آموزش نکات مهم استفاده از زیورآلات زنانه

زیورآلات , مد و پوشاک ۱۱ مرداد ۱۳۹۶ بدون دیدگاه

آموزش نکات مهم استفاده از زیورآلات زنانه

برای آن دسته از کاربران عزیز که دوست دارند در همه جا با زیباترین و جدیدترین مدلها همراه باشند در این مقاله از دنیای مد پورتال رنگی در مورد استفاده از انواع زیورآلات با شما صحبت کرده ایم که امیدواریم مورد استفاده تان قرار گیرد

نکات استفاده از زیورآلات

استفاده از زیورآلات یکی از بهترین روش ها برای روح بخشیدن به پوشش و لباس است.زیورآلات همیشه بخش جانبی و تزئینی پوشش به حساب می آیند اما اگر استفاده درست و به جای آن را ندانیم همه چیز در ظاهر ما به هم می ریزدزیورآلات

برای تکمیل شدن تیپ معمولا در کنار لباس هایی که با دقت انتخاب می کنیم، از لوازم جانبی و زیورآلات مختلفی استفاده می کنیم. اما آیا قانونی برای استفاده از این لوازم وجود دارد ؟ آیا گردنبندی که میندازیم مناسب لباسی هست که پوشیدیم ؟ یا کیفی که در دست گرفته ایم همخوانی با سایر لباس هایمان دارد؟ شاید نتوانیم بگوییم قانون خاصی برای اینکه چه بپوشیم وجود دارد چون بسیاری مواقع این یک مساله سلیقه ایست اما طراحان لباس و متخصصین دنیای مد راه و روش و بهترین نکات استفاده از زیورآلات را برای شیک تر شدن ارائه کرده اند که با هم مرور می کنیم.

آموزش نکات مهم استفاده از زیورآلات زنانه

زیورآلات را به صورت ترکیبی استفاده کنید

همیشه سعی نکنید همه چیز با هم همسان و به اصطلاح “مچ” باشد. اگر زیورالات فلزی استفاده می کنید سعی کنید طرح ها و جنس های مختلف را با هم ترکیب کنید. مثلا اگر می خواهید ساعت طلایی رنگتان جلوه بیشتری داشته باشد می توانید در کنار آن از زیورآلات نقره ای استفاده کنید. با این کار توجه را روی ساعت و رنگ طلایی آن جلب می کنید. چیزی که می خواهید توجه ها را جلب کند انتخاب کنید و با توجه به جنس آن در کنارش زیورآلاتی از یک جنس دیگر استفاده کنید.

ناخن هایتان را مرتب کنید

اگر می خواهید انگشتر در دستانتان بیندازید باید به ناخن ها نیز توجه بیشتری داشته باشید. داشتن ناخنی مرتب و طراحی شده می تواند باعث شود انگشترهایی که در دست دارید جلوه بیشتری داشته باشند. حتی اگر فرصت طراحی کردن ناخنتان را ندارید حتما تا جایی که می توانید آنها را مرتب کنید تا در یک اندازه و یک شکل باشند. لاک تک رنگ بزنید تا زیبایی دستان کامل شود.

نیازی نیست همه چیز را یک رنگ بپوشید

اینکه رنگ برخی از زیورآلات را با هم همسان کنید نیز خود یک روش برای شیک و کلاسیک بودن است اما اگر می خواهید کمی به روزتر رفتار کنید این ایده را کنار بگذارید. طراحان مد پیشنهاد می کنند کیف و کفشتان یکرنگ نباشد بلکه این دو را از دو رنگ متفاوت انتخاب کنید اما رنگهایی که همخوانی با یکدیگر داشته باشند. مثلا یک کیف سرخابی می تواند در کنار یک کفش با رنگ خنثی یا روشن، جذاب دیده شود.

از گردنبندهای بلند استفاده کنید

گردنبندهای بلند فرصت بیشتری برای جلب توجه دارند و حتی در فرم اندام نیز نقش خواهند داشت. با توجه به اینکه چه نوع لباسی تن کرده اید، گردنبندی را انتخاب کنید که به خوبی خودش را نشان دهد و به شما اعتماد به نفس بیشتری بدهد.

مچ دست را خالی نگذارید

حتما یک یا چند دستبند متنوع در دست بیندازید یا النگوهایی بخرید که به صورت دسته ای به فروش می رسند و تعداد زیادی دارند. این کار باعث می شود دستانتان زیبایی بیشتری با این زیورآلات داشته باشند.

آموزش نکات مهم استفاده از زیورآلات زنانه

راهنمای انتخاب زیورآلات

انتخاب زیورآلات هیچ تفاوتی با انتخاب لباس ندارد. مهمترین مسئله این است که به راحت بودن آن و سبک شخصی خود توجه کنید. البته هرازگاهی تغییر رویه دادن ضرری نخواهد داشت.

مهم ترین مسئله این است که زیورآلات خود را هماهنگ با لباس هایتان انخاب کنید. زیورآلات در واقع جزو نکات تکمیل کننده ی نهایی تیپ و ظاهر کلی شما می باشند. سبک و استایل خود را مشخص کنید!

۱- مشخص کنید چه چیزی از زیورآلات خود می خواهید.

آیا می خواهید در مر کز توجه باشید؟ آیا می خواهید موجب تحسین و تمجید شما شوند؟ آیا می خواهید شما را زیبا و ظریف جلوه دهند؟

۲-مطمئن شوید زیورآلات خود را مناسب مناسبتی که می روید، انتخاب کرده اید.

شاید گردنبند چوکر مناسب مهمانی شب باشد، اما برای جلسات اداری مناسب نمی باشد.

۳-مشخص کنید زیورآلات خود را برای چه مدت می خواهید و اغلب قصد دارید چگونه آنها را بپوشند.

۴-بدانید که چه مقدار پول می خواهید صرف خرید زیورآلات کنید.

هنگامی که زیورآلات می خرید، این همیشه مهم ترین سوال است- چقدر می خواهید پول صرف خرید کنید. ممکن است یک جفت گوشواره با نگین الماس دوست داشته باشید، اما واقعا می خواهید پول زیادی را صرف آن کنید. امروزه زیورآلات زیادی در دسترس هستند. هنگامی که درباره ی بودجه خود تصمیم می گیرید، انتخاب زیورآلات بسیار ساده تر و سازمان یافته تر می شود.

۵-اگر شما می توانید، سعی کنید زیورآلات را امتحان کنید تا مشخص شود که ایا مناسبتان هست یا نه.

۶-مشخص کنید آیا زیورآلات دست ساز می خواهید یا نه.

۷-مشخص کنید که دوست دارید فلز زیورآلات تان چه باشد (نقره، استیل، تیتانیوم و غیره)

۸-سبک زیورآلات و مزایای آن را تعیین کنید

به عنوان مثال نه تنها یک ظاهر زیبا، بلکه ارزش معنوی برای پوشنده ی آن. انرژی مثبت جذب می کند در حالی که انرژی منفی را از بدن و روح ما دور می کند.

زندگی رنگی با پورتال رنگی

دیدگاه بگذارید

  Subscribe  
Notify of