نقشه شوم مدیر شرکت برای زن متقاضی وام

اخبار و حوادث ۱۳ آبان ۱۳۹۵ بدون دیدگاه

نقشه شوم مدیر شرکت برای زن متقاضی وام

نقشه شوم مدیر شرکت برای زن متقاضی وام _ پورتال رنگی به نقل از جام جم : مردی که به بهانه پرداخت وام یکصد میلیون تومانی زنی را به دفترش کشانده و قصد آزار و اذیت وی را داشت، ناکام مانده و دستگیر شد.

شاکی به بازپرس قریب احمد‌زاده گفت: قصد داشتم وام بگیرم تا این‌ که با خواندن آگهی یک شرکت که در ارتباط با پرداخت وام فعالیت می‌کرد، تماس گرفتم. مدیر عامل این شرکت مدعی شد؛ با دریافت هشت میلیون تومان کارمزد می‌تواند برای من وام صد میلیونی بگیرد. من هم این مبلغ را همراه مدارکم به او دادم.

وی افزود: بعد از آن قرار شد تا دو هفته دیگر وام را دریافت کنم. اما با گذشت دو هفته، خبری از دریافت وام نشد. چند بار به شرکت او رفتم که بهانه‌ های واهی می‌ آورد و مدام از من فرصتی می‌خواست تا مشکل پیش آمده در بانک را حل کند.

متقاضی وام

شاکی ادامه داد: مدیر شرکت با این ترفند دو ماهی مرا سر کار گذاشت تا این‌ که یک روز با من تماس گرفت و مدعی شد که وام من آماده شده و پول آن را در قالب یک فقره چک از بانک برایم دریافت کرده است. او از من خواست به دفترش بروم تا چک صد میلیون تومانی را تحویل بگیرم. روز بعد در ساعتی که او خواسته بود به دفتر شرکت رفتم. کسی در آنجا نبود و مدیر شرکت تنها بود. زمانی که به اتاقش رفتم او شروع به گفت‌ و گو با من کرد. بعد در اتاق را قفل کرد. زمانی که به او اعتراض کردم او به سمتم حمله کرد و می‌ خواست مرا مورد تجاوز قرار دهد که با وی درگیر شدم و گلدانی را که در اتاق بود به سمتش پرت کردم که مجروح شد. سراسیمه در را باز کرده و متواری شدم. هم‌ اکنون از او شکایت دارم، او می‌ خواست به من آسیب برساند و در ضمن از من کلاهبرداری کرده است.

همزمان با تشکیل پرونده قضایی، متهم تحت تعقیب پلیس قرار گرفت و چند روز پیش دستگیر شد. متهم با انتقال به پلیس آگاهی بازجویی شد و به افسر تحقیق گفت: کلاهبرداری از این زن را قبول دارم. شرکتی که راه‌ اندازی کرده بودم کاغذی و فقط برای کلاهبرداری از مردم بود.

متهم در ارتباط با سوء قصد برای تجاوز این زن سکوت کرد. وی با قرار قانونی روانه زندان شد. تحقیقات برای رازگشایی از دیگر جرایم او ادامه دارد.

loading...

اولین نفری باشید که در این بحث شرکت می کنید !