همسر جانی دپ ادعا کرد او در ۶ ماه گذشته سه بار به وی حمله کرده است!

فرهنگ و هنر ۰۹ خرداد ۱۳۹۵ بدون دیدگاه

“امبر هرد” همسر جانی دپ ادعا کرد که در ۶ ماه گذشته حداقل دچار ۳ حادثه خانگی شده است که مسئول آن جانی دپ بوده است.

درمدارکی که وی در مورد این اتهام به دادگاه ارائه داده است گفته است که در زندگی ۱۵ ماهه اش با سوپراستار جانی دپ – ستاره فیلم دزدان دریایی کارائیب- در ترس زندگی می کرده است. همچنین گفت که بازگشت دپ به خانه مشترکشان در لوس آنجلس به معنای ترور روحی و روانی وی است.

وی به همراه وکیلش دیروز در دادگاه شهر لوس آنجلس ایالت کالیفورنیا ظاهر شد و از دپ بخاطر ایجاد خشونت های خانگی شکایت کرد. وی در همین هفته درخواست طلاق نیز ارائه کرده بود.

اولین مورد این خشونت ظاهرا در روز تولد ۳۰ سالگی وی در روز ۲۱ آوریل بوده است که دپ به دورهمی شان در خانه خیابان برادوی ، با وضعیت از خود بیخود و آشوب زده ای آمده بوده است. امبر گفته که چرا دیروقت و با این وضع به خانه آمده است و دعوایشان وخیم شده بود. سپس دپ یک بطری را به دیوار و لیوانی را به سمت امبر و زمین پرت کرده که هردو هم شکستند. سپس شانه هایش را محکم گرفته و او را بزور به اتاق برده،در راقفل کرده و موهایش را گرفته و روی زمین کشیده است و ضمنا مدام تهدیدش میکرده و با طعنه میگفته که اگر می تواند از روی زمین بلند شود. سپس از خانه بیرون رفته و هر چیزی سرراهش بوده را به اطراف پرت می کرده  یا میشکسته است.

امبر بیان کرد که یکماه بعد از آن اتفاق او را ندیده بوده است.

سپس روز شنبه قبل – یکروز بعد از فوت مادر جانی دپ- او را دیده بوده است. آن روز باز هم وضعیت خوبی نداشته اما گفته که مشکلی ندارد. امبر گفـت: ” اول گفتگوی خوبی با هم داشتیم ، روی کاناپه نشستیم و من سعی کردم بخاطر فوت مادرش او را تسلی بدهم. سپس اون ناگهان نگرانی در مورد موضوعی که صحت نداشت ابراز کرد و حالش عوض شد و به شدت عصبانی شد.( دپ فکر میکند امبر با یک زن مدل به او خیانت کرده است- امبر قبلا یکبار با یک زن در ارتباط بوده است)

یکی از خدمتکاران مورد اعتمادش را صدا زدم و سعی کردم نگرانیش در آن مورد را رفع کنم اما فایده نداشت و عصبانیتش مدام بیشتر می شد.

من نگران سلامتی خودم شدم و یک تاکسی به درب خانه همسایه ام راکوئل فرستادم و برایش پیام دادم که جانی مدام در مورد چیزهای بی ربط صحبت می کند و عصبانی است واز او خواستم به خانه ما بیاید.

سپس جانی از من خواست تا به دوست مشترکمان “تایلت رایت” زنگ بزنیم که صحت گفته هایش ثابت شود. بمحض اینکه تماس من با دوستمان روی اسپیکر آمد، جانی به او حرف های رکیکی زد و او هم سر من فریاد کشید که از خانه فرار کنم.  جانی گوشی آیفون را از دست من گرفت و به صورتم کوبید به حدیکه گونه و چشمم به شدت درد گرفت. من صورتم را از شدت درد گرفتم و شروع به گریه کردن کردم.  بعد همانطور که تلاش می کرد صورت مرا ببیند، مرا متهم کرد و گفت که آیا اصلا گوشی به صورتم خورده یا نه.  بعد سعی کردم از روی مبل بلند شوم ولی موهایم را به شدت به عقب کشید و منهم به امید اینکه رایت هنوز پشت تلفن باشد داد زدم که به ۹۱۱ زنگ بزند. جانی همچنان موهایم را می کشید و کتکم می زد و  صورتم را چنگ می زد.”

در همین موقع همسایه با کلید یدکی که داشت وارد شد. اما جانی بازوهای او را هم گرفت و سعی کرد او را از میانه ماجرا بیرون کند. دپ شروع به شکستن وسایل اطرافش کرد. همسایه شان بعدا گفت که جانی مدام امبر را تهدید میکرده که از جایش بلند شود.

سپس مسئولین امنیتی دپ که فریاد کمک امبر را ندیده گرفته بودند متوجه اوضاع شدند. امبر گفت اگر یکبار دیگر او را بزند به پلیس زنگ می زند و مسئولین سعی کردند دپ را آرام کنند. اما او باز هم به شکستن و جیغ زدن ادامه داد و بعد از خانه بیرون رفت و به قسمت جانبی خانه که امبر بعنوان استودیو و اتاق شخصی از آن استفاده می کرد رفت وآنجا را هم بهم ریخت.

نهایتا وقتی پلیس آمد او آنجا را ترک کرده بود. اما پلیس شواهد کافی از بروز جرم پیدا نکرد و کارت تماسی به امبر داد و به او گفت که ضمنا شکایت رسمی هم نکرده است.

عکس زیر روز بعد از حادثه در یک تولد گرفته شده است ، قسمتی که ظاهرا کبودی بوده با موهای امبر پوشانده شده است. این عکس توسط یک عکاس انگلیسی چند روز روی اینستاگرام قرار گرفت و سپس پاک شد.

مدارکی شامل قاب عکس و لیوان های شکسته به دادگاه ارائه شد. امبر ادعا کرد که دپ به او پیشنهاد پول داده است تا ماجرای آن روز مسکوت بماند اما وی تصمیم گرفته که تقاضای طلاق کند.

دپ ۵۲ ساله در پاسخ به دادگاه پرسید که براساس قانون نباید نیازی به حمایت وی از همسر و پرداخت هزینه های وکیل وی باشد. این زوج قرارداد قبل از ازدواجی مشخص نکرده بودند.

نماینده دپ اظهار کرد: ” با توجه به کوتاه بودن این ازدواج و مرگ مادر وی، او به هیچ سوال بیجا و توهین آمیزی در مورد زندگی شخصی اش پاسخ نخواهد داد. امیدواریم که موضوع این ازدواج کوتاه مدت سریعا حل شود.”

امبر در بازگشت از دادگاه جمعه، به هیچ سوالی پاسخ نداد و سریعا به ماشینی که منتظرش بود سوار شد.  کبودی های روی صورت وی گرچه مشخص بودند اما کمتر از چیزی که وی ادعا کرده بود بنظر می رسیدند. معلوم نیست آیا این کبودهایی که در جمعه روی صورتش دیده می شداثر حادثه شنبه قبل بوده است یا خیر.

وکیل وی دی یک جمله به عموم گفت که امبر بسیار شجاع بوده است. عکس زیر امبر را در حالیکه در ماشین نشسته و گریه می کند نشان می دهد:

در نهایت، دادگاه حکم موقت خود را تا برگزاری دادگاه بعدی در پایان ژوئن اعلام کرد. براساس این حکم، دپ باید فاصله ۱۰۰ یاردی را از امبر رعایت کند و به امبر اجازه داده شد که در خانه مشترکشان زندگی کند اما سرپرستی یک از دو سگ مشترکشان به او داده نشد. همچنین دادگاه برعلیه امبر -در مورد درخواست پرداخت هزینه های وکیل توسط دپ – رای داد.

در این دادگاه بجای جانی دپ وکیل وی حضور داشت. دپ در حال تبلیغات فیلم جدیدش ” آلیس آنسوی آینه ” بود و همچنین قرار برگزاری یک اجرای موسیقی به همراه گروهش را نیز داشت.

loading...

دیدگاه بگذارید

اولین نفری باشید که در این بحث شرکت می کنید !