هتاکی به نفیسه روشن به خاطر مدل لباس اش!

گوناگون ۱۶ خرداد ۱۳۹۵ ۸ دیدگاه

هتاکی به نفیسه روشن به خاطر مدل لباس اش!

هتاکی به نفیسه روشن: خانم روشن یکی از هنرمندان جوان کشورمان است که اغلب در سریالهای مناسبتی بازی می کند. نفیسه روشن متولد ۱۳ اردیبهشت ۱۳۶۱ در تهران هنرپیشه سینما ، تلویزیون و تئاتر ایران است. او در محله باغ صبا تهران به دنیا آمده و دارای مدرک کارشناسی حقوق از دانشگاه آزاد اسلامی است. گویا این هنرمند جوان کشورمان با مدل لباس خاصی در اکران خصوصی فیلم «مایا» حضور یافته است که همین هم عاملی شده است برای هتاکی به او در صفحه شخصی اش. در این مطلب به جزییات این خبر پرداخته ایم. با ما همراه باشید.

هفته گذشته لباس نفیسه روشن برای شرکت در مراسم اکران خصوصی فیلم «مایا» در صفحه اینستاگرام این بازیگر جنجال به پا کرد. صفحه شخصی نفیسه روشن تبدیل به مکانی برای اظهار نظرهای مختلف و حتی هتاکی به این بازیگر شد.

هتاکی به نفیسه روشن به خاطر مدل لباس اش! (3)

این بازیگر در مصاحبه با یک سایت خبری گفت: چهار ماه پیش در یک پروژه‌ای به نام «مایا» کار کردم که کار با قلاده ببر بود و این کار آنقدر پر از استرس بود که اگر خدایی نکرده اتفاقی برای هر کسی میفتاد خسارت آن فرد به گردن آن پروژه بود.
خداروشکر ان پروژه را با آرامش کامل تمام کردیم و ۵ ماه منتظر اکران خصوصی این کار بودیم و زمانی که اکران خصوصی این کار مشخص شد من با یکسری از دوستانم در مزونی خواهش کردم که یک لباس برای من طراحی کنند که المان های خودم در این لباس بود و من این مدل را دوست داشتم و اکران مایا برای من مثل حضور در یک جشن شادی بود.

هتاکی به نفیسه روشن به خاطر مدل لباس اش! (2)

وی افزود: آن لباس سلیقه من بود و دوستش داشتم و برای من و اطرافیانم سلیقه من محترم بود.البته این مدل لباس به هیچ عنوان با موازین شرعی و عرفی مغایرت نداشت.
با گذاشتن یک عکس در صفحه ایسنتاگرامم مورد کامنت های زشت، فحاشی به مادر و همسرم قرار گفتم و به دلیل حفظ آبروی صفحه ام کامنت های زشت را پاک می‌کردم و به تعدادی از کامنت های افرادی که می‌شناختم هم جواب دادم.

هتاکی به نفیسه روشن به خاطر مدل لباس اش!

روشن ابراز داشت: من صفحه‌ام را تعطیل نمی‌کنم و نه ترک می‌کنم ایستادگی می‌کنم و از این به بعد هیچکدام از این فحش‌ها رو پاک نمی‌کنم تا مردم خودشان ببینند که دچار چه فرهنگی شده ایم!

پورتال رنگی _ هتاکی به نفیسه روشن به خاطر مدل لباس اش!

منبع: عصر خبر

loading...

8 نظرات روشن "هتاکی به نفیسه روشن به خاطر مدل لباس اش!"

به شما چه؟ چه لباسی پوشیده و عاشق امام رضا هستند ؟ تجسس در زندگی ادمها ممنوعه . لباسش هم منافاتی با اخلاق ندارد و پوشیده هست. برید مشکل روحی خودتان را حل کنید

بگو‌ هر‌ کارب می‌خواهی‌ بکن‌ اما‌ امام‌ رضا‌ (ع) را‌ سپر‌ و هامی‌ خود‌ نکن!
هی‌ پز‌ سالی‌ چند‌ بار‌ به‌‌ بارگاه‌ امام‌ هشتم‌ میروم‌ اگر‌ نر‌وم‌ دق‌ می‌کنم‌
شیفته‌ امام‌ رضا‌‌ با‌ ارایش‌ بد‌ به‌ خیابان‌ نمی‌اید

خیلی لباسشون قشنگ بود بهشون میومد خانم نفیسه روشن خیلی بازیگر خوبی هستن دوستشون دارم

لباسش مشکلی نداره بیچاره !! وااقعن که …

ایشان یکی از باشخصیت ترین بازیگران عرصه سینما هستند…هتک حرمت ایشان در واقع شعور و فرهنگ پایین عده ای از مردمی را می رسانند ک اسما ایرانی اند ..اینان ک در اسم ایرانی و ایرانی بودن اسم پاک بقیه را ب لجن میکشنند غافل اینکه خودشان لجن ترین و بی هویت ترین ادمهای این سر زمینند…
این مملکت متاسفانه دچار تحوالات بس عظیمی شده از ناحیه اجتماع ک واقعا جای تاسف دارد….از اینکه بگویم ایرانی ام شرمگینم..واین حس خیلی از هموطنانمان است..چون ایران و ایرانی را ب گفتار نیک ..پندار نیک…رفتار نیک میشناختند…و حال اینکه…!!!!!!!!!!!!!!!

متاسفانه بعضی ها به خودشون اجازه هر نوع دخالت و توهین وبی احترامی رو به افراد به خصوص بازیگران میدن مثلا یه بازیگر باید مطابق میل حداقل چهل میلیون بیننده تلویزیون لباس بپوشه. خوب این غیر از بی فرهنگی معنی دیگه ای نداره . حتی تو یک خانواده بچه از هفت هشت سالگی مطابق میل خودش لباس میپوشه. حالا چه طوره بعضی افراد با لباس یک بازیگر دین وایمان و غیرت بازیگر رو زیر سوال میبرند.بیاید یه ذره یاد بگیریم در کنار هم زندگی کنیم به نظر و سلیقه هم احترام بذاریم . نه اینکه فقط منتظر یه لباس یه… ادامه نظر »

خیلی قشنگه چقدم بهشون میاد

لباسشون مشکلی نداره برین به لباس بازیگرای جشنواره کن گیر بدین نه این بنده خدا