همه چیز درباره سعید طوسی

همه چیز درباره سعید طوسی

سعید طوسی کیست ؟

اخبار مربوط به سعید طوسی، قاری مشهور قرآن، در هفته‌ای که گذشت، فضای مجازی را تحت‌ تأثیر خود قرار داد.

شایعات و اسناد تأیید نشده‌ای که در این مدت حول و حوش او منتشر شد، ظاهرا شکل جدی‌ تری به خود گرفته و اکنون از مرحله شایعات فضای مجازی عبور کرده و اخبار رسمی در این رابطه کم‌ کم منتشر می‌شود.

شاید آخرین و مهم‌ ترین اتفاق در این حوزه، نامه‌ ای است که ظاهرا از سوی خانواده شاکیان در حال نگاشته‌ شدن است. عصر دیروز خبرگزاری «ایکنا»، خبرگزاری بین‌ المللی قرآن، اعلام کرد که براساس اعلام یک منبع آگاه، شاکیان پرونده سعید طوسی در حال تهیه نامه‎ای خطاب به رئیس قوه قضائیه هستند که در آن ضمن اعلام برائت از رسانه ‎های معاند، رسیدگی به پرونده را خواستار شده‎اند. گفته می‎ شود شاکیان در این نامه ضمن اعلام برائت از رسانه ‎های بیگانه و فضاسازی دشمنان قرآن و نظام اسلامی به‌ ویژه در فضای مجازی و با تأکید بر اینکه پشت‌ پرده این رفتارها صرفا ضربه‌ زدن به ساحت قرآن و نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است، رسیدگی به پرونده را خواستار شده‌اند. به‌ دنبال طرح اتهامی از سوی جمعی از شاکیان علیه سعید طوسی در دستگاه قضا، شاهد فضا سازی و جریان‌ سازی شدید رسانه ‎های خارجی و معاندان نظام جمهوری اسلامی بودیم که این نامه و ابراز انزجار شاکیان پرونده، بار دیگر طرح شومی که معاندان و دشمنان قرآن به آن دل بسته‎اند و آن را دستاویزی برای تخریب چهره انقلاب و مسئولان نظام اسلامی قرار داده ‎اند، خنثی خواهد کرد. همچنین جمعی از پیش‌ کسوتان و فعالان قرآنی نیز از جمله استاد عباس سلیمی و استاد سید محسن موسوی‌ بلده در گفت ‎و گو هایی که با ایکنا داشتند، هدف از این جریان ‎سازی ‎های گسترده را انتقام از قرآن عنوان کرده و خواستار پیگیری موضوع از طریق قانونی با حفظ منطق و آرامش جامعه قرآنی شدند.

اما این تنها رخداد در این رابطه نبود. روز پنجشنبه سه متن در همین‌ باره منتشر شد. سه متن درباره یک اتهام. دو بیانیه از سوی سعید طوسی، قاری بین‌ المللی قرآن و یک یادداشت به قلم معاون قرآنی وزارت ارشاد. گذشت یک هفته از انتشار شایعاتی در شبکه‌ های اجتماعی درباره پرونده قضائی سعید طوسی، دست‌ آخر منجر به صدور دو بیانیه و یک یادداشت شد. جنس یادداشت معاون وزارت ارشاد اما کمی شوکه‌ کننده است. او به‌ نوعی از شایعه عبور کرده و ماجرا را خبری می‌ داند که باید به پرونده آن رسیدگی کرد. ضمن اینکه انتشار اخبار مربوط به سعید طوسی را اشاعه فحشا می‌ داند.

شاکیان با صبوری در احقاق حق خود تلاش کنند

روز پنجشنبه، معاون قرآنی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، در یادداشتی که در تابناک منتشر شده، از شاکیان پرونده درخواست کرد تا صبوری و متانت پیشه کنند تا به نتیجه برسند. این بخش از یادداشت او را می‌ توان تأیید وجود پرونده‌ ای قضایی تلقی کرد. حجت‌ الاسلام و المسلمین محمد رضا حشمتی، معاون قرآن و عترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در آغاز این یادداشت تصریح کرد: «متأسفانه خبر ناگواری در رسانه‌ های مجازی منتشر شد که افراد متدین به‌ ویژه جامعه قرآنیان را متأثر نمود. صرف‌ نظر از ماهیت موضوع و وقوع یا عدم وقوع جرم که کاملا به حوزه قضائی مربوط است انتشار آن مصداق اشاعه فحشا می‌باشد. دشمن عملکردهای غلط را مستمسکی قرار می‌ دهد تا به‌ نوعی تقدس‌ زدایی کند. کارنامه درخشان جامعه قرآنی و نیروهای انقلاب با خطای یک یا چند نفر از بین نمی‌رود. ضمن تقبیح انتشار اسرار مردم، از ریاست محترم قوه قضائیه تقاضا می‌کنم دستور فرمایند رسیدگی به این پرونده در اولویت قرار گرفته و براساس دستور العمل قرآنی در صورت تخلف از سوی هر کسی به‌ ویژه افرادی که انتظار می‌ رود تربیت قرآنی شده باشند، حکم صادر و اجرائی شود. از شاکیان محترم تقاضا می‌ کنم که با صبوری و متانت در احقاق حق تلاش نمایند. از مردم شریف انتظار می‌رود در این‌گونه حوادث ضمن خودداری از انتشار، اجازه ندهند نسبت به مقدسات به‌ویژه قرآن کریم و خادمان قرآن سوء برداشتی پیش آید». حجت‌الاسلام حشمتی، در بخش پایانی این یادداشت نوشته است: «لازم به ذکر است اصرار به عدم اشاعه ‌فحشا برای همه افراد و اقشار باید لحاظ گردد. هر گناهکار و مجرمی در ازای جرمی که مرتکب می‌شود باید کیفر و عقوبت داشته باشد و انتشار عکس، پرونده و تخلف مجرمین، خود جرم دیگری است که نابخشودنی است. در پایان باور دارم که بعضی اقشار نظیر روحانیون، انقلابیون، متدینین و به‌ویژه قاریان قرآن و مداحان در جایگاه ویژه‌ای قرار دارند که خطای آنان ناخودآگاه باورهای دینی مردم را تضعیف می‌نماید و برای همین آیه شریفه ٣٠ احزاب می‌فرماید: ای همسران پیامبر در صورتی‌ که هریک از شما گناه آشکار و فاحشی مرتکب شود (به دلیل آثاری که در جامعه می‌گذارد) عذابش دو چندان خواهد بود».

بیانیه اول؛ تأکید بر گردن‌ نهادن به حکم قضائی

روز پنجشنبه اما دو بیانیه هم از سوی سعید طوسی صادر شد. اولی پیش از یادداشت معاون وزیر ارشاد و دومی پس از آن. طوسی در ابتدای بیانیه اول نوشته: «این‌ جانب سعید طوسی، شاگرد و خادم قرآن کریم، شایعاتی مبنی بر دستگیری خود به جرم‌ های مختلف با آمار و اعداد عجیب و غریب و داستان‌ های متناقض و سراپا کذب شنیدم که گویا از طریق برخی خبرگزاری‌ ها و سایت‌ های یهودی به طور هماهنگ و با کمک برخی از ایادی خود در داخل و یا خارج مستندسازی شده و با ارتباط‌ دادن آن به ساحت مقدس قرآن و جامعه قرآنی و نیز شخص مقام معظم رهبری ناخواسته پرده از مقاصد شوم و خباثت‌ آلود خود برداشته‌اند». به گزارش «افکارنیوز» سعید طوسی در این بیانیه مخاطبانش را دسته‌ بندی کرده است، ابتدا خطاب به مقام معظم رهبری نوشته است: «رهبرا! سلام و درود بر تو و صلابتت. هیبتت مستدام که دشمنانت چنان خار و زبون شده‌‌اند که چون در مقابل اقتدار و نفوذ کلامت درمانده گشته‌‌اند، فرصت را غنیمت شمرده و توطئه‌ های ناجوانمردانه خود را با بهانه قراردادن من، متوجه مقام ولایت سازند! شرمسارم که قرعه آنان به نام من افتاد و مرا بهانه تهمت و تخریب کرده‌‌اند و در عین‌ حال، سرفرازم از اینکه مرا قاری محبوب شما می‌خوانند». او مخاطب دوم را دوستان قرآنی قرار داده و آورده است: «به‌ حمد الله و به برکت قرآن، من که کمتر از هیچ هستم، به کوری چشم حسود، امروز در سایه‌ سار عزت قرآنی، مورد لطف و عنایت مردم عزیز قرار داشته و برخلاف فضا سازی‌ های بد خواهان، نه‌ تنها دستگیر نشده و به زندان نرفته‌ ام بلکه فعالیت‌ های‌ قرآنی خود در اقصی نقاط ایران و جهان ادامه داده و به برکت آیات قرآن، تاکنون دامن به بی‌ عفتی نیالوده و از آیات نورانی قرآن مسئلت می‌دارم که تا آخر عمر مرا محفوظ دارد، چرا که همه ما در معرض ابتلا و امتحان و آزمون الهی قرار داریم. مطمئن هستم که بصیرت حاکم بر جامعه قرآنی حتی بدون اقدام از جانب من نیز می‌تواند تهمت‌ ها و شایعات این توطئه مسموم یهود را خنثی کند». او سپس خطاب به رسانه‌هایی که آنان را رسانه‌ های خودی خوانده می‌ نویسد: «من مطمئن هستم رسانه‌های یهود و کفر از مدت‌ها پیش توطئه چیده‌اند تا با طرح این بهتان، علیه قرآن و نظام و رهبری جوسازی کنند. کمی تأمل روشن می‌کند که مسئله یک شخص، حتی اگر قابل بررسی باشد، چه ربطی به ساحت کبریایی قرآن یا نظام مقدس جمهوری اسلامی دارد؟ خبرهای منتشره آن‌ قدر مستهجن و متناقض است که بر پیشانی آن نوشته شده: دروغ!». او در پایان خطاب به «رسانه‌ های کذاب» نوشت: «شما رسانه‌ های مزدور، آشکار است که سرتان در آخور کیست! این نخستین‌ بار نیست که یاوه می‌بافید. شما همان‌ هایی هستید که نه برای قرآن و قاری آن، بلکه برای هیچ کتاب آسمانی دیگر حرمت قائل نیستید. شگفتا! شما که همجنس‌ بازی را تمدن می‌دانید و با تصویب قانون، آن را به رسمیت می‌شناسید! یکباره چه شد که خود را محکمه عدالت تصور نموده و خویشتن را عادل‌ تر از دادگاهایی دانستید که بر اساس عقل و شرع حکم می‌کنند؟! خدعه‌ هایتان برای همگان نخ‌ نما شده و جامعه اسلامی از حقد و کینه شما مطلع هستند. لعنت خدا و رسولش بر شما باد. این روشن و مسلم است که این‌جانب رأی صادره از سوی مراجع ذی‌ صلاح قضائی جمهوری اسلامی ایران را گردن نهاده و در عین‌‌ حال، حق قانونی خویش را در اعاده حیثیت و اعلام جرم علیه مفتریان و اشاعه‌ دهندگان نسبت‌ های ناروا علیه خود را محفوظ می‌ دانم».

بیانیه دوم، انتقاد تلویحی از سخنان معاون وزیر

ساعاتی پس از انتشار بیانیه اول در «نسیم‌ آنلاین» و «افکار نیوز» بیانیه دیگری از سعید طوسی در خبرگزاری قرآنی «ایکنا» منتشر شد که تفاوت‌ هایی با بیانیه اول داشت. بخش‌ هایی از بیانیه دوم در واقع پاسخ به سخنان حشمتی است. در بخشی از این بیانیه آمده است: «در ماه‌ های اخیر، هجمه‌‌ ای وسیع از طرف رسانه‌های وابسته به استکبار جهانی و صهیونیست بین‌ الملل به این‌ جانب و نظام مقدس جمهوری اسلامی و حتی رهبر معظم انقلاب اسلامی صورت پذیرفت و آنچه که باعث شد که این حقیر پس از آنکه تصمیم بر سکوت و واگذارکردن امر به احکم‌الحاکمین و علام‌الغیوب داشتم، سخن و درددلی چند را با ملت متدین و اصحاب شریف قرآن داشته باشم، آن بود که با ورود شبکه ماهواره‌ای صدای شیطان بزرگ آمریکا به این موضوع، شبکه‌ای که خود مأمور ترویج فحشا در جوامع اسلامی است و اشاعه اکاذیب و نشر اتهامات ناجوانمردانه به این حقیر و ارکان نظام مقدس جمهوری اسلامی و دایه مهربان‌تر از مادر شدن و دلسوزی‌های مزوّرانه آنها، ممکن است‌ سؤالات و شبهاتی در اذهان شریف درمورد صحت و سقم این اتهامات سخیف به وجود آید که بر این‌جانب لازم است که به منظور جلوگیری از آلوده‌شدن مؤمنین به سوءظن به برادرشان در این خصوص اعلام نظر کنم که بدین‌وسیله ضمن تقبیح و محکومیت شدید کسانی‌ که با توسل به دشمنان قسم‌خورده اسلام و انقلاب، سعی در اثبات مدعای کذب خود نمودند و مصداق این آیه شریفه شدند که «یُرِیدُونَ أَنْ یَتَحَاکَمُوا إِلَى الطَّاغُوتِ وَقَدْ أُمِرُوا أَنْ یَکْفُرُوا بِهِ وَ یُرِیدُ الشَّیْطَانُ أَنْ یُضِلَّهُمْ ضَلَالًا بَعِیدًا»(نسا/۶۰) اعلام می‌دارم که این‌جانب بحمدالله هرگز دامن به چنین گناهان و اعمال منافی عفت نیالوده‌ام و از درگاه ربوبی و به برکت آیات نورانی قرآن، عصمت و پاکی خود را تا آخر عمر طلب می‌نمایم». در بخش دیگری از این بیانیه نوشته شده: «مستندات و اظهارات ارائه‌شده در سایت‌ها و برنامه‌ها و نمایش‌های تلویزیونی، سراسر کذب و جعلی است و به درد همان فیلم‌های سینمایی می‌خورد. این‌جانب تاکنون به دلیل جلوگیری از هتک آبروی جامعه قرآنی سکوت کرده‎ام، اما از این پس به‌همین‌دلیل و برای حفظ حیثیت خود در جامعه قرآنی در مقابل این هتاکی‌ها و پرده‌دری‌ها، اقدامات قانونی خود را از طریق محاکم صالحه قضائی انجام خواهم داد و ان‌شاءالله و به فضل الهی همان‌طور که وعده الهی در آیات کریمه صدور این سخنان و در جریان تهمت‌زنی به اهل بیت پیامبر اکرم(ص) (قضیه افک)، خیر مؤمنان و شناخت دشمنان و منافقان در جامعه اسلامی است، از این امتحان و آزمایش الهی سربلند بیرون خواهم آمد». در بخش پایانی این نامه هم آمده است: «در پایان ضمن تشکر و سپاس از ملت شریف و متدین و دوستان عزیز قرآنی که در این جریان با حمایت‌های خود موجب دلگرمی و توان تحمل این امتحان الهی شدند و عرض شرمساری به ساحت مقدس رهبر عزیز و فرزانه انقلاب حضرت امام خامنه‌ای(مدظله العالی) که دشمن کینه‌توز چون از صلابت و اقتدار ایشان به تنگ آمده و چون منی را واسطه هتاکی به ایشان قرار داده است که صدالبته ذره‌ای غبار هم از این ماجرا بر دامن نورانی ایشان نخواهد نشست و دشمن از این خیال‌بافی نفعی نخواهد برد، خطاب به استکبار رسانه‌ای می‌‌گویم؛ درست فهمیده‌اید که قرآن و خادمان و مروجان قرآن، بزرگ‌ترین سد و مانع در تحقق اهداف شوم و شبیخون فرهنگی شما هستند، اما با چنین نمایش‌ها و خیال‌پردازی‌هایی هرگز به مقاصد پلید خود نخواهند رسید و آنچه را که شما مبلغ و نشردهنده آن باشید، مردم بصیر و فهیم ما تکذیب می‌نمایند. در پایان با التجا و استمداد از درگاه ربوبی برای دفع این کید و دسیسه به ذکر روایتی از امام کاظم(ع) که ذیل آیات شریفه اشاره‌شده در سوره مبارکه نور وارد شده است تبرک جسته و از برادران و خواهران ایمانی را از آلودن ذهنشان به اکاذیب و اتهامات ناجوانمردانه دشمنان قرآن و اسلام برحذر می‌دارم که مباد برخلاف (لاتقف ما لیس لک به علم) با صدور بیانیه‌های دوپهلو آب به آسیاب دشمن بریزد».

اگه دوست داشتین این مطلبو واسه دوستاتونم بفرستید - زندگی رنگی با پورتال رنگی :)
telegram

دیدگاه بگذارید

59 نظرات روشن "همه چیز درباره سعید طوسی"

اطلاع از

خدا یا ریشه ی این وارثین قوم لوط را بخشکان همچنین حامیانشان را خدایا خودت جای حق نشستی خدایا خودت نشون بده که قران چگونه انتقام میگیره، خداوندا ظهور اقا امام زمان را نزدیک کن و به این همه ظلم در دنیا خاتمه بده اللهم عجل الولیک الفرج امین امین امین

واقعا نمیدونم چی بگم،انشاالله تهمت باشه

اینا همه ش دروغه دروغ محض ۱۹ نفر همزمان چرا یکی زودتر از دیگری و همزمان با هم متحد بودند

.کاش دوستان رهبر خودشون دستور بدن یه تغیراتی ایجاد بشه از اختلاس گردن کلفتان به فساد اخلاقی قاریان رسیدم خدایا مرحوم خمینی برای کی انقلاب کرد وای دلم بحال رهبر میسوزه

آدم فاسد باید مجازات بشه چرا وقتی تمام مدارک بر علیهشه مجازات نشه اصلانم ربطی به نظام نداره عدالت کجاس آدم فاسد خدالعنتش کنه

سلام واقعا برای این طوسی متاسفم که به اسم قرآن فساد میکنه مثل معاویه که قرآن به سرنیزه کرد اینام اینجورن چون قاریه نباید جزای کارشو ببینه چون آبرو نظام میره اگه مجازات نشه واقعا عدالت درایران وجود نداره آدم فاسد وباید مجازات کرد هرچند مطمئنم اینجورنخواهد شد اما خدا لعنتش کنه که اسمشم قاری گذاشته. با زبان کثیفش قرآنم میخونه خدا لالش کنه

خدا خودش رحم م کنه به همه

سلام به همگی دوستان اگر توجه کنید میفهید که اولین هدف دشمن خراب کردن چهره کسانی است که منتسب به رهبر ماست.واز همه مهمترنزدیک انتخاباته

چه ربطی دارن به هم آخه انتخابات چه ربطی داره به طوسی جو نده داداچ

جالب اینجاست اگر سعید طوسی جرمش ثابت نشه اون ۱۹ نفر باید شلاق بخورن!!!!!!!!!!!

صددرصد ماست مالی خواهدشد زیر سایه …. مثل خیلی خلافای دیگه که آخرش … تموم شده.

چنین موضوعی از ناحیه ایشان ممکن نیست. بنده شناخت کامل از ایشان دارم.
حتما اثبات خواهد شد. زود قضاوت نکنید.

اول سلام خطاب به اونایی که فکر میکنن مسئله فقط یه شایعه س،چند سوال دارم خدمتشون اگه وقت کردن و به مغزشون اجازه فکر کردن دادن کمی،خوشحال میشم جوابشون رو بشنوم ۱٫میشه بپرسم چرا ۱۹ خانواده ی با ابرو و محترم که اتفاقا درست مثل همین اقا اهل خدا و پیغمبر هستن،بطور اتفاقی نمیانبه شما به من به دیگری بیخود گیر بدن؟؟؟ ۲٫چرا شما وقتی با کسی خصومتی داری نمیری شکایت کنی که به بچه ت تجاوز کرده طرف مقابل؟؟؟ ۳٫شما معنای قاری قران بودن رو میدونید؟؟؟قاری یعنی خواننده،و به… ادامه نظر »
ببخسید دوستان یه سوال از حضور کسانیکه از حقوق و قضاوت سردرمیارند دارم ، قبل اینها رایج بود که در ادلهء اثبات جرم ابتدا اقرار فرد یا افراد اهمیت داره و در درجه ء دوم سند حائز اهمیته . در رونده اتهامات علیه اقاى سعید طوسى ١٩ نفر هستند که علاوه بر اقرار به مورد تجاوز قرار گرفتن در عین حال شاهدانى بر این ادعا نیز هستند ، وجود ۴ نفر شاهد واجد تعقل حتى براى اثبات جرایمى مثل زناى محسنه (طبق کلام الله – سوره نور ) کفایت میکنه… ادامه نظر »

خدا جای حق

با توجه به اینکه در کشور ما رسانه ی مستقل و آزاد وجود نداره وقتی همه ی رسانه ها با هم علیه یک نفر مینویسن یعنی کاسه ای زیر نیم کاسه است. ضمن اینکه دستگاه قضایی اگر واقعا عادل بود وضعیت کشور ما این نبود که اینجور بیت المال غارت بشه و تازه خودشونو محق هم بدونند و مردمو تحقیر کنند.

شاکیاش، شکایتشون چی بود؟

به قول ۱۷:۳۰ خودشون و خدایی نمی دونن و تجاوز هم نمی کنن بلکه با رضایت این کار و می کنن

چرا خودش را با قران و پیامبر و اینها قاطی میکنه. ایشون یک قاری قران بیش نیست و ربطی هم به جامعه اسلامی و … نداره. اما ۱۹ تا نوجون قاری ممتاز احمق نیستن بیان خودشون رو بازیچه دست اسراییل کنند. بعدم چرا شما رو گفتن و کس دیگه رو نگفتن؟؟
فقط امیدوارم که رسیدگی بشه و نره قاطی سایر پرونده ها که دیگه خیلی به روج و ران مون /اسیب می زنه

دوست من هدف من قیاس نبود ،منظور من این بود که در پیشگاه خداوند هرکسی که فساد کند مجازاتش را خواهد دید فرقی نمیکند بلعم باعور باشد یا یک ادم خیلی معمولی……

در قران امده شخصی بنام بلعم باعور که به ظاهر فردی با ایمان بود و خداوند نعمات زیادی در اختیارش گذاشته بود اما او از این موقعیت سواستفاده کرد و پیرو هوای نفسش شد و خداوند او را رسوای خاصو عام کرد ،خداوند توی قران پیش بینی کرده که ادمهای هستن که در قالب دین دست به هرکاری میزنن و دین و کتاب را زیر سوال می برن و خداوند وعده عذابی دردناک به انها داده مثل بلعم باعور …

قران فقط هدایت کننده متقین است .

خدایا خودت کمک کن این حرف فقط شایعه باشه که پای ابروی کشورم وسطه خودت واسطه ابروی اهل ایمان باش

یعنی کشیشایی که به بچه ها تجاوز میکردن پای مسیحیت و واتیکان در میون بود؟؟؟؟خیر .پای قضاوت و برخورد درست واتیکان و پاپ در میون بود.خلافکار و ی آدم مرض میتونه تو هر صنفی باشه .مهم قانون درست برخورد با این آدمای خلافکاره.تو کشور من وتو خلافکارا آزاد و شاکیان یا تو زندانن یا شلاق میخورن ویا…..

کشورت خیلی وقته ابروش رفته تا حالا فقط بحث اختلاس بود الان مسئله عفت و ناموس هم بهش اضافه شده.

کسیکه حرمت خدا و قران را نگه نمیداره حقشه رسوا بشه,ضمنا کسانیکه در خارج قانون همجنس بازی را تصویب میکنند خودشان را به انجیل و حضرت مسیح ربط نمیدن و نقاب مومنی به چهره نمیزنن ,حداقل اینکه روراست هستند,بقول حافظ:در میکده بستند خدایا مپسند که در خانه تزویر و ریا بگشایند

اللهم عجل لولیک الفرج

مشکل اصلى … است نه … که همه جنایات ها از … بیرون میاد از ارتشا و دادى هاى میلیاردى تا فساد اخلاقى.

ازاینکه این آقابجای دفاع منطقی ازخودش مدام سعی میکنه خودشو به قران و رهبرو نظام بچسبونه ،مشخصه که ریگی به کفشش هست.خوبه نگفته رسانه های بهایی…که معمولا دراین مواقع کاربرد کلمه ی بهایی زیاده .به هرحال بنظرم هیچکس نمیادباشکایت مبنی برتجاوز آبرو و ناموسشو الکی خدشه دار کنه اونهم نوجوانان مذهبی که همگی جزو نفرات ممتاز قرانی هستن .حتمن مسئله ای بوده .

باریکلا

تف تو روی هرچی منحرف جنسیه

سلام
خواهش میکنم هیچوقت قضاوت نکنید، شاید پاپوش باشه شاید دروغ و شایدهای دیگر… بر فرض اینکار را انجام نداده باشد آنگاه من و شما میمانیم با کوله باری از گناه!!!متا سفانه آن چیز که به وفور در جامعه میبینم تهمت های نارواست و بسیار اتفاق افتاده که کسی را گناهکار میدانند که نبوده و کسی را تبرئه میدانند که گناهکار بوده… و تنها خداوند میداند.

فقط خدا میدونه. امیدوارم دامن ایشون پاک باشه و این یک توطئه باشه چون در غیراینصورت اینجور آدما باید به اشد مجازات برسن.

خوبه که شاکیان پرونده هنوز در ایران هستند و اینطور می خواهید موضوع را ماست مالی کنید,بهتر بو د چند سال پیش با فرد خاطی بطور قاطع برخورد می کردید که حالا اینطور برایتان ابرو ریزی نشود

ترس تمام وجودمو گرفته.یک قاری قرآن……..واقعا وحشتناکه

الله اعلم بحقایق الامور

مگه افراد مسئول برای اون دو کودک که تو فرودگاه از بازگشت به حج بهشون تجاوز شده بود کاری کرده که …

بله اقای وکیل اگه بی گناه باشه قرار منع تعقیب صادر میکنن ولی به نظر شما اگه گناه کار باشه، قرار مجرمیت و مجازات این اقا صادر میشه یا قانون سکوت میکنه؟؟؟؟؟؟

نوزده تا خانواده شاکی دروغ میگن این یه نفر … راست میگه ؟ شرم آوره..ملت بسه مثل کبک سرتونو کردین تو برف…این … کرده باز میگین دست بیگانه در کاره….کدوم تهمت…مگه میشه نوزده تا خانواده که معلوم نیست چند تای دیگه از ترس آبرو سکوت کردن همه دروغ بگن…..شرم به ملتی که سر خودشم کلاه میذاره

با شما موافقم کاملا

ایمان زیادی ندارم بسوزونم چون ترس از شب اول قبر همیشه با من خدا فقط میداند و بس

خطای این آقا هیچ ربطی به دین و قران نداره تاریخ همیشه تکرار میشه آدمها باید هوشیار باشن مگه یادمون رفته امام علی رو کی به شهادت رسوند میگن پیشونیش اونقد که سجده کرده بود پینه داشت توی قران سوره ای به اسم منافقون هست منافق گناهش از کافر بدتر منافق یعنی در ظاهرش مسلمونه ولی در خلوت با شیطون رفیقه و به ریش همه مسلمونها میخنده چرا باید بین این همه قاری قران به این آقا بند کنن اونم خانوادهای پاو و نجیب قرانی اگه فوری این آقا رو… ادامه نظر »

آفرین …درود به شرفت

من اصل ماجرا رو نمیدونم ولی به عنوان یک وکیل که هیچ اشرافی به پرونده ایشون ندارم خدمت شما عرض میکنم اگر هیچ مدرکی نباشد بلافاصله در دادسرا قرار منع تعقیب صادر میگردد .نیازی به این همه جنجال نیست ولی امیدوارم خطایی نکرده باشه چراکه خطای ایشان صدمه زیادی به دین و قران خواهد زد

خداوند عالمه.اگر گناهکار باشه به امید خدا به سزای اعمالش میرسه چه تو این دنیا چه در آخرت

پناه میبرم به خدا از مکر شیطان.عزیزان تا چیزی ثابت نشده لطفا قضاوت نکنید.اگر این بنده ی خدا گناهکار باشه انشاالله مجازات میشه.ولی اگر گناهکار نباشه چطور میتونید فردای قیامت حقی که ازش بر گردن داریم رو بهش بدیم

مردم رو خر حساب نکنید تا نباشد چیزکى مردم نگویند چیزها

موافقم

خدا شر ادمای کثیف رو از این ملت برداره و به سزای اعمالشون برسونه

wpDiscuz