هولناکترین قتل خانوادگی پایتخت – دلیل قتل، ترس از هوو بود !

اجتماعی , اخبار و حوادث ۱۴ آبان ۱۳۹۵ ۱۶ دیدگاه

در خبر قبلی پرتال رنگی، خبری مبنی بر قتل خانوادگی در تهرانسر تهران منتشر کردیم. حال با ما همراه باشید تا شما را با آخرین اخبار مربوطه به این قتل هولناک مطلع سازیم.

مادر سنگدلی که نقشه قتل عام اعضای خانواده اش را کشیده بود با دخالت همسایه ها و حضور به موقع ماموران کلانتری دستگیر و راهی بازداشتگاه شد. تحقیقات درباره این قتل وحشتناک همچنان ادامه دارد.

امروز ۱۴ آبان ۱۳۹۵، ساعت ۱۲ ظهر بازپرس شعبه دوم دادسرای جنایی پایتخت در جریان یک فقره قتل عام خانوادگی قرار گرفت. تحقیقات در حالی از متهم این پرونده در اختیار تیم جنایی اداره دهم قرار گرفته است که قاضی دستور ثبت اظهارات تنها بازمانده این جنایت که دختر بچه ای به نام فاطمه را صادر کرده است. این دختر بچه در اثر جراحات شدید به بیمارستان منتقل شده است و تحقیقات همچنان ادامه دارد. متهم مدعیست که قصدش از کشتن فرزندان کوچکش این بوده که آنها را زیر دست نامادری بزرگ نشوند.

تحقیقات اولیه

بر اساس گفته های شاهدین و همسایه ها عامل اصلی قتل پس از ارتکاب به جنایت قصد داشته تا خودش را از بالکن خانه به بیرون پرتاب کند و با کمک همسایه ها او موفق به خودکشی نمی شود. بر اساس گزارش واصله از کلانتری تهرانسر، پیش از رسیدن ماموران جنایی, عامل قتل به همراه دختر کوچکش که بر اثر ضربات چاقو حال وخیمی داشت به بیمارستان حضرت رسول منتقل شده بود.

بر اساس شواهد این دختر که از نیت سو مادر خود، جان سالم به در برده بود، به ماموران گفت: پدر من قصد ازدواج با زن دیگری را داشت که مادرم عصبانی شد و او را کشت. پس از آن من و خواهر و برادرم را تا سر حد مرگ زد. من نمی دانم سر خواهر و برادر چه بلایی آمده است. اما خودم آنقدر کتک خوردم و چاقو به بدن خورد که از ترس و درد و وحشت بی هوش شدم. وقتی چشم هایم را باز کردم دیدم که مادرم قصد دارد خودش را از پنجره ساختمان پایین بیندازد که سر صدای همسایه ها مانع از خودکشی او شد. و بعد هم مامورهای نیروی اتظامی مادرم را با خودشان بردند.

تحقیقات بازپرس

تحقیقات بازپرس مرادی به همراه تیم جنایی در صحنه کلید خورد و  مشخص شد این خانواده پنج نفره بوده و مادر با قصد قتل عام همه را کشته و در ادامه زمانیکه قصد کشتن خودش را داشت، همسایه ها رسیده اند. در حالیکه تنها، دختر بزرگ خانواده بود که از جنایت جان سالم به در برده بود. مادر خانواده پس از اینکه با شوهر خود به اختلاف خورد، با چاقوی آشپزخانه و وارد کردن دو ضربه محسن ۳۹ ساله را از پا در آورده و بعد از اینکه از قتل شوهرش مطمئن شده، به سمت فرزندانش رفته بود. بعد از آن نیز این مادر سنگدل با ۲۴ ضربه چاقو پسر کوچکش را به قتل رسانده است و با نزدیک به ۳۰ ضربه نیز دختر کوچکتر خانواده را کشته است. بعد از آن نیز تمامی اسباب و اثاثیه خانه را به هم ریخته و بزرگترین فرزند خانواده را که دختر حدودا ده ساله ای بوده شکمش را دریده است. همچنین تحقیقات بیشتر نشان می داد مرد خانواده حدودا ۴۰ ساله است و در یک شرکت لبنی به عنوان پخش کننده مواد غذایی کار می کند اما هیچ اثری از مواد مخدر در صحنه قتل وجود نداشت.

اولین اعترافات مادر سنگ دل

این زن با هویت فرزانه زمانیکه در برابر بازپرس قرار گرفت تمامی ماجرا را تایید کرد و در همان تحقیقات اولیه صراحتا به قتل اعترف کرد و گفت: من می خواستم همه اعضای خانواده ام را بکشم و بعد هم خودم خودکشی کنم. اما همسایه ها مانع شدند و بعد هم مامورهای پلیس سر رسیدند. برای همین هم در اجرای همه نقشه ام موفق نشدم.

او به بازپرس گفت: صبح بیدار شده بودم و ه رچه به شوهرم گفتم بیدار شود، او نمی پذیرفت. کفرم را در آورده بود و می گفت صبحانه نمی خورم. آخر سر عصبانی شدم و چاقوی آشپزخانه را از روی سینک برداشته و به سمتش رفتم که نهایتا چون خواب بود به سادگی و با دو ضربه از پای در آوردمش. بچه ها گریه می کردند. زمانیکه آنها را دیدم دلم سوخت. دوست نداشتم زیر دست کسی دیگری به غیر از من بزرگ شوند. سریعا به سراغ فرزندانم رفتم و اول مهیا، بعد مازیار و در آخر فاطمه را زدم. بعد از آن نیز قصد داشتم خودم را بکشم. شیشه بالکن را شکاندم و کمی از وسایل را به بیرون پرتاب کردم. در نهایت به بالکن رفته و زمانیکه می خواستم خودم را پرتاب کنم همسایه ها در را شکانده و وارد خانه شدند و مرا منصرف کردند. نمی دانم چه شد، اما تمام ماجرایی که رخ داد همین بود. ای کاش من نیز می مردم.

تحقیقات ادامه دارد

در نهایت پس از انجام مراحل تکمیلی در پرونده، به دستور قاضی مراد،ی, بازپرس شعبه دوم دادسرای ناحیه ۲۷ متهم پس از انجام معالجه زخم هایش, در اختیار اداره دهم جنایی تهران بزرگ قرار گرفت و دستور داده شد تا تنها بازمانده این قال عام خانوادگی، پس از مرخص شدن از بیمارستان اظهاراتش را در پرونده درج شود. اجساد به پزشکی قانونی منتقل شد. تحقیقات پلیسی درباره این قتل عام خانوادگی از سوی کاراگاهان اداره دهم پلیس آگاهی تهران بزرگ همچنان ادامه دارد.

16 Comments on "هولناکترین قتل خانوادگی پایتخت – دلیل قتل، ترس از هوو بود !"

سلام ممنون. هراز گاهی این مطالب رو بزارین عالی

باز یه انفاقی افتاد همه قاضی شدن وقتی ادعای تعالیم دینی بالا باشد ولی این اتفاقات به وفور باشد به نظر شما کجاها اشکال وجود دارد فورا میگن ماهواره پس اموزش و پرورش چی این زن اگر در خوانوادش تربیت نشد به جاش میشد تو مدرسه تعلیم بگیره اما چرا نگرفته ؟؟؟ چون مسولین مملکتش …

سلام. بازهم مهربانویی دیگر قربانی شهوت پرستی همسرش شد. همین

به نظر من همه ما باید یاد بگیریم همدیگر را ببخشیم

با سلام و خسته نباشید امیدوارم شاهد حوادث ناگواری از این حیث در کشور نباشیم با آرزوهای خوب برای همه همه وهمه

باسلام مریم هستم از کرج متاسفانه تمام روز ما انسانها با اتفاقات بد شروع میشه با خبر های بد و تکان دهنده یکسر خبر قتل ؛ خبر کشتن تا حالا به این فکر کردیم که چرا ؟ برای اینکه ما ادمها به خاطر نداشتن جنبه یکسری کارهایی انجام میدیم که بعد منجرب به این پیشامدها میشود

من مخالفم که این خبر ها نباشه.همه دوست دارن خبرهای دست اول رو بدونن.این که خیلی بهتره از سر زدن به سایت های مختلف و خبر خوندن که بهتره.من به شخصه از موضوعی خوشم نیاد نمیخونمش.دوستای گلمون که بدشون میاد با انگشت مبارکشون صفحه اخبار بد رو رد کنن و اخبار گل و بلبل بخونن.خوب و بد کنار هم مفهوم پیدا میکنن.تا بد نباشه کسی قدر خوب و خوب بودن رو نمیدونه.در مورد آدم ها هم همین طوره

من هم با مرجان هم عقیده هستم. بهتره اینجور مطالب کمتر باشه.

ناراحت کنندس ولی ممنون که این اخبارو هم میذارید اقلا آدم چشاشو باز میکنه برا ازدواج که طرفش صحت روانی داشته باشه.

درود بر پرتال رنگی
من خیلی خوشحالم که همه جور خبری توی این سایت پیدا می شه چون زندگی واقعی هم همین طوره. به قول برنارد شاو، آدم های خوش بین و بد بین هر دو به بشریت خدمت کردند. اولی بل آفریدن هواپیما و دومی با اختراع چتر نجات. منظور اینکه اخبار خوب و بد هر دو لازمند. اولی آدمو به زندگی امیدوار می کنه و دومی برای داشتن یک زندگی امیدوار کننده، آگاه.

به نظرم أین زن مشکل روانی داره دلیل نمیشه همسر وفرزتدانش وبه خاطر هوو بکشه

این زن یا روانی بوده یا مشکل اعصاب داشته . . بنظر نمیاد زن نرمالی باشه!

سلام من از خواننده های پر و پا قرص سایت شما هستم ولی اخیرا متاسفانه سایت از مسیر خوبش خارج شده.
تیتر اخبار خیلی بد و ناراحت کنندس آیا قصد و منظور خاصی از این همه خبر بد و وحشتناک که میگذارید ،دارید؟؟؟؟؟؟