هرگز به بخت و اقبال اعتماد نکنید

روانشناسی و موفقیت ۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۵ بدون دیدگاه

هرگز به بخت و اقبال اعتماد نکنید

یکی از عادتهای مهم برای رسیدن به موفقیت مالی عادت بیمه کردن درست اموال خود در برابر خطراتی است که بر آن کنترلی ندارید. حیرت انگیز است که چه شمار قابل ملاحظه ای از مردم سالها پول پس انداز کرده و بر اموال خود افزوده اند و بعد به یک باره آن را از دست داده اند زیرا اموالشان را به درستی بیمه نکرده اند. همیشه از خود بپرسید: « بدترین اتفاقی که ممکن است در این موقعیت روی دهد، چیست؟ »
این اتفاق هرچه باشد در برابر آن اموالتان را بیمه کنید. هرگز به بخت و شانس و اقبال اعتماد نکنید.
امیدواری یک راهکار نیست. آرزو کردن راهکار نیست، تنها برنامه ریزی و سازماندهی دقیق و بیمه کردن برای زندگی مالی در حکم راهکار به حساب می آید.

هرگز به بخت و اقبال اعتماد نکنید

دقت کنید و مراقب باشید که از بیمه عمر کافی برای زندگی مالی خود برخوردار باشید. خانه تان را در برابر حوادث و آتش سوزی بیمه کنید.
کسی دوست ندارد که پولی برای بیمه بپردازد، اما این یکی از عاقلانه ترین کارهایی است که می توانید انجام بدهید تا به استقلال مالی برسید. با بیمه کردن درست و حساب شده، هرگز تحت تاثیر یک حادثه غیر مترقبه اموالتان را از دست نمی دهید. نکته مثبت دیگر بیمه کردن این است که به شما احساس اطمینان خاطر می دهد تا به سایر موضوعات زندگی خود بپردازید.

پورتال رنگی _ هرگز به بخت و اقبال اعتماد نکنید
منبع: عادتهای میلیون دلاری (نشر آسیم)

بخت و اقبال عادت بیمه کردن اموال بیمه کردن اموال در برابر خطرات امیدواری و آرزو کردن برنامه ریزی و سازماندهی بیمه عمر بیمه آتش سوزی بیمه حوادث حادثه غیر مترقبه از دست دادن اموال انواع بیمه مزایای بیمه پرداخت حق بیمه

برچسب ها
loading...

دیدگاه بگذارید

اولین نفری باشید که در این بحث شرکت می کنید !