معرفی سرویس های معروف تلویزیون کابلی

تکنولوژی ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۵ بدون دیدگاه

بعضی اوقات قطعه سرویس اشتراک تنها راه حل راحت شدن از دست هزینه های ماهواره هست بخصوص وقتی فقط چند برنامه خاص را نگاه می کنیم ولی باید هزینه اشتراک ۷۰۰ کانال ماهواره ای را بدهیم.

اما به زودی سرویس های جدیدی از راه خواهند رسید. منظورمان سرویس هایی است که شرکت هایی مثل Sony و یا شرکت های خدمات دهنده تلویزیون کابلی مثل Comcast قرار است ارائه دهند .

سرویس های معروف تلویزیون کابلی

هنوز موضوع کمی آشفته است ، برای همین در این متن به بررسی سرویسی که احتمالا هرکدام از این شرکت ها بزودی ارائه می دهند می پردازیم:

  •   Youtube Unplugged

خبر اراده این سرویس هنوز خیلی جدید است اما براساس گفته سایت bloomberg ، شرکت یوتیوب (متعلق به گوگل) بزودی سرویس شبکه کابلی خود را به نام Youtube Unpluged در سال ۲۰۱۷ ارائه خواهد کرد.

یوتیوب با مدیران شبکه های مختلف صحبت کرده است اما هنوز قرارداد نهایی را نبسته اند. قرار است یوتیوب بسته های کوچکی شامل چند شبکه تلویزیونی سراسری و چند سرویس معروف کابلی را در اختیار مشترکین قرار دهد. هزینه این بسته ها ماهی حدودا ۳۵ دلار خواهد بود. احتمالا بزودی اخبار جدیدی از این سرویس را در همین ماه در کنفرانس گوگل (Google’s big developer shindig) خواهیم شنید. این سرویس حتما بخش ارائه نظرات (مثل دیگر سرویس های یوتیوب) خواهد داشت.

  • Hulu

مثل یوتیوب ، سرویس شبکه کابلی این شرکت هم هنوز اعلان عمومی نشده اما وجود آن تایید شده است. مدیرعامل شرکت، آقای هاپکینز بیان کرده که در این سرویس برنامه های ورزشی و اخبار به همراه سرویس های ویژه پیشنهادی Hulu ارائه خواهد شد.

سابقه Hulu به پیشرفت مذاکراتش با شبکه های تلویزیونی کمک بزرگی می کند، بخصوص اینکه بخشی از  این شبکه متعلق به ۲۱st Century Fox, Disney, و NBCUniversal می باشد.

این سرویس در ۲۰۱۷ ارائه می شود اما قیمت گذاری ها هنوز اعلام نشده است.

  • Sling TV

این سرویس هم اکنون در در دسترس است. بسته اصلی آن شامل ۲۶ کانال از جمله شبکه هایی مانند ESPN, CNN و برنامه های کارتونی و غذایی است و ۲۰ دلار هزینه دارد. یک بسته آزمایشی هم ارائه داده است که با همان ۲۰ دلار می توانید ۳۰ کانال را روی ۳ دستگاه مختلف همزمان نگاه کنید که این مورد در بسته پایه ممکن نیست.

سرویس پایه کانال های اصلی دیزنی و سرویس آزمایشی کانال های FOX را شامل می شود. می توان با پرداخت هزینه بیشتر کانال های بیشتری را باز کرد. این شبکه کابلی روی سرویس های Amazon Fire TV, Roku, iOS, Chromecast, Xbox One, Android TV, Android, OS X, and Windows قابل دسترسی است.

  • Sony Playstation vue

شاید تعجب آور باشد اما این سرویس که جزو محموعه محدود سرویس های موجود است، قدرتمندترین شبکه کابلی است. دارای ۳ بسته ماهیانه ، ۳۰ ، ۳۵ و ۴۵ دلار است که به ترتیب ۵۰،۷۰ و ۱۰۰ کانال را باز می کنند.

این سرویس روی  Sony’s PlayStation 3 and PlayStation 4 consoles, Amazon’s Fire TV and Fire TV Stick, Google’s Chromecast, ،Apple’s iPad ،iPhone قابل دسترسی است و می توان با پرداخت هزینه بیشتر برخی کانال های خاص را هم عضو شد.

  • TimeWarner Cable Ruku

اگر دوست دارید هر از گاهی سرویس های دیگر را امتحان کنید، این سرویس گزینه خوبی نیست چون حداقل اشتراک آن یکساله هست. این سرویس در بخش بزرگتر نیویورک ارائه می شود و ۳ پکیج مختلف به هزینه های ۱۰،۲۰ و ۵۰ دلار دارد.

 

loading...

اولین نفری باشید که در این بحث شرکت می کنید !