نحوه قفل کردن گوشی موبایل و نوع شخصیت شما

شخصیت شناسی ۰۵ خرداد ۱۳۹۵ بدون دیدگاه

نحوه قفل کردن گوشی موبایل و نوع شخصیت شما

قفل کردن گوشی موبایل: در دنیای امروزه که همه چیز فرق کرده و همه چیز در حال پیشرفت است نوع ارتباطات ما هم متحول شده است و بر اساس موبایل و اینترنت بسیاری از کارهای تعاملی مان را انجام می دهیم. گفتنی است با پیشرفت گوشی های موبایل و افزایش امکانات آنها ما بسیاری از اطلاعات خود را در گوشی های مان ذخیره می کنیم تا در موقع لزوم مورد استفاده قرار دهیم و به همین دلیل گوشی ها را قفل می کنیم تا از دسترس دیگران اطلاعات مان محفوظ باشند. جالب است بدانید که نوع شخصیت ما با همین نکته که گوشی هایمان را چگونه قفل می کنیم ارتباط دارد که در این مطلب به این مهم پرداخته ایم. با ما همراه باشید تا این نوع شخصیت شناسی جالب را مطلع شوید.

روشهای متفاوت قفل کردن موبایل و نوع شخصیت شما

کشیدن انگشت روی صفحه از سمت راست:

کشیدن انگشت به سمت راست بیانگر احساس قدرت است. شما شخصی خلاق و اجتماعی هستید. در برابر انتخاب خود فکر می‌کنید و می دانید هر چیزی بر زندگی شما بازتاب دارد.

کشیدن انگشت روی صفحه به سمت پایین:

شما شخصی معتدل، لایق و باهوش هستید. شما به موفقیت‌های شغلی و شخصی تمایل دارید.خلاق و بلند پرواز هستید و برای رسیدن به موفقیت گام‌های بلند برمی‌دارید.

نحوه قفل کردن گوشی موبایل و نوع شخصیت شما

کشیدن انگشت روی صفحه از سمت چپ:

شما در تجارت موفق خواهید بود. شخصی کاری، لایق و پرطاقت هستید.

کشیدن انگشت روی صفحه به سمت بالا:

شما شخص مثبت‌اندیشی هستید و نمی‌توانید ناراحتی دیگران را ببینید. تمام انرژی خود را برای برطرف کردن نیاز دیگران گذاشته و به آنچه فکر می‌کنید می‌رسید. همیشه در عرصه حاضر هستید.

استفاده از هر دو انگشت در یک زمان:

برای شما اتمام هر کاری مهم است. شما همیشه در مورد توانایی و زمان غلو می‌کنید. خود را مسئول می‌دانید و به همین دلیل همیشه زیر فشار و مشغول هستید.

پورتال رنگی _ نحوه قفل کردن گوشی موبایل و نوع شخصیت شما
منبع: ایسنا

برچسب ها
loading...

اولین نفری باشید که در این بحث شرکت می کنید !