نامزد تیلور سویفت – کلوین هریس در حادثه رانندگی مجروح شد

فرهنگ و هنر ۰۶ خرداد ۱۳۹۵ بدون دیدگاه

تصادف نامزد تیلور سویفت – کلوین هریس

عکسهای تازه منتشر شده نشان می دهد که کلوین هریس – نامزد تیلور سویفت ، نشان می دهد چقدر شانس آورده است که با وجود خراش های کمی در انظار عمومی ظاهر شده است. ماشین SUV وی توسط یک فولوکس واگن قرمز رنگ مورد اصابت قرار گرفته است. کاپوت ماشین قرمز به شدت ضربه خورده، سپر ماشین کنده شده و پلاک تا شده است.

عکس زیر ماشین هریسن را نشان می دهد که بطرز خطرناکی آسیب دیده است، البته ضربه اصلی را چرخ سمت چپ گرفته است اما کاپوت سمت چپ هم از هم گسیخته شده به حدی که موتور دیده می شود.

بلافاصله پس از حادثه وی به نامزدش “تیلور سوئیفت” زنگ زده است. تیلور پیشنهاد داده تا با جت به سرعت به دیدارش برود اما او اصرار کرده که آسیب مهمی ندیده و مسئله مهمی نیست.

یک منبع خبری به وبسایت هالیوود گفته است که “وقتی با تیلور تماس گرفته شد، ابتدا خیلی ترسیده و خواسته به ملاقاتش برود ، اما هریس گفته حالش خوب است و فقط خیلی خسته است. تیلور از او خواسته تا چند روزی هیچ کاری انجام ندهد و وقتی او به دیدنش می رود کارهایش را انجام خواهد داد.

نامزد تیلور سویفت – کلوین هریس

ظاهرا هریس نمیخواسته موضوع خیلی بزرگ شود اما تیلور سویفت (۲۶ ساله، برنده جایزه گرمی) نامزد وی، شانس زیادی به او نداده و همه کارهایش از درست کردن قهوه تا راندن ماشین انجام می دهد.”

ضمنا روز یکشنبه هم در هیچ برنامه خاص اجتماعی شرکت نکرده و احتمالا در کنار هریس بوده است.

در عکس ها همچنین دختر ۱۶ ساله ای که با ماشین به هریس زده است دیده می شود که روی برانکارد دراز کشیده در حالیکه مامورین امداد به او کمک می کنند. او دچار شکستگی لگن شده است.

این حادثه شنبه شب قبل در حالی رخ داد که راننده ماشین حامل چند تن نوجوان کنترل را از دست داد و از خط اصلی منحرف شد و در نزدیک منطقه “کولدواتر کنیون” با ماشین هریس تصادف کرد. شدت حادثه به حدی بوده که یکی از نوجوانان به بیرون پرت شده است. هریس در راه رفتن به فرودگاه برای اجرای برنامه خود در آلاباما بود. وی برای درمان خراشیدگی های صورتش به بیمارستان برده شده بود، اما علی رغم توصیه پزشکان ، زمانیکه متوجه شد همه اتاق های خصوصی پر هستند آنجا را ترک کرد.

او با انتشار پیامی در فیس بوک ( با نام اصلی خود یعنی آدام هریس) و اطلاع از حادثه اتفاق افتاده، برنامه خود را به علت جراحات وارده کنسل کرد.

loading...

دیدگاه بگذارید

اولین نفری باشید که در این بحث شرکت می کنید !