ناملیک و استفاده از زمان های مرده

موبایل ۰۷ خرداد ۱۳۹۵ بدون دیدگاه

ناملیک و استفاده از زمان های مرده

ناملیک و استفاده از زمان های مرده _ پورتال رنگی :به فناوری‌های روز علاقه‌مندی؟ دنبال مطالبی هستی که در پیشرفت کسب و کار کمکت کند؟ یا نگران سلامتی‌ات هستی و آخرین مطالب سلامت و تغذیه را دنبال می‌کنی؟ پس بد نیست نگاهی به این مقاله بندازین. روزانه زمان زیادی از زندگی ما در ترافیک می‌گذرد، صبح از خانه بیرون می‌آییم، به سر کار یا دانشگاه می‌رویم و عصر خسته و بی‌حوصله دوباره به دل ترافیک می‌زنیم تا چند ساعت شب را هم در کنار خانواده یا اینترنت بگذارنیم تا دوباره صبح بیدار شویم و… در این میان، دیگر چندان وقت نمی‌کنیم روزنامه بخوانیم، در سایت‌ها به دنبال مطالب خوب بگردیم یا داستان بخوانیم. ناملیک قرار است این دو جای خالی را پر کند
ناملیک جایی است برای شنیدن محتوای صوتی؛ از مقاله‌ها و خبرهای جذاب رسانه‌های مختلف گرفته تا پادکست‌های موضوعی. تیم ناملیک با انتخاب‌کردن و حرفه‌ای خواندن مطالب برگزیده رسانه‌ها به ما کمک می‌کند که زمان‌های مرده‌مان را زنده کنیم. علاوه بر این، ناملیک از پادکست‌های مختلف هم میزبانی می‌کند، از پادکست‌های علم و فن‌آوری تا پادکست آشپزی، از پادکست داستان تا پادکستی که در آن مقاله بلند و پرماجرای خارجی تعریف می‌شود.

ناملیک و استفاده از زمان های مرده

در صفحه اول اپلیکیشن ناملیک مجموعه‌ای خواهید دید از آخرین محتواهای صوتی بارگذاری‌شده، با کاور مخصوص. در هر کاور دکمه + وجود دارد که با آن می‌توانید فایل صوتی مورد نظر را به «لیست پخش» خود اضافه کنید تا بعدا گوش بدهید. اگر هم روی کاور کلیک کنید، به صفحه پخش هدایت می‌شوید.
در صفحه پخش، می‌توانید به راحتی با حرکت روی خطِ زمان، به هر دقیقه‌ای از فایل بروید، یا با گام‌های پانزده‌ثانیه‌ای فایل را به جلو و عقب ببرید. همچنین می‌توانید فایل‌ها را با دوستانتان یا در شبکه‌های اجتماعی به اشتراک بگذارید. یکی از ویژگی‌های خوب پخش‌کننده ناملیک این است که اگر شما جایی پخش برنامه‌ای را متوقف کنید، دفعه بعد اپلیکیشن به‌طور خودکار پخش را از جایی که متوقف شده بود شروع می‌کند.
ناملیک به‌طور خودکار پس از پایان یک فایل صوتی، فایل بعدی را پخش می‌کند. فایل بعدی هم بر اساس فهرست پخشی که از آن فایل را پخش کرده‌اید انتخاب می‌شود. اگر از صفحه اول فایل را پخش کنید، مطلب بعدی آخرین مطلب بارگذاری‌شده روی سایت خواهد بود، اما اگر مطلبی از روزنامه شرق را از صفحه اختصاصی این روزنامه پخش کنید، مطلب بعدی آخرین مطلب این روزنامه خواهد بود.

پورتال رنگی _ ناملیک و استفاده از زمان های مرده _ portal.taroot-card.com
منبع gsm.ir

loading...

دیدگاه بگذارید

اولین نفری باشید که در این بحث شرکت می کنید !