معرفی ۴ رنگ موی زنانه پرطرفدار سال ۲۰۱۷

آرایش مو ۱۴ مرداد ۱۳۹۶ بدون دیدگاه

معرفی ۴ رنگ موی زنانه پرطرفدار سال ۲۰۱۷

یکی از کارهایی که باعث تنوع برای خانمها می شود، تغییر رنگ موهای شان است. هر سال هم در دنیای مد یک رنگ خاصی باب می شو و نظر خانوها را به خود جلب می کند. در سال ۲۰۱۷ رنگ مو زنانه هم معرفی شد که البته ۴ نوع در این سال بین خانمها پرطرفدار شناخته شدند که ما در این مقاله از پورتال رنگی آنها را به همراه عکس برای شما در معرض نمایش گذاشته ایم تا اگر شما هم تمایل به تغییر رنگ موی تان دارید، از این نوع رنگ ها انتخاب و مورد استفاده قرار دهید.

محبوب ترین رنگ موهای ۲۰۱۷

ما در این مطلب نمونه هایی از رنگ موهای محبوب در سال ۲۰۱۷ میلادی را برایتان قرار داده ایم که میتوانید با دیدن آنها رنگ محبوبتان را انتخاب کنید.

محبوب ترین رنگ موهای سال، دنیای مد انتهایی ندارد و همانند هر چیز دیگر، سال به سال تغییراتی در آن رخ می دهد. در این زمینه رنگ موهای جدید و حتی سبک رنگ کردن مو نیز هر سال تغییر می کند، بنابراین بد نیست با رنگ موهای جدید و پرطرفدار سال ۲۰۱۷ نیز آشنا شوید.

۱ ) تیره روشن

این مدل تیره روشن مو به مدل خسوف مشهور است و همانند کانتور کردن صورت عمل می کند. با این تکنیک موهای دور تا دور صورت تیره تر از سایر قسمت ها رنگ می شود که این کار باعث می شود گونه هایتان لاغرتر نشان داده شوند.

معرفی 4 رنگ موی زنانه پرطرفدار سال 2017
مدل رنگ مو تیره و روشن ۲۰۱۷

یکی از جدیدترین مدلهایی است که در سالن های آرایشی سراسر دنیا آموزش داده می شود.محبوب ترین رنگ موهای سال برای اینکه این مدل رنگ مو به بهترین شکل روی صورت عمل کند، باید پیش آرایشگربروید که بتواند موهایتان را طوری رنگ کنند که این نتیجه را روی صورت ببینید.

۲ ) رنگ موی آمبره چشم ببری

رنگ مو آمبره یکی از محبوب ترین های سال ۲۰۱۷ است، رنگی که در آن می توان رنگهای عسلی، کهربایی و هایلایت های قهوه ای روشن را که به صورت بالیاژ روی مو انجام می شود، دید. رنگ موی آمبره از اواخر سال ۲۰۱۶ مد شد.

معرفی 4 رنگ موی زنانه پرطرفدار سال 2017
مدل رنگ مو آمبره ۲۰۱۷

این مدل را روی موهای هنرمندان مشهوری از جمله جسیکا آلبا و جنیفر لوپز دیده ایم. فرق سر تیره ترین حالت را دارد و به رنگ روشن پایین موها می رسد، هر بار که موهایتان رشد می کند نگران رنگ ریشه مو نخواهید بود و دائم نیازی نیست آن را رنگ کنید.

۳ ) پاستلی

رنگ موی پاستلی از جمله رنگهای هلویی، بنفش کمرنگ یا آبی و رنگهای کمرنگ اینچنینی طرفداران بیشتری پیدا کرده اند. این رنگها چهره شما را کاملا متفاوت می کند.

معرفی 4 رنگ موی زنانه پرطرفدار سال 2017

رنگ مو پاستیلی۲۰۱۷

اگر نمی خواهید تمام موهایتان را به این سبک رنگ کنید می توانید به صورت هایلایت رشته هایی از موهایتان را دکلره کرده و یکی از این رنگها را روی آن بگذارید.محبوب ترین رنگ موهای سال یادتان باشد نگهداری رنهای فانتزی کار سختی است و نیاز به مراقب و تمدید رنگ هفته ای دارد.

۴ ) رنگین کمان

رنگهای رنگین کمان نیز همانند رنگهای پاستلی، فانتزی هستند با این تفاوت که رنگهایی پررنگ تر و تیره تری نسبت به رنگهای پاستلی هستند. رنگ آبی تیره و صورتی تیره از جمله رنگهای محبوب این سری رنگهای فانتزی محسوب می شوند.

معرفی 4 رنگ موی زنانه پرطرفدار سال 2017 رنگ مو رنگین کمانی۲۰۱۷

رنگهای تیره این دسته برای هر پوستی نیز مناسب است.محبوب ترین رنگ موهای سال بنابراین همه می توانند این رنگها را امتحان کنند. این دسته رنگها همانگونه که گفته شد فانتزی هستند و مراقبت ویژه لازم دارند.

زندگی رنگی با پورتال رنگی

Please Login to comment