مهدی مظلومی هم به شبکه GEM TV پیوست!

فرهنگ و هنر ۲۱ دی ۱۳۹۴ بدون دیدگاه

مهدی مظلومی هم به شبکه GEM TV پیوست!

گویا سیل مهاجرت هنرمندان ایرانی به شبکه های ماهواره ای همچنان ادامه دارد و این بار یکی از کارگردانان طنز پرداز وطن را ترک کرده است. با جزئیات این خبر همراه ما باشید.

مهدی مظلومی هم به شبکه GEM TV پیوست!

کارگردان معروف طنز در تور GEM TV افتاد

انتشار تصویری از مهدی مظلومی در کنار یکی از بازیگران مهاجرت کرده ایرانی در فضای مجازی شایعه خروج مجدد او را از کشور با هدف همکاری با شبکه‌های ماهواره‌ای تائید کرد.

کارگردان سریال‌های «بدون شرح»، «کمربندها را ببندیم» و «بانکی‌ها» به تازگی تصویری از خود سر صحنه پروژه‌ای نامشخص در صفحه شخصی‌اش در فیس بوک منتشر کرده است. در این عکس مهدی مظلومی در کنار ریل تراولینگ در کنار بازیگری دیده می‌شود که بی شک چکامه چمن ماه است. حالا مشخص نیست که این سریال همان مجموعه‌ای است که با نام «آبی عشق» وعده پخش بزودی آن از شبکه Gem در ماه‌های اخیر داده می‌شود یا این شبکه در حال ساخت مجموعه‌ای جدید است.

دو- سه ماه پیش که خبر پخش قریب الوقوع سریالی به کارگردانی مهدی مظلومی با حضور چهره‌های ناشناس ایرانی و زنانی که بدون حجاب در آن ظاهر شده بودند، در فضای مجازی پیچید، مظلومی واکنش عجیبی نسبت به آن نشان داد. این کارگردان با رد گزینه همکاری خود با گردانندگان شبکه ماهواره‌ای فارسی زبان Gem، در گفت‌وگویی اعلام کرد که سریال مذکور را برای این شبکه نساخته است و حتماً تهیه‌کنندگانش آن را در اختیار این شبکه قرار داده‌اند!

 

مهدی مظلومی در کنار چکامه چمن ماه

 

mehdi.mazlomi12

حالا با این تصویری که مظلومی از خود در فضای مجازی منتشر کرده، شایعات مربوط به سفر مجدد خود به خارج از کشور با هدف کارگردانی سریالی دیگر را برای شبکه Gem تأئید کرده است. به ویژه آنکه چکامه چمن ماه از بازیگران مهاجرت کرده با آی دی خود این تصویر را لایک کرده است!

مظلومی به واسطه حاشیه‌های منفی که مانع و سد راه پخش آخرین سریال او «سیگنال موجود است» از تلویزیون شدند، از مدیران این رسانه به شدت گله‌مند بود. او در گفت‌وگویی که چندی پیش در همین باره با بانی‌فیلم داشت، مدیران شبکه سه را متهم کرد که به دلیل آنکه وجوه نادرست عملکرد خود را در قالب رفتارهای کاراکترهای این سریال دیده‌اند، از پخش آن جلوگیری کرده‌اند.

این در حالی است که تماس‌های ما برای گفت‌وگو با مظلومی درباره اطلاع از کم و کیف این قضیه ناموفق ماند.

مهدی مظلومی,بیوگرافی مهدی مظلومی,مهدی مظلومی و همسرش,مهدی مظلومی به شبکه جم پیوست,مهاجرت مهدی مظلومی از ایران,مهدی مظلومی از ایران رفت,مهدی مظلومی و چکامه چمن ماه,مهدی مظلومی و چمن اه در شبکه جم تی وی,شبکه ماهواره ای جم,شبکه جم تی وی,عکس جدید مهدی مظلومی,همسر مهدی مظلومی,عکس های مهدی مظلومی و همسرش

loading...

اولین نفری باشید که در این بحث شرکت می کنید !