نکات مهم درباره انتخاب سایز و مدل تیشرت

آرایش و زیبایی ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۵ بدون دیدگاه

نکات مهم درباره انتخاب سایز و مدل تیشرت

مدل تیشرت: یکی از انواع مدلهای لباس زنانه و مردانه تیشرت است که بنا به فصول مختلف سال مدلهای مختلفی از آنها پوشیده می شود. فصل بهار و فصل تابستان مناسب ترین فصول برای پوشیدن لباس از نوع تیشرت هستند. اما شاید برای شما هم پیش آمده باشد که تیشرت یک لباس راحتی است پس مدل آن بسیار مهم نیست، در صورتیکه باید بدانید در انتخاب همین مدل لباس راحتی هم باید به نکاتی توجه داشته باشید تا شیک و زیبا به نظر برسید. در این مطلب راهنمای انتخاب و خرید انواع مدل تیشرت را برای شما کاربران عزیز در نظر گرفته ایم که امیدواریم مورد استفاده شما عزیزان قرار گیرند. با ما همراه بتشید.

تی‌ شرت یقه هفت

مدل تیشرت
این مدل خاص معمولا همه جا موجود است و خرید مطلوبی محسوب می‌شود، اما باید بدانید که این نوع تی‌شرت مناسب همه افراد نیست. تی‌شرت‌های یقه هفت برای زنانی خوب است که بالاتنه بزرگ دارند. یقه هفت باعث می‌شود بالاتنه کوچک‌تر دیده شود. هرچه یقه هفت پایین‌تر باشد، شما لاغرتر به نظر می‌رسید. این نوع یقه، سایز بالاتنه شما را کوچک‌تر نشان می‌دهد، همچنین موجب می‌شود که بیشتر به روی صورت شما توجه و تمرکز بشود.

از طرف دیگر اگر شما بالاتنه صاف و بدون برجستگی مشخص دارید، مطمئنا این نوع لباس سبک مناسب اندام شما نیست، زیرا لباس‌های یقه هفت همیشه باعث می‌شود که بالاتنه شما کوچک‌تر به نظر برسد. لباس زیر بادکرده و بزرگ هم به شما کمک نمی‌کند و تنها موجب می‌شود که ظاهری غیر طبیعی پیدا کنید.

تی‌ شرت یقه گرد

انواع مدل تیشرت زنانه
در حالی که تی‌شرت‌های یقه هفت مناسب زنانی است که بالاتنه بزرگ و سنگین وزنی دارند، تی‌شرت‌های یقه گرد اینطور نیست. این مدل یقه برای کسانی مناسب است که می‌خواهند در محدوده بالاتنه خود، ظاهری درشت‌تر، پرتر و فریبنده‌تر داشته باشند. اگر شما بالاتنه‌ها و بالاتنه کوچکی دارید یقه گرد به شکلی شگفت‌انگیز و جادویی باعث می‌شود که بهتر دیده شوید.

خانمی با بالاتنه بزرگ با پوشیدن لباس یقه گرد، به طور ناخواسته توجه را به قسمت بالایی از بدنش جلب می کند، زیرا یقه گرد موجب می‌شود تا شما از آنچه که واقعا هستید، بزرگ‌تر به نظر برسید.

تی شرت کوتاه روی ناف

شیک ترین مدل تیشرت
این نوع تی‌شرت‌ها برای زنان چاق و تپل مناسب نیست. تی‌شرت‌هایی که ناحیه شکم را نمی‌پوشاند و تا زیر بالاتنه یا قسمت ناف ادامه دارد، برای کسانی که شکم صاف و کوچکی دارند مناسب است و لباس ایده‌آلی برای آنها محسوب می‌شود. اما اگر شما شکم خوش فرمی ندارید و چاقی شما از زیر یک تی‌شرت کوتاه به چشم می‌خورد، یقینا این حالت جذاب و خوشایند نخواهد بود و این نوع تی‌شرت مناسب اندام شما نیست.

تی شرت بلند

تیشرت زنانه و دخترانه
تی‌شرت بلند در حال حاضر بسیار رایج و مد شده است، اما برای همه افراد مناسب و جالب نیست. این نوع تی‌شرت بهتر ازهمه بر تن زنانی که بدن آنها فریبندگی و برجستگی اندکی دارد، جالب به نظر می‌رسد، زیرا اندام آنها را برجسته و مشخص می‌کند. اغلب اوقات این مدل تی شرت از پارچه‌ای که به بدن می‌چسبند تهیه می‌شوند و اگر شما بالاتنه صاف و ران‌های باریک و لاغری دارید، پوشیدن این نوع تی‌شرت برای شما مناسب نیست. اگر شما ران‌های لاغری دارید، تی‌شرت بلندی را انتخاب کنید که متناسب با بدن شما است نه اینکه به بدن شما بچسبد.

همچنین یک کمربند پهن و ضخیم که بر روی قسمت ران پوشیده بشود، وسیله بسیار خوبی است که به یک تی‌شرت بلند افزوده شده و باعث شود که به ظاهر معمولی کل بدن شما تاثیر فریبنده‌ای ببخشد.

پورتال رنگی _ نکات مهم درباره انتخاب سایز و مدل تیشرت
منبع: مدآنلاین

برچسب ها
loading...

اولین نفری باشید که در این بحث شرکت می کنید !