با نمک و روغن زیتون، احساس درد را تسکین دهید - پورتال رنگی

خواص خوراکی ها ۱۵ دی ۱۳۹۶ بدون دیدگاه

هنگامی که افراد در بدن خود احساس درد می کنند برای رفع آن به داروها پناه می برند. با این حال بسیاری روش های طبیعی که حتی موثرتر از داروها می باشند نیز وجود دارد.

با نمک و روغن زیتون، احساس درد را تسکین دهید.

شما می توانید با استفاده از ترکیب نمک و روغن زیتون احساس درد را به مدت 5 سال تسکین دهید.

به عنوان مثال اگر دچار استئوکندروزیس گردن (تخریب در ناحیه مفصلی مهره های گردن) هستید و درد شدیدی را احساس می کنید، شما می توانید به جای داروهای شیمیایی با استفاده از برخی ترکیبات طبیعی آن را درمان کنید. در اینجا برای شما دستور تهیه ترکیبی شگفت انگیز ارائه می شود

ترکیبات:
• 10 قاشق غذا خوری نمک
• 20 قاشق غذا خوری روغن زیتون یا روغن آفتابگردان طبیعی و بکر
آماده سازی:
تهیه این ترکیب بسیارساده است، نمک و روغن زیتون را در ظرفی شیشه ای با هم مخلوط نمایید. سپس درب ظرف را محکم ببندید. پس از مدت زمان 2 روز شما ترکیبی با رنگ روشن آماده مصرف خواهید داشت.

طریقه مصرف نمک و روغن زیتون :

شما می توانید در هنگام صبح مقداری از این ترکیب را بر روی ناحیه آسیب دیده و درد ناک بمالید. در ابتدا سعی کنید این ترکیب را به مدت 2-3 دقیقه بر روی پوست خود ماساژ دهید. سپس به تدریج مدت زمان ماساژ را افزایش دهید. به گفته کارشناسان مدت زمان 20 دقیقه برای ماساژ کافی و مناسب می باشد. در پایان می توانید پوست آن ناحیه را با دستمالی مرطوب پاک نمایید. اگر پس از مصرف، بر روی پوست خود احساس خارش یا ناراحتی کردید، شما می توانید از پودر بچه بر روی پوست آن ناحیه استفاده کنید. پودر بچه این مسئله را بر طرف می نماید. پس از مدت زمان 10 روز، استفاده از این روش موجب افزایش جریان خون و بازسازی عضلات ناحیه آسیب دیده می شود. به این ترتیب بافت استخوانی و غضروفی آن ناحیه ترمیم و بهبود می یابد. با استفاده از این روش شما می توانید پس از مدت زمان 8-10 روز تغییرات قابل ملاحظه ای را در ناحیه آسیب دیده مشاهده نمایید. این شیوه درمان طبیعی نه تنها بر روی عضلات و استخوان ها تاثیر مثبت می گذارد، بلکه به دلیل افزایش گردش خون در بدن، موجب تسکین سردرد و بهبود قوه بینایی نیز می گردد. علاوه بر این این روش موجب فرایند سم زدایی و افزایش متابولیسم در بدن نیز می شود. لازم به ذکر است که پس از ماساژ این ترکیب بر رو پوست ممکن است کمی احساس گیجی داشته باشید، اما جای هیچ نگرانی نیست. با استفاده ازاین ترکیب شما می توانید به نتایج قابل ملاحظه ای دست یابید. عمده ترین مزیت این روش آن است که بر خلاف داروهای شیمیایی، عاری از عوارض جانبی در بدن می باشد.

Subscribe
Notify of
0 دیدگاه ها
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x