مدلهای جدید هایلایت مو به سبک ستارگان هالیوود

آرایش مو ۰۲ شهریور ۱۳۹۵ بدون دیدگاه

مدلهای جدید هایلایت مو به سبک ستارگان هالیوود

اگر می خواهید موهای تان را هایلایت کنید، با این مطلب همراه ما باشید تا شیک ترین و جدیدترین مدلهای هایلایت مو زنانه را ببینید. در ضمن ما در ادامه برای شما آموزش داده ایم که چگونه می توانید در منزل موهایتان را هایلایت کنید.

روشهای هایلایت کردن مو

دو راه برای هایلایت کردن وجود دارد:

۱- هایلایت به روش بالیاژ

۲-هایلایت به روش فویل

۱- هایلایت به کمک تکنیک بالیاژ

این روش روش هایلایت کم دردسر است و خیلی نیاز به مراقبت یا مراجعه ی زود به زود به آرایشگاه ندارد. با این روش هایلایت، برای داشتن ظاهری طبیعی تر، می توان نوک موها را روشن تر کرد. به این روش هایلایت، نقاشی مو هم گفته می شود.

برای داشتن یکبلوند زیبا، آرایشگر شکل Vرا روی هر قسمت کوچکی ازمو در می آورد. از پشت گردن شروع کرده و به سمت جلوی سر می آید. یک حالتV مانند که روی ریشه ها رنگ پایه می گذارد و بتدریج که به سمت انتهای مو می رود روشن می شود. بین هر قسمت هایلایت شده باید حدود ۳ سانت فاصله داشته باشد. برای ایجاد بلوندی روشن تر، می توان شکل W را روی مو در آورد و هایلایت ها را باریک تر گرفت. خط جلوی موها نیز باید هایلایت شود، چون زودتر از قسمت های دیگر از بین می رود.

۲- هایلایت کردن با تکنیک فویل

هایلایت با فویل بیشتر از تکنیک قبلی خودش را نشان می دهد، مخصوصاً در قسمت ریشه ها و وسط مو. در انتهای موها رنگ محو تر می شود. به مرور زمان بیشتر خودش را نشان می دهد. بالاترین قسمتی که فویل گذاشته می شود، نزدیک پوست سر است که نشان می دهد موها تازه رنگ شده است. اما وقتی مو رشد می کند، مرز آن معلوم می شود.

آموزش هایلایت کردن مو

برای هایلایت کردن موها ابتدا کل مو را به زمینه دلخواه رنگ می کنیم . سپس قسمتهایی از مو را بصورت دلخواه جدا می کنیم. این جداکردن به نوع مش که انتخاب میکنید بستگی دارد که میتواند مش کلاهی باشد یا تکه ای یا اینکه کل مو .

پس از جدا کردن و دکلره کردن در چند مرحله مو را به پایه مورد نظر می رسانیم. توجه کنید که اگر مو ضعیف باشد خیلی زود استحکام خود را از دست داده و از بین می رود. ولی هرچه پایه مو بالاتر رود مو روشنتر شده و در نهایت بی رنگ می شود که در این صورت رنگساژ مورد استفاده خیلی زیباتر بدست می آید.

پس از شستن مواد دکلره از روی مو، پایه رنگ را چک کرده و اگر هنوز به پایه دلخواه نرسیده بود و مو مقاومت داشت باز هم عمل بی رنگ کردن را تکرار می کنیم. در نهایت موها را شسته و نم آنرا می گیریم. رنگساژ مورد نظر را بصورت فرمول های زیر مخلوط کرده و به کل سر می زنیم . این کار را از پشت سر انجام می دهیم. موها را کاملا ماساژ داده و تمام تارهای مورا به رنگ آغشته می کنیم . پس از ۱۵ دقیقه آنرا چک میکنیم اگر رنگ دلخواه بدست آمده بود آنرا با آب ولرم شستشو می دهیم.

فرمول رنگساژ زیتونی :

رنگ M8 زیتونی ۱/۴ تیوپ (ده سانت) +۳۰ الی ۵۰ CCاکسیدان شماره ۱ بر روی پایه ۸

رنگساژ خاکستری :
رنگ  A8 خاکستری ۱/۴ تیوپ(ده سانت+۳۰ الی ۵۰CC اکسیدان شماره ۱ روی پایه ۹

رنگساژ طلایی :
رنگ G9 طلایی ۱/۴ تیوپ+۱ قرص + ۳۰ الی ۵۰ CC  اکسیدان شماره ۱ روی پایه ۹

رنگساژ کرم (کاهی):
رنگ N9 یا بلوند خیلی روشن +۳۰ الی ۵۰ CC اکسیدان شماره ۱ روی پایه ۹

حتماً شما هم می‌دانید که هایلایتکردن مو کار هر کسی نیست و احتیاج به فردی متخصص و حرفه‌ای دارد. هایلایت مو، مدل‌های مختلفی دارد به عنوان مثال می‌توانید تنها روی موها، زیر یا حتی انتهای آن را رنگ کنید. ما در این مطلب از پورتال رنگی مدل‌های مختلف هایلایت موهای ستاره‌های هالیوود را برای‌تان آورده‌ایم تا با توجه به سلیقه خود از آنها ایده بگیرید.

شیک ترین مدلهای هایلایت مو

مدلهای جدید هایلایت مو به سبک ستارگان هالیوود (۱)

مدلهای جدید هایلایت مو به سبک ستارگان هالیوود (۲)

مدلهای جدید هایلایت مو به سبک ستارگان هالیوود (۳)

مدلهای جدید هایلایت مو به سبک ستارگان هالیوود (۴)

مدلهای جدید هایلایت مو به سبک ستارگان هالیوود (۵)

مدلهای جدید هایلایت مو به سبک ستارگان هالیوود (۶)

مدلهای جدید هایلایت مو به سبک ستارگان هالیوود (۷)

پورتال رنگی _ مدلهای جدید هایلایت مو به سبک ستارگان هالیوود

منبع: یتوته – مدآنلاین

loading...
loading...

دیدگاه بگذارید

اولین نفری باشید که در این بحث شرکت می کنید !