معرفی انواع عطر های مخصوص زمستان ۲۰۱۶

معرفی انواع عطر های مخصوص زمستان ۲۰۱۶

معرفی انواع عطر : اگر به دنبال عطری جدید برای سال نو هستید اما نمی دانید چه عطری به بازار خواهد آمد یا کدامیک برای شما مناسب است، ما شما را در این راه راهنمایی می کنیم. نگران نباشید، عطرهایی با رایحه های متفاوت و منحصر بفرد در راه است که ما در اینجا بهترین های آنها را به شما معرفی می کنیم. با تنوعی که در رایحه های آنها از شیرین گرفته تا تند و میوه ای وجود دارد، به راحتی می توانید با توجه به علاقمندی های خود یکی از آنها را انتخاب کنید.

Marc Jacobs Daisy Dream Blush

قیمت: ۵۴ یورو
معرفی انواع عطر مخصوص زمستان 2016
اگر عاشق رایحه شیرین هستید، این عطر را انتخاب کنید. این عطر با شیشه صورتی رنگ و زیبای خود برای میهمانی های شب جان می دهد. شما می توانید از ۲۴ فوریه آن را از فروشگاهها خریداری کنید.

Burberry My Burberry Black

قیمت: ۷۲ یورو
عطر مردانه 2016
این عطر که از ۱ فوریه به بازار می آید، رایحه خود را از گلهایی چون رز، یاس و شکوفه هلو وام گرفته است.

Crinoline Body Fragrance

قیمت: ۲۶ یورو
عطر زنانه 2016
این عطر با رایحه منحصر بفرد خود، شما را متفاوت از دیگران خواهد ساخت. ترکیبی از رایحه شیرین و خنک، طراوت و تازگی را به شما هدیه می دهد.

Aerin Mediterranean Honeysuckle

قیمت: ۸۸ یورو
عطر مردانه
یکی از عطرهایی که باید در مسافرت های خود آن را به همراه داشته باشید، « Aerin Mediterranean Honeysuckle» است که از ۱ فوریه روانه بازار خواهد شد. این عطر با ترکیبی از گل های تازه و میوه هایی چون ترنج، نارنگی و گریپ فروت ساخته شده است.

Jo Malone Wild Strawberry & Parsley

قیمت: ۴۴ یورو
عطر زنانه
این عطر که به تعداد محدودی تولید شده است در تاریخ ۱ مارس به بازار می آید و در آن واحد هم رایحه ای شیرین و هم گیاهی و طبیعی دارد. آن را به افرادی که دوست دارند عطری خاص و متفاوت به خود بزنند، پیشنهاد می کنیم.

Estée Lauder Modern Muse Eau de Rouge

قیمت: ۳۶ یورو
جدیدترین عطر زنانه
رایحه شیرین این عطر، آن را به شدت زنانه و رمانتیک کرده است. این عطر رایحه ای مدرن و جوان پسند دارد که از ترکیب گل رز، وانیل و فلفل ساخته شده است. شما می توانید آن را از ماه ژانویه در فروشگاهها خریداری کنید.

Elie Saab Rose Couture

قیمت: ۳۴ یورو
جدیدترین عطر مردانه
آیا به دنبال هدیه ای برای دوست خود می گردید؟ این عطر رایحه ای شیرین مانند گل رز دارد و با شیشه لوکس خود، بر هر میز آرایشی خواهد درخشید. فقط باید برای خرید آن تا ۱ فوریه صبر کنید.

Liz Earle Botanical Essence no. 20

قیمت: ۴۹ یورو
جدیدترین عطر زنانه 2016
اگر عاشق رایحه های تند هستید، برای خرید این عطر درنگ نکنید. آنچه ما را به این عطر علاقمند کرد، رایحه شیرین و در عین حال تند آن است.  عناصر سنتی مانند گل محمدی، نعناع هندی، چوب صندل و فلفل از ترکیبات این عطر است.

The Body Shop Black Musk Eau De Parfum

قیمت: ۱۸ یورو
جدیدترین عطر مردانه 2016
اگر به دنبال یک عطر برای میهمانی های عصرانه خود می گردید، این عطر را انتخاب کنید. این عطر برای میهمانی و مناسب های اجتماعی جان می دهد. رایحه شیرین و قیمت پایین آن، مطمئنا طرافداران بسیاری را به خود جذب خواهد کرد.

Le Labo Noir 29

قیمت: ۱۰۵یورو
عطر و ادکلن 2016
اگر به دنبال رایحه هایی مردانه هستید، این عطر با رایحه چوبی که دارد، برای شما مناسب خواهد بود. ترکیب رایحه هایی چون انجیر، ترنج و چای سیاه این عطر را از دیگر رایحه های شیرین و دخترانه جدا کرده است.

پورتال رنگی _ معرفی انواع عطر های مخصوص زمستان ۲۰۱۶
منبع: برترین ها

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.