بعد از مصرف آلبالو آب ننوشید

خواص خوراکی ها ۰۲ تیر ۱۳۹۵ بدون دیدگاه

بعد از مصرف آلبالو آب ننوشید

میوه های تابستانی بسیار خوشمزه هستند و اغلب هم از آب این میوه ها استفاده می شود و هم از خود میوه استفاده می شود. آلبالو یکی از خوشمزه ترین و پرطرفدارترین میوه تابستانی است که طعم بی نظیری دارد که هم در غذاها از آن استفاده می شود و هم برای تهیه مربا مورد مصرف قرار می گیرد. بنابراین آلبالو پلو و مربا از خوشمزه ترین خوراکی ها هستند که شما هم حتما امتحان کرده اید. متخصصان تغذیه توصیه کرده اند بعد از مصرف این میوه تابستانی خوشمزه آب ننوشید. در ادامه جزییات بیشتری را خواهید خواند.

هشدار بعد از مصرف آلبالو آب ننوشید (2)

آشنایی با خواص آلبالو

قبل از هر چیز باید بدانید که آلبالو در کنار خواص پرشمارش یکی از بهترین پنی سیلین های طبیعی است.

به گزارش پورتال رنگی به نقل از پایگاه خبری شبکه العالم، در ادامه ۴ خاصیت جالب آلبالو را می خوانید:

۱. آلبالو ضد عفونت است. وجود عفونت ها و سموم در بدن عامل بزرگ تولید و فراهم آوردن بستر بیماریهای خطرناک است که بهتر است در زمان ابتلا به بیماری که عفونت را در بدن ایجاد می کند آن را درمان کنیم که یکی از رایج ترین داروها در این زمینه تزریق پنی سیلین است البته مثل همیشه خداوند دانا در طبیعت بی انتهایش چاره و درمانی برای رفع سموم بدن خلق کرده است. این میوه یک پنی سیلین طبیعی است که می تواند به صورت فوق العاده ای سموم و عفونت های بدن را از بین برده و خطرات ابتلا به انواع مشکلات جسمی را کاهش دهد.

۲. آلبالو سرشار از ویتامین های A-B-D-C است و کلسیم و منیزیم و آهن در این میوه خوشمزه به وفور یافت می شود. حتما از فواید این ویتامین ها و املاح در رژیم غذایی تان اطلاع دارید.

۳. مصرف ای میوه در درمان بیماری هایی همچون دیابت، مشکلات قلبی، روماتیسم تاثیر عالی دارد.

۴. آلبالو میوه ای زیبایی بخش است و در زیبایی پوست موثر است.

نکته:
بهترین آلبالو ، آلبالویی است که رنگ کاملا قرمز و رسیده باشد. هرگز آلبالویی را که سفت و کم رنگ است مصرف، نکنید زیرا ممکن است با مشکلاتی در رود مواجه شوید.

هشدار:
هرگز بعد از مصرف آلبالو آب ننوشید به دلیل آینکه این کار دستگاه هاضمه را دچار مشکل می کند.

پورتال رنگی _ هشدار: بعد از مصرف آلبالو آب ننوشید

منبع: سلامت نیوز

loading...

اولین نفری باشید که در این بحث شرکت می کنید !