نکات تلگرام- مراقب باشید ریپورت نشوید

تکنولوژی , خبری , کامپیوتر , موبایل ۱۶ خرداد ۱۳۹۵ بدون دیدگاه
  •  مراقب باشید با ایجاد کانال ، ناگهان ریپورت نشوید!

در حال حاضر (خرداد ۹۵) در زمان اضافه کردن عضو جدید به کانال ، اگر شخص شماره شما را در موبایل خود نداشته باشد پیام sorry you can only add mutual contacts to groups at the moment  نمایش داده می شود.  اگر با چنین پیامی مواجه شدید به احتمال زیاد اکانت شما چند ساعت محدود می شود (حالت ریپورت شدن، یعنی نمی توانید برای افرادی که شماره شما را در دفترچه خود ندارند پیام بفرستید)

دقت داشته باشید که اگر تعداد زیادی افراد را یکجا انتخاب می کنید و به کانال اضافه می کنید، اگر آنها در لیست مخاطبین شما نباشند، اکانت شما به مدت طولانی تری محدود می شود مثلا یک هفته.

دیده شده که چندین شماره تلفن یکنفر بخاطر این موضوع محدود شده اند. ضمنا ربات مخصوص تلگرام، به شما می گوید که اکانت شما آزاد است و اگر محدودیتی وجود دارد موقتی است.

بنابراین فعلا بهترین راه این است که در ابتدا برای مخاطبین مورد نظر پیامک معمولی دعوت به کانال (با استفاده از لینک دعوت) بفرستید.  ضمنا از پنل های پیامک تبلیغاتی هم بهتر است استفاده نکنید چون اکثر مردم سرویس پیامک تبلیغاتی خود را غیرفعال کرده اند. ( هزینه را می دهید ولی پیام به مقصد نمی رسد)

  • کپی گرفتن از مخاطبین تلگرام

تقریبا اینکار ممکن نیست. در واقع می توان به روشهای پیچیده ای اطلاعات نام و نام خانوادگی افراد را بدست آورد، اما معمولا شماره تلفن بدست نمی آید چون در اکثر مواقع در گوشی یا تبلت ها در قسمت شماره های اکانت تلگرام فیلد “شماره تلفن” (برای خروجی اکسل) وجود ندارد و فقط فیلد شماره تلگرام قرار دارد. مثل عکس زیر:

برای اطلاعات بیشتر در مورد گزارش اسپم به صفحه تلگرام در زیر مراجعه کنید:

Telegram Spam FAQ

loading...

دیدگاه بگذارید

اولین نفری باشید که در این بحث شرکت می کنید !