند

مطلب ویژه فقط دختران مجرد بخوانند (2)

مطلب ویژه فقط دختران مجرد بخوانند (3)

کانادا

در کبک فرهنگ سینما و تلویزیون بسیار غنی است. فستیوال بین المللی فیلم های کوتاه و همچنین کارناوال معروف زمستان در کبک برگزار می شوند. در بزرگترین شهر این کشور تورنتو سالن های تئاتر و موسیقی بسیاری وجود دارد.

پارک های ملی کانادا از آبشار نیاگارا گرفته تا جنگل های هزار ساله Revelstoke به شما فرصت های زیادی برای کوهنوردی، چادر زدن، اسکی، موج سواری و تماشای ستارگان می دهد. دوستداران حیات وحش کانادا را یکی از بهترین مقصد ها خواهند یافت. شما می توانید یک روز را با خرس های خاکستری بگذرانید یا به مرغ های دریایی نزدیک شوید یا در کنار نهنگ ها به غواصی بروید. تورهای زیادی برای حیات وحش در کانادا وجود دارند پس لازم نیست کاملا تنها باشید.

مطلب ویژه فقط دختران مجرد بخوانند (4)

مطلب ویژه فقط دختران مجرد بخوانند (5)

مطلب ویژه فقط دختران مجرد بخوانند (6)

کاستاریکا

این کشور برای اکوتوریست ها و همچنین آنهایی که به دنبال ورزش های آبی هستند مقصدی فوق العاده است. شما می توانید لانه های لاک پشت های آبی را در پارک ملی Tortuguero ببینید یا در Playa Bonita موج سواری کنید. همچنین کاستاریکا برای چشمه های آب گرم و یوگا درمانی نیز معروف است.

مطلب ویژه فقط دختران مجرد بخوانند (7)

مطلب ویژه فقط دختران مجرد بخوانند (8)

مطلب ویژه فقط دختران مجرد بخوانند (9)

بالی

گرچه برای سفر به بعضی جزایر اندونزی باید کمی محافظه کار بود اما جزیره چند فرهنگی بالی مقصد بسیار عالی برای سفر انفرادی است، با سواحل فوق العاده و فرصت های غواصی عالی و جنگل معروف Sacred Monkey.

مطلب ویژه فقط دختران مجرد بخوانند (10)

مطلب ویژه فقط دختران مجرد بخوانند (11)

مطلب ویژه فقط دختران مجرد بخوانند (12)

نپال

برای یک گردشگر خانم بی باک در نپال طیف وسیعی از ماجراجویی وجود دارد. اکوتوریسم بخش عظیمی از اقتصاد نپال را تشکیل می دهد. شما می توانید در تورهای متنوعی که در نپال وجود دارد شرکت کنید یا با یک “شرپا” هیمالیا را بگردید و از حیات وحش لذت ببرید. همچنین مردم نپال بسیار خونگرم و مهربان هستند.

مطلب ویژه فقط دختران مجرد بخوانند (13)

مطلب ویژه فقط دختران مجرد بخوانند (14)

مطلب ویژه فقط دختران مجرد بخوانند (15)

استرالیا

فرهنگ سفر تنها در استرالیا باعث شده تا هتل ها، کافه ها و رستوران ها کاملا به تعداد زیاد مسافران تنها عادت داشته باشند. همچنین اینجا یکی از بهترین جاها برای پیدا کردن دوستان همسفر دیگر است. مسیرهای پیاده روی و ون های مسافرتی زیادی وجود دارند که می توانید هر کدام را می خواهید انتخاب کنید.

مطلب ویژه فقط دختران مجرد بخوانند (16)

مطلب ویژه فقط دختران مجرد بخوانند (17)

مطلب ویژه فقط دختران مجرد بخوانند (18)

بونیر

میوه های تازه، آفتاب درخشان، ماسه های نرم و غواصی های بی نظیر، بونیر را به یکی از مقاصد فوق العاده در دریای کاراییب تبدیل کرده است. بونیر همچنین برای کارناوال ماه فوریه، یک جشن رنگارنگ که ۲ هفته طول می کشد شهرت دارد.

مطلب ویژه فقط دختران مجرد بخوانند (19)

مطلب ویژه فقط دختران مجرد بخوانند (20)

مطلب ویژه فقط دختران مجرد بخوانند (21)

اسکاندیناوی

نروژ، فنلاند، دانمارک و سوئد یکی از پیشرفته ترین قوانین برابری جنسیتی در دنیا را دارند. همچنین میزان جرم و جنایت در این کشورها بسیار پایین است. آبدره های نروژ را ببینید، در سوئد حق دسترسی به طبیعت وجود دارد پس بدون ترس هرجا خواستید چادر بزنید. در فنلاند از شفق های قطبی و خورشید نیمه شب لذت ببرید.

مطلب ویژه فقط دختران مجرد بخوانند (22)

مطلب ویژه فقط دختران مجرد بخوانند (23)

مطلب ویژه فقط دختران مجرد بخوانند (24)

تایلند

نه تنها بعضی از خوشمزه ترین غذاهای دنیا را در تایلند پیدا می کنید بلکه ماساژهای بسیار ارزان هم در اینجا وجود دارد. در تایلند به خصوص در شهرهای اصلی یعنی بانکوک و پوکت توریست بسیار زیاد است. در شمال تایلند می توانید کوه ها و معابد بودایی را ببینید و در جنوب موج سواری و جشن های زیادی برای ماجراجویان برگزار می شود.

مطلب ویژه فقط دختران مجرد بخوانند (25)

مطلب ویژه فقط دختران مجرد بخوانند (26)

مطلب ویژه فقط دختران مجرد بخوانند (27)

اسکاتلند

زاسکاتلندی ها بسیار مهربان هستند. در واقع در اسکاتلند دوستان زیادی پیدا می کنید طوری که حتی احساس تنهایی هم نخواهید کرد. ادینبرو پایتخت اسکاتلند برای قایق سواری، موج سواری و همچنین فعالیت های فرهنگی از جمله فستیوال بین المللی ادینبرگ شهرت دارد.

مطلب ویژه فقط دختران مجرد بخوانند (28)

مطلب ویژه فقط دختران مجرد بخوانند (29)

مطلب ویژه فقط دختران مجرد بخوانند (30)

پورتال رنگی _ مطلب ویژه: فقط دختران مجرد بخوانند

منبع: عصر خبر

برچسب ها

Please Login to comment