. نباید مرا اعدام کنند، کسی که با زنم ارتباط داشت را کشتم ! - پورتال رنگی

نباید مرا اعدام کنند، کسی که با زنم ارتباط داشت را کشتم !

نباید مرا اعدام کنند، کسی که با زنم ارتباط داشت را کشتم !

مردی که بخاطر خیانت همسرش به وی و داشتن رابطه پنهانی دست به جنایت زده است می گوید، نباید اعدام شود.

گفته های وی در دادگاه بازتاب زیادی داشت. برخی از مردم گفته های وی را تایید کردند و برخی دیگر او را محکوم کردند که نباید خودش تصمیم به انتقام می گرفت.

شما هم می توانید با خواندن این خبر نظرات خود را برای ما از طریق فرم زیر ارسال نمایید.

 

سعید متهم به قتل وقتی برای خرید از خانه خارج میشد در برابر رضا مقتول که تصور می کرد با همسرش رابطه پنهانی دارد روبرو شد و با چاقو وی را به قتل رساند.

شامگاه پنجم اردیبهشت سال ۹۳ برای خرید نان از خانه بیرون رفته بود که با مردی درگیر شد و پس از کشتن او با ضربات چاقو از محل جنایت گریخت. وی پس از ۱۰ ماه فرار به‌ خاطر عذاب وجدان خود را به پلیس معرفی کرد و قتل را پذیرفت.

وی در جریان محاکمه پس از اقرار به جنایت، به قضات دادگاه گفت: یک ماه پیش از قتل متوجه شده بودم رضا برای همسرم مزاحمت ایجاد می‌ کند. ضمن اینکه احساس می‌ کردم همسرم با این فرد ارتباط دارد. تا اینکه روز حادثه در پاکدشت ‌به طور اتفاقی رضا را دیدم و با هم درگیر شدیم. بعد هم با ضربات چاقو او را به قتل رساندم.

قاضی اصغر عبدالهی رئیس شعبه چهارم دادگاه کیفری و مستشارانش پس از رسیدگی به پرونده، سعید را با توجه درخواست اولیای دم، به قصاص محکوم کردند.

بنابه این گزارش، قاتل پس از صدور حکم قصاص در اعتراض به این رای ادعا کرده مقتول با همسرش رابطه داشت و بخاطر مهدور الدم بودن باید کشته می شد و مجازات اعدام وی اشتباه است.

با این اعتراض پرونده به دیوانعالی کشور ارجاع داده شد تا قضات با بررسی تخصصی تر تصمیم نهایی را بگیرند.

 

منبع: روزنامه جام جم

loading...
اگه دوست داشتین این مطلبو واسه دوستاتونم بفرستید - زندگی رنگی با پورتال رنگی :)

دیدگاه بگذارید

24 نظرات روشن "نباید مرا اعدام کنند، کسی که با زنم ارتباط داشت را کشتم !"

اطلاع از

نه بابا الان هر کس بدهکار کسی باشه یا خوشش نیاد طرفو می کشه بدم میگه قتل ناموسی بود شنونده باید عاقل باشه این اقا چرا چاقو تو جیبش میزاره می ره نون بخره ینی انقدر امنیت خرابه ممکنه تو صف نون وای اتفاقی بیفته ؟شایدم کسی چه می دونه

از کجا معلوم زن خیانت کرده توهمات اقا نبوده؟

ای بابا چرا شما اینقدر از مرگ حرف میزنید ! باید میکشتش ، باید کشته بشه ، اصلا معلوم نیست که کی چیکاره بوده ، … فرض بگیریم زنه خیانت کرده ، خوب کرده که کرده ،باید طلاقش میداد . من موندم ما مردا چطور به خودمون حق میدیم هر کاری بکنیم ولی مقابل زن ها اینقدر بی رحمیم ،اخه این حس برتری رو از کجا اوردیم نمیدونم

با توجه به توضیحات عزیزان اگر خانم از شوهرش خوشش نمیاد اگه طلاق سخته میتونست متارکه کنه و جاى دیگرى زندگى کنه ولى با این اقا زندگى کرده و اگر خانم خیانت کرده بنظر من خانم شوهرش رو از لحاظ روانى أدیت وأزار داده تا مدى که این اقا تعادل روحى آش رو از دست داده و مرتکب قتل شده.
پرداخت به این موضوع باید با بررسى تمام جوانب باشه و با یک تیتر و اطلاعات ناقص إظهار تظر خیلى منطقى و دقیق نیست.

از کجا معلوم که در ارتباط بودن یا چشم داشته شاید این توهمات قاتل باشه یا اینکه سر چیز ذیگه ای دعوا کردن حالا انداخته گردن زنش یا مقتول

نباید کشته بشه اگر حقیقت داره زن باید اعدام بشه

برای اینکه عدالت برقرار بشه باید قاتل قصاص بشه وگرنه اگر قرار باشد در قانون استثنا قائل شویم هر کسی به خودش اجازه می دهد با این بهانه دست به کشتار مردم بزند،در جامعه قانون وجود دارد و برای همسر این آقا و فرد مقتول در صورت اثبات خیانت مجازات لازم در نظر گرفته می شد.پس برای جلوگیری از بروز مجدد چنین اتفاقاتی باید قصاص صورت گیرد

سلام
به نظر من قتل اون پسر اشتباه بوده و تو این موارد باید بررسی بشه که آیا زن تمایل به رابطه داشته یا خیر اگر مزاحمت بوده پسر باید مجازات میشده اونم قانونی ولی اگه ایراد از زن بوده زن باید کشته میشده نه پسر

مردم که نباید خودشان مجری قانون شوند. !!!!! کشتن به هر شکل و بهانه مردود است. راستی یک سئوال اگر این اتفاق بر عکس بود باز ان عده که می گویند اینکار درست است همین نظر را دارند که خانم اشان کار خوبی کر ده که شوهرش را کشته.؟ پس قانون ظلاق و جدایی برای چیست؟

باید در صحنه بوده باشه که قتل حق شماست.

در ادامه صحبتهایم:
لازم به ذکر است که اگر واقعا چنین چیزی هم وجود داشته، مشکل از مرد است که نتوانسته نیازهای مادی و بویژه معنوی همسرش را تامین کند!!!! که همسرش به بیراهه کشیده شود. البته من از زنان هم حمایت نمیکنم چون اگر چنین چیزی واقعا وجود داشته باشد، مرد میتواند با جمع‌آوری مدرک معتبر بدون ارتکاب هیچگونه خلافی بدون پرداخت مهریه زنش را طلاق دهد نه اینکه مرتکب قتل و … شود!!!!

به نظر من براساس یک حدس و گمان که این آقا (سعید) در ذهنش شکل گرفته، نمیتوان گفت که مقتول با همسر سعید ارتباط پنهانی داشته. ممکن است این زاییده ی فکر مسموم سعید به علت وجود مشکل در زندگی زناشویی خود با همسرش باشد. سعید به هیچ عنوان نباید این اقدام عجولانه و غیرمسئولانه را انجام میداد، و شاید حکم قصاص از طرف اولیای دم نظر درستی باشد چون علاوه بر قتل، حمل سلاح سرد هم خود جرم بزرگی است.

عصر حجر

با یدقوانین تغیرکند هیچ انسانی به هردلیلی حق گشتن کسی راندارد .بجزاینکه ایا اصلا چنین اتفاقی افتاده یا خیالات مردبوده به هردلیل مرد حق گشتن نداشته ..

نود درصد خیانت های خانم ها مسببش آقایون هستند

قانون به زن حق طلاق نداده وهمین نابرابری مایه این بدبخیهاست زن شوهرش را نمیخواهد به هر دلیلی چه باید کرد خیانت اجباری شده و راه دیگری زن بیچاره ندارد و مرد از روی حسادت و کینه این کا را کرده چون زنش اورا نمیخواهد مشکل از شوهر است نه زن کشتن در هیچ کجای قران نیامده حتی برای خیانت مگر کسی بزور به زنش تجاوز کند که قانون اعدامش میکند مردم که مجری قانون نیستند نامردی در خوی دخترش را به بدبینی با تفنگ کشت در امریکا اگر دختری… ادامه نظر »

هیچ کس نمیتونه راجع به بقیه به این راحتی قضاوت کنه شاید زنش بی گناه باشه وهیچ کار خطایی انجام نداده باشه ولی اگر کار نادرستی این وسط بوده با جمع اوری مدارک زنشو طلاق میداد کشتن چه کاری

اگر به طلاق اینجور زنها متوسل بشی روی زمین و اسمونا را سیاه میکنن

زن وقتی ازادم خوشش نیاد بایدبه سرنوشتش بسپری.پس طلاق روبرای چی گذاشتن یک رابطه وقتی ارزش داره که طرف ادموباعشق دوست داشته باشه.

سلام دوستان …طلاق …فکر کردی به همین راحتی هاست ….زن خیانت کار هم باشه باید مهریشو بدی ….واقعا قانون بد و افتضاحیه .زن خیانت کرده …باید پاداشش که همون مهریه س باید بدی …پس اون بچه های طلاق رو چکار باید کرد …واقعا قانون خوبی نیست

چون حدس میزده کشته…خب اگر زنش با اون بوده یعنی از این خوشش نمیومده ..خیلی راحت ولش میکرد زنش رو چرا خودش رو بدبخت کرده دیوونه.

اگر واقعا این دونفر باسعید این کارو کردن حق هردوشون بود که بمیرن سعید حق داره بی گناه مردا خیلی بدبختن چون به زنش اعتماد داشته حقش این نبود که بهش خیانت بکنه زنیکه آشغال

اگر واقعا نظر داشت حقش بود. داننده

واقعااگر رضا به همسر سعید چشم داشته حقش همون کشتن بود و اعدام سعید اشتباه است

wpDiscuz