نصب مایکروسافت آفیس روی تلفن های همراه اندرویدی ایسوس

سال نو مبارک

نصب مایکروسافت آفیس روی همه تلفن های همراه اندرویدی ایسوس

در تازه ترین اخبار از دنیای فناوری باید گفت که، اخیراً طی یک قرارداد که بین شرکت ایسوس و شرکت مایکروسافت به امضا رسیده است، شرکت ایسوس از این به بعد همه برنامه ها و اپلیکیشن های آفیس و سایر برنامه های مایکروسافت را بر روی تلفن های همراه اندرویدی خود به صورت پیش فرض ارائه می کند.
شرکت ایسوس امروز به جمع شرکت های سامسونگ، سونی، ال جی و بیش از ۲۰ تولیدکننده دیگر موبایل هایی که با شرکت مایکروسافت دست داده اند پیوست. شرکت های نام برده وظیفه دارند نرم افزارها و اپلیکیشن های اندرویدی شرکت مایکروسافت را بر روی موبایل ها و تبلت های شان نصب کنند.

فال روزانه

نصب مایکروسافت آفیس روی تلفن های همراه اندرویدی ایسوس
نصب مایکروسافت آفیس روی تلفن های همراه اندرویدی ایسوس

 

طی سال گذشته، شرکت ایسوس به دلیل فشارهایی که از طرف شرکت مایکروسافت و شرکت گوگل وارد شد، دستگاه های دو سیستم عاملی خود را (ویندوز-اندرویدی) از دستور کارش حذف کرد. مشکلات مایکروسافت و گوگل بالا گرفت اما چند وقت پیش مطلع شدیم که این دو شرکت بالاخره وکلای خود را از دادگاه ها بیرون کشیده اند.
برخلاف استیو بالمر که شدیدا علاقه مند به از بین بردن سیستم عامل موبایل گوگل بود، نادلا قصد دارد با اسب های تروجان خویش، اپلیکیشن هایش، وارد عرصه شده و مردم را به استفاده از محصولات خود تشویق کند و ارائه اپ های پیش فرض روی موبایل های اندرویدی هم یکی از همین اقدامات است.

پورتال رنگی – نصب مایکروسافت آفیس روی همه تلفن های همراه اندرویدی ایسوس

اگه دوست داشتین این مطلبو واسه دوستاتونم بفرستید - زندگی رنگی با پورتال رنگی :)
etemadlaw

2 نظر

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.