نکات مهم برای خوش تیپ بودن

نکات مد و پوشاک ۱۲ آبان ۱۳۹۵ بدون دیدگاه

چی کار کنیم تا خوش تیپ به نظر بیایم

یک اتفاق تکراری و ناراحت کننده که هر هفته برای ما رخ می دهد این است که به کمد لباس ها سر می زنیم و میان انبوه لباس هایمان متوجه می شویم که چیزی برای پوشیدن نداریم. این مشکل یک دلیل دارد و آن دلیل این است که ما قوانین استایل صحیح را رعایت نمی کنیم. پس با پرتال رنگی همراه باشید تا شمارو با این نکات آشنا کنیم.

نکات مهم برای خوش تیپ بودن

۱- لباس های کهنه را دور بریزید

این مرحله نقطه شروع شما برای خوش لباس شدن است. لباس هایی که مدت زیادی است نپوشیده اید، لباس هایی که خراب یا از مد افتاده هستند که جایی در کمد شما ندارند را به راحتی به دور بریزید تا لباس های جدید را به راحتی ببینید.

۲- برای یک مراسم مهم با برنامه خرید کنید

یک عروسی مهم، یک قرار خاص یا یک اتفاق ویژه در انتظار شما است، باید از قبل و با برنامه ریزی برای آن آماده شوید، خرید و انتخاب خود را بر اساس آن انجام دهید. قبل از هر مراسمی و بدون هیچ عجله، سعی کنید که لباس خوبی برای خود انتخاب کنید.

۳- از شال های کشمیر خود مراقبت کنید

این شال ها نقشی استئنایی در زیبا کردن تیپ شما دارند. حتما تعدادی از آن ها با رنگ های متفاوت را تهیه کرده و به بهترین شکل از آن ها مراقبت کنید. برای کسب اطلاعات زیر، به پست “چگونه از پارچه های ظریف پشمی مراقبت کنیم” مراجعه کنید.

۴- کفش های نو را آماده کنید

بیشتر کفش های نو در استفاده اول خود دردناک و آزار دهنده خواهند بود. پس هرگز اولین استفاده را به یک اتفاق مهم موکول نکنید و قبلا آن ها را از جهت راحتی و نزدن پا امتحان کنید. با این کار، در مهمانی به راحتی راه بروید و از مهمانی لذت ببرید.

۵- لباس ها را اندازه کنید

این نکته دو بخش دارد، اول لباس را انتخاب کنید که برای فرم اندام و شکل شما مناسب باشد، دوم به خیاط مراجعه کرده و لباس هایی را که خریده اید بر اساس قد و اندام خود اندازه کنید.

۶- جین ها را فراموش نکنید

مهم نیست چه استایلی دارید، شما حتما به شلوار جین نیاز خواهید داشت و برای هر اندامی یک شلوار جین مناسب وجود دارد پس آن ها را فراموش نکنید.

۷- لکه های روی لباس را تمیز کنید

وجود لکه آرایش یا دئودورانت (ماده اسپری زیربغل) روی لباس ها از فجایع مد است. اگر چنین اتفاقی برای لباس های شما افتاد، هر چه سریع تر آن را تمیز کنید و لباس لک دار را داخل کمد نگذارید.

۸- کت مناسب بخرید

کت ها، پالتو ها و بلیز ها تاثیر مهمی در خوش تیپ شدن شما دارند. چه در تیپ های خیابانی و چه در استایل مهمانی و مجلسی. پس حتما آن ها را عاقلانه و بر اساس نیاز و فرم اندام خود تهیه کنید.

۹- راحتی لباس مهم تر است

هنگام خرید لباس اول باید به راحتی و قابل پوشیدن بودن لباس توجه کنید، استایل و زیبایی در اولویت بعدی قرار می گیرد. لباسی که راحت نباشد، در کمد شما خاک خواهد خورد و استفاده نخواهد شد.

۱۰- از همه زوایا بررسی شوید

قبل از خروج از منزل برای مهمانی یا بیرون فقط به زاویه روبرو در آینه اکتفا نکنید خود را از پشت و پهلو ها بررسی کرده و در صورت نیاز از خود عکس بگیرید تا مطمئن شوید همه چیز مرتب است.

۱۱- در هر سایزی کیف داشته باشید

شما برای هر موقعیتی به یک کیف نیاز داری پس لازم است که سه سایز کیف کوچک و متوسط و بزرگ را در کمد خود داشته باشید.

۱۲- مهارت خیاطی و مراقبت از لباس را در خود تقویت کنید

توانایی نگهداری، لکه زدایی، شستشو و تعمیر لباس ها یک مزیت برای هر خانم خوش لباس است. پس تا جایی که ممکن است این مهارت ها را فرا بگیرید.

loading...

اولین نفری باشید که در این بحث شرکت می کنید !