رونمایی از هوشمندترین و لوکس ترین ساعت جهان

گوناگون ۰۱ مهر ۱۳۹۴ بدون دیدگاه

رونمایی از هوشمندترین و لوکس ترین ساعت جهان

بار دیگر با عرضه یک ساعت هوشمند از جانب شرکت هواوی، بازار ساعت های هوشمند داغ شد. کمپانی هواوی که در زمان کمی موفق به ساخت انواع گوشی ها و سایر محصولات هوشمند شد، این بار با طراحی یک ساعت هوشمند به یکی از رقیب های جدی شرکت های ال جی و سامسونگ و اپل تبدیل شده است. نام این ساعت هوشمند، Huawei Watch است.
ساعت هوشمند هواوی با رونمایی در نمایشگاه IFA سال ۲۰۱۵ که در برلین برگزار شد، توانست به سرعت در کانون توجه بسیاری قرار گیرد.
این ساعت هوشمند علاوه بر ویژگی های یک ساعت هوشمند، ویژگی های قابل توجه دیگری نیز دارد. از جمله این ویژگی ها می توان به تراشه اسنپ دراگون ۴۰۰ و حافظه عالی ۵۱۲ گیگی اشاره کرد.
نوع طراحی Huawei Watch همانند ساعت های فولادی است که وقتی این ویژگی با بدنه آن که از جنس فولاد است و رنگ آن که نقره ای یا مشکی است و همچنین بند آن که از جنس چرم یا فولاد است، ترکیب شود، جلوه فوق العاده ای به آن می بخشد تا آنجا که Huawei Watch به هوشمندترین و لوکس ترین ساعت جهان نام گرفته است.

رونمایی از هوشمندترین و لوکس ترین ساعت جهان

رونمایی از هوشمندترین و لوکس ترین ساعت جهان

یکی دیگر از ویژگی های ساعت اندرویدی هواوی، نمایشگر آن است که وضوح ۴۰۰ در ۴۰۰ دارد که در هر اینچ معادل ۲۸۶ پیکسل است. و البته می توان گفت که از این نظر از رقبایی چون اپل هنوز سبقت نگرفته است.

 

پورتال رنگی – رونمایی از هوشمندترین و لوکس ترین ساعت جهان

دیدگاه بگذارید

  Subscribe  
Notify of