معرفی 4 مدل موی زنانه با کلاس و شیک! - پورتال رنگی

آرایش مو 24 آبان 1396 2 دیدگاه

مدل موی زنانه با کلاس و شیک!

بعضی از خانمها دوست دارند تا برای شرکت در میهمانی ها و مجالس مدل موی متفاوتی را داشته باشند، و شاید برخی اوقات از روی بی دقتی مدلی را انتخاب کنند که اصلا با فرم صورت شان هماهنگی نداشته باشد و برای همین هم زیبایی که باید داشته باشد را ندارد و آنگونه که باید و شاید شیک به نظر نمی رسند. ما در این مطلب از پورتال رنگی برای شما در مرد انتخاب مدل موی مجلسی خانمها عکس هایی را انتخاب کرده ایم که مربوز به 4 مدل شیک هستند که به احتمال زیاد به هر فرم صورتی خواهند آمد.

چهار مدل موی ساده و جذابی که با این آموزش ها می توانید در خانه درست کنید و خیلی راحت به عروسی و مهمانی بروید..در ضمن خیلی هم شیک و خاص باشید!این مدل موها نسبتا ساده هستند و در عین سادگی بسیار زیبا و جذاب ..این مدل ها به تنهایی برای لباس های که پشت باز دارند رمانتیک و جذاب اند!

1 ) مدل بالرین

معرفی 4 مدل موی زنانه با کلاس و شیک!

در این مدل موها جمع شده و در پشت سر بسته می شود و موی بسته شده به جای اینکه آویزان بماند به داخل پوش داده شده جمع می شود. از آنجایی که در این مدل موهایتان کاملا جمع شده است پس زمان مناسبیست تا زیباترین گوشواره آویزدار را به نمایش بگذارید. برای اینکه این مدل مو به خوبی در جای خود بماند حتما به آن موس مو بزنید تا حالت بگیرد. این مدل مو مخصوصا برای مواقعی که هوا گرم است انتخاب مناسبی است.مدل مو مهمانی

2 ) بافت پنج تایی

معرفی 4 مدل موی زنانه با کلاس و شیک!

بافت پنج تایی بسیار جذاب و زیباست اما بعید است بتوانید آن را به تنهایی انجام دهید. باید موهایتان را به پنج قسمت تقسیم کنید و هر بار یک قسمت را روی قسمت دیگر بیاورید تا چنین شکلی به خود بگیرد. این مدل بافت برای مواقعی که نمی خواهید قبل از درست کرن مو آن را سشوار بکشید انتخاب خوبی است. این بافت باید محکم انجام شود تا زیباییش را نشان دهد. یک گوشواره زیبا و کوچک می تواند آن را تکمیل کند.

3 ) بافت بالای سر

معرفی 4 مدل موی زنانه با کلاس و شیک!

این مدل نیز سادست، ابتدا موهایتان را جمع کرده و بالای سرتان ببندید. سپس موهایتان را ببافید و دور کشی که موهایتان را با آن بسته اید جمع کنید و با یک سنجاق آن را محکم کنید. این مدل با توجه به اینکه موهایتان را کاملا از صورتتان جمع می کند مدل مناسبی برای داشتن آرایش چشم تیره یا رژ لب پر رنگ و یک گوشواره آویز جذاب است.

4 ) مدل موج دار

این مدل موی فر زمانیکه شما موهایتان را به یک سمت قرار داده اید زیباتر می شود. کافیست موهایتان را با استفاده از دستگاه اتوی مویی که دندانه های درشتی برای فر کردن مو دارد یا دستگاههایی که به فر S معروف هستند به این شکل موجدار آرایش کنید. بگذارید موهایتان در صورتتان قرار بگیرد و آن را پشت گوش قرار ندهید تا بهتر مدلش را نشان دهد.

معرفی 4 مدل موی زنانه با کلاس و شیک!

مدل مو زنانه برای مهمانی

زندگی رنگی با پورتال رنگی

2
دیدگاه بگذارید

2 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
  Subscribe  
Notify of
mahboob

مدل موج‌دار اگه پشت سر کمی بالاتر از گردن جمع بشه هم خوشگله . توی سایت آپارات فیلمش هست. سه دقیقه درست میشه.

آرشن ایرانی نژاد

مدل موجدار هم با لباس شب قشنگه هم با لباس مهمونی ساده وعصر.