نباید مرا اعدام کنند، کسی که با زنم ارتباط داشت را کشتم !

اجتماعی , اخبار و حوادث ۰۹ مهر ۱۳۹۵ ۲۴ دیدگاه

مردی که بخاطر خیانت همسرش به وی و داشتن رابطه پنهانی دست به جنایت زده است می گوید، نباید اعدام شود.

گفته های وی در دادگاه بازتاب زیادی داشت. برخی از مردم گفته های وی را تایید کردند و برخی دیگر او را محکوم کردند که نباید خودش تصمیم به انتقام می گرفت.

شما هم می توانید با خواندن این خبر نظرات خود را برای ما از طریق فرم زیر ارسال نمایید.

 

سعید متهم به قتل وقتی برای خرید از خانه خارج میشد در برابر رضا مقتول که تصور می کرد با همسرش رابطه پنهانی دارد روبرو شد و با چاقو وی را به قتل رساند.

شامگاه پنجم اردیبهشت سال ۹۳ برای خرید نان از خانه بیرون رفته بود که با مردی درگیر شد و پس از کشتن او با ضربات چاقو از محل جنایت گریخت. وی پس از ۱۰ ماه فرار به‌ خاطر عذاب وجدان خود را به پلیس معرفی کرد و قتل را پذیرفت.

وی در جریان محاکمه پس از اقرار به جنایت، به قضات دادگاه گفت: یک ماه پیش از قتل متوجه شده بودم رضا برای همسرم مزاحمت ایجاد می‌ کند. ضمن اینکه احساس می‌ کردم همسرم با این فرد ارتباط دارد. تا اینکه روز حادثه در پاکدشت ‌به طور اتفاقی رضا را دیدم و با هم درگیر شدیم. بعد هم با ضربات چاقو او را به قتل رساندم.

قاضی اصغر عبدالهی رئیس شعبه چهارم دادگاه کیفری و مستشارانش پس از رسیدگی به پرونده، سعید را با توجه درخواست اولیای دم، به قصاص محکوم کردند.

بنابه این گزارش، قاتل پس از صدور حکم قصاص در اعتراض به این رای ادعا کرده مقتول با همسرش رابطه داشت و بخاطر مهدور الدم بودن باید کشته می شد و مجازات اعدام وی اشتباه است.

با این اعتراض پرونده به دیوانعالی کشور ارجاع داده شد تا قضات با بررسی تخصصی تر تصمیم نهایی را بگیرند.

 

منبع: روزنامه جام جم

loading...

24 نظرات روشن "نباید مرا اعدام کنند، کسی که با زنم ارتباط داشت را کشتم !"

نه بابا الان هر کس بدهکار کسی باشه یا خوشش نیاد طرفو می کشه بدم میگه قتل ناموسی بود شنونده باید عاقل باشه این اقا چرا چاقو تو جیبش میزاره می ره نون بخره ینی انقدر امنیت خرابه ممکنه تو صف نون وای اتفاقی بیفته ؟شایدم کسی چه می دونه

از کجا معلوم زن خیانت کرده توهمات اقا نبوده؟

ای بابا چرا شما اینقدر از مرگ حرف میزنید ! باید میکشتش ، باید کشته بشه ، اصلا معلوم نیست که کی چیکاره بوده ، … فرض بگیریم زنه خیانت کرده ، خوب کرده که کرده ،باید طلاقش میداد . من موندم ما مردا چطور به خودمون حق میدیم هر کاری بکنیم ولی مقابل زن ها اینقدر بی رحمیم ،اخه این حس برتری رو از کجا اوردیم نمیدونم