هکر تبریزی پیج شاهین نجفی کیست ؟! - پورتال رنگی

اخبار و حوادث 11 آبان 1395 16 دیدگاه

هکر مشهور تبریزی کیست ؟

سامان اقدمی جوان 21 ساله اهل تبریز جزو آن دسته از هکرهایی است که بیشتر به صفحات چهره‌ های ضد ایرانی، توهین کنندگان به ائمه و بازیگران خارجی معروف نفوذ می‌کند و عکس تراکتورسازی را در صفحه آنان قرار می‌دهد.

تصویری که کاربران فضای مجازی و اینترنتی از هکر در ذهن‌ شان ترسیم می‌‌نمایند، غالباً توأم با واهمه است و خیلی‌ها با شنیدن این واژه، بیشتر به جنبه‌ های منفی فکر می‌کنند لکن واقعیت‌ هایی وجود دارد که رسیدن به آن‌ ها می‌ تواند به تفکیک هکرها از یکدیگر کمک کند و اندیشه‌ ها را در خصوص این قشر دگرگون سازد.

اصولاً هکرها در سایه هستند و سعی می‌کنند هویت‌ شان پنهان بماند، همین امر نیز موجب شده تا آنان انسان‌ های مرموزی لقب گیرند و جامعه نیز اطلاعات زیادی در مورد هکرها در دست نداشته باشد.

سامان اقدمی یکی از هکرهای معروف تبریزی است که بعد از مدت‌ ها فعالیت خاموش تصمیم گرفت پرده‌ ها را کنار بزند و با هکِ صفحات رسمی برخی از چهره‌ های نام‌ آشنا در جُرگه‌ ی رخنه‌ گران اینترنتی شناخته شده قرار گیرد.

سامان اقدمی: 6 سال است که به صورت حرفه‌ ای هک می‌ کنم !

%d9%85%d8%b5%d8%a7%d8%ad%d8%a8%d9%87-%d8%a8%d8%a7-%d9%87%da%a9%d8%b1-%d8%aa%d8%a8%d8%b1%db%8c%d8%b2%db%8c-%d9%be%db%8c%d8%ac-%d8%b4%d8%a7%d9%87%db%8c%d9%86-%d9%86%d8%ac%d9%81%db%8c

از چند سالگی هک سایت‌ ها را شروع کردید ؟

هنگامی که 9 سال داشتم به صورت مستمر کار با کامپیوتر را آغاز کردم و با توجه به اینکه علاقه خاصی به این حوزه داشتم به مرور زمان کتاب‌ هایی را در مورد نفوذ اینترنتی مطالعه نمودم، کتب فارسی در این باره خیلی کم بود و بیشتر از منابع خارجی برای آشنایی با چگونگی هک سیستم‌ ها استفاده می‌ کردم، در نهایت نیز از سن 16 سالگی به صورت تخصصی وارد این کار شدم. در هیچ کلاسی هم شرکت نکردم و تنها با مطالعه توانستم به این توانایی دست یابم.

پزشکی می‌خوانم، شعر می‌نویسم، از روی علاقه هک می‌کنم!

تحصیلات دانشگاهی را در رشته کامپیوتر ادامه می‌دهید ؟

بر خلاف علاقه‌ ای که به مسایل کامپیوتری داشتم، رشته پزشکی را انتخاب کردم و اکنون در دانشگاه ارومیه تحصیل می‌ کنم؛ تخصص من کامپیوتر و پزشکی نیست، یک زمانی برای نشریه‌ ها شعر نیز می‌ نوشتم و فعالیت‌ های گوناگونی را انجام داده‌ ام؛ همه کارهایم از روی علاقه است و هیچکدام را به عنوان هدف قرار نداده‌ ام.

یک زمانی سایت‌ های اسرائیل و عربستان را می‌زدم

کدام سایت‌ ها را هک کرده‌ اید ؟

حمله به سایت‌ ها را خیلی وقت است کنار گذاشته‌ ام اما یک زمانی سایت‌ های اسرائیلی و عربستانی را می‌ زدم و این کار برایم خیلی جذاب بود، هر سایتی از این کشورها را می‌ دیدم مورد حمله قرار می‌ دادم و اصلا در مورد این کشورها حس ترحمی نداشتم. کار هکر مختل کردن امنیت است، البته امنیت سایبری کشور خودمان را تامین می‌ کنیم اما سیستم اجنبی‌ ها را نیز بر هم می‌ زنیم. مثلا سال‌ ها پیش سایت خواننده هتاک، “شاهین نجفی” توسط یک ایرانی هک شد و آن زمان او از اسرائیل کمک گرفت و امنیت تمام صفحات خود را برقرار نمود اما بنده باز هم صفحه اینستاگرام او را هک کردم.

 

مصاحبه با هکر تبریزی پیج شاهین نجفی

 

در صفحه شاهین نجفی عکس تراکتور را قرار دادم

نفوذ به صفحه اینستاگرام شاهین نجفی چقدر طول کشید و بعد از در اختیار گرفتن اکانت چه تغییراتی را در صفحه اعمال کردید ؟

ابتدا تصویر ایران را قرار دادم و در ادامه صفحه رهبریت را تگ کردم، عکس امام حسین (ع) را نیز درج و طبق معمول عکس تراکتور را نیز در صفحه شاهین نجفی جانمایی نمودم. این خواننده هتاک به خاطر توهین‌ هایی که به ائمه می‌ کرد به عنوان هدف انتخاب شد و حدود 4.5 ماه برای هک صفحه او تلاش کردم، اکنون نیز اکانت وی در اختیار من است و شرکت اینستاگرام واقع در اسپانیا نیز علی‌ رغم تمام تلاش‌ هایش نتوانست صفحه شاهین نجفی را از من پس بگیرد.

مصاحبه با هکر تبریزی پیج شاهین نجفی !

از هک صفحات ضد ایرانی تا هک اینستاگرام مهمان ماه عسل

در اینستاگرام چه نوع صفحاتی را هک می‌کنید ؟

اصولا آن دسته از کاربرانی که به ائمه توهین می‌کنند، از دست من در امان نیستند، صفحه تعدادی از بازیگران فیلم‌ های مستهجن و کمپانی‌ های پورنو را نیز هک کرده‌ ام. البته یک‌ بار نیز صفحه شایان سعیدی را که در برنامه‌ی ماه عسل حضور یافته بود، هک کردم و جمله‌ ی «هکرهای واقعی دزد نیستند» را در پروفایل او قرار دادم؛ البته شایان یک هکر واقعی نیز نبود و اطلاعات کافی در این زمینه نداشت اما چون آقای علیخانی بر اساس شنیده‌ ها او را میهمان برنامه خود کرده بود، اشتباهاً وی را هکر معرفی کرد.

هک صفحات پورن در اینستاگرام

ندا یاسی دختر ایرانی ساکن کانادا را نیز هک کردم، این شخص واقعا سفیه است و یک‌ بار قرآن را به آتش کشید، صفحه‌ اش را در اختیار گرفتم و 2 هفته نتوانست کاری کند، یک روز به یکی از دوستانم انتقال دادم و او در عرض چند دقیقه صفحه را از دست داد. البته اگر وقت بگذارم باز هم می‌ توانم هک کنم؛ ندا یاسی ایمیل‌هایی را داشت که سازمان‌های بزرگ از آن‌ها استفاده می‌ کنند، آنجا فهمیدم این فرد توسط سرویس‌ های اطلاعاتی و وهابیت حمایت می‌شود و آنان امنیت او را برقرار کرده‌اند.

صفحه اینستاگرام شاهزاده سریین، پسر ملعون سرهنگ بدیعی را نیز هک کردم؛ او ساکن کالیفرنیاست و اولین شخص ثروتمند آنجا محسوب می‌شود، همواره به ائمه توهین می‌ کرد، بعد از هک صفحه‌ اش آن را پس گرفت و با فرستادن پیامی گفت 40 هزار دلار به یک شرکت امنیتی پرداخت کردم تا امنیت اطلاعاتی برقرار کند و دیگر نمی‌ توانی مرا هک کنی، نیم ساعت دیگر دوباره صفحه‌اش را هک کردم.

امنیت صفحات تبریزی‌ ها را رایگان برقرار می‌کنم

عکس‌ العمل اشخاص نسبت به کارهایتان چیست ؟

پدرم واقعا از من حمایت می‌کند و همواره به بنده دلگرمی می‌دهد، مادرم نیز مخالف کارهایم نیست اما بیخیال است و دیگر با اقداماتی که انجام می‌دهم کنار آمده است. خوشبختانه در موقعیتی قرار گرفته‌ ام که هیچ شخصی از من نمی‌ ترسد و توانسته‌ ام اعتمادها را جلب کنم چون تا به این لحظه هیچ صفحه ایرانی را هک نکرده‌ ام و بالعکس همیشه سعی داشته‌ ام به صورت رایگان به هم‌‌ وطنانم به خصوص تبریزی‌ ها کمک کنم و امنیت صفحات‌ شان را برقرار نمایم و یا اگر هک شده‌ اند صفحه‌ شان را از مهاجم پس بگیرم.

آیا اکانت‌ های تلگرام را نیز هک می‌ کنید ؟

تلگرام مثل اینستاگرام نیست و برای نفوذ به آن روش‌ های دیگری وجود دارد، تاکنون در تلگرام کاربری را هک نکرده‌ ام اما چگونگی انجام آن را می‌ دانم؛ اساساً سرورهای تلگرام قابل هک نیست و 300 هزار دلار برای شخصی که بتواند حفره‌های امنیتی تلگرام را پیدا کند، جایزه می‌دهند اما بنده می‌ توانم اکانت‌ های شخصی افراد را با استفاده از روش‌ های مهندسی اجتماعی هک کنم.

پیشنهاد همکاری از سوی ادارات و سازمان‌ ها به شما داده‌اند ؟

بنده سعی می‌کنم همکاری داشته باشم اما هیچ‌ گاه به فکر استخدام نبوده‌ام و الان نیز آماده هستم تا به نهادها در صورت نیاز کمک کنم.

در ایران هکرهایی را داریم که می‌توانند در تهاجم سایبری اسرائیل را مختل کنند

فضای سایبری ایران را چگونه ارزیابی می‌کنید ؟ آیا از امنیت کافی برخوردار است ؟

امنیت سایبری رژیم صهیونیستی بالاست اما امنیت سایبری ایران از اسرائیل نیز بیشتر است و در کشورمان هکرهایی را داریم که به تنهایی می‌ توانند سیستم‌ های صهیونیستی را مختل نمایند، در ایران شرایطی فراهم شده که خیلی‌ ها به زمینه هک علاقه‌مند شده‌اند و با ورود به این حوزه استعدادهایشان شکوفا گشته است. در مقطعی ویروس استاکس نت وارد ایران شد و تحلیل‌ های مختلفی درباره آن ارائه شد، اما به عقیده من شاید سهل‌ انگاری رخ داده بود چرا که کشورمان خیلی سخت چنین سوتی‌ هایی را می‌ دهد.

ما دو نوع هکر سایت داریم، عده‌ای صرفا از روی عشق و به خاطر معروف شدن سایتی را انتخاب و بعد از نفوذ نام خود را درج می‌ کنند که این کار از نظر بنده ارزش زیادی ندارد اما گروه دوم به منظور کسب اطلاعات از دیگر کشورها سایت آن‌ ها را می‌ زنند و با کسب اطلاعات به موفقیت‌ های زیادی می‌ رسند.

یکی از دوستان سایت‌ های تلویزیونی را هک کرده بود

سازمان‌ های ما چقدر به امنیت سایت‌ هایشان اهمیت می‌ دهند ؟

یکی از دوستان بنده حفره امنیتی یکی از شبکه‌ های تلویزیونی را شناسایی کرده بود اما از آنجایی که اهل سوء استفاده نبود پلیس فتا را در جریان امور قرار داد تا مسئولین شبکه نسبت به تامین امنیت و رفع نواقص اقدام کنند. سه ماه قبل جنگ سایبری بین ایران و عربستان به راه افتاد که بعدا معلوم شد یک ایرانی نیز در این میان سایت‌ های داخلی را به نام آل سعود مورد حمله قرار می‌ داد، در آن برهه 7 نفر از دوستانم روزانه سایت‌ های عربستانی را از کار می‌ انداختند.

چقدر زمان می‌ برد تا یک فرد تبدیل به هکری حرفه‌ ای شود ؟

اصلا نمی‌ شود زمان خاصی را تعیین کرد، برخی روزانه 20 ساعت درس می‌ خوانند تا در رشته پزشکی قبول شوند و عده‌ای دیگر با 3 ساعت مطالعه به دانشکده پزشکی راه می‌ یابند، هک نیز نوعی علم است و بستگی به قابلیت‌ های فرد دارد. کسانی را می‌ شناسم که در عرض چند ماه هک را یاد گرفته‌اند اما اشخاصی نیز هستند که 12 سال کتاب می‌ خوانند و هنوز در سطح ابتدایی مانده‌ اند. من خودم برنامه‌‌ نویسی نیز آموخته‌ ام و به دو زبان کامپیوتری نیز آشنا هستم اما نتوانسته‌ ام تمام زبان‌ ها را بیاموزم و برنامه‌ ریزی هم متخصص‌ های خود را دارد.

درآمد هکرها خوب است ؟

تاکنون درآمد زایی نکرده‌ ام اما بستگی به خود فرد دارد، هکرهایی داریم که حفره‌ های امنیتی کارخانجات و شرکت‌ ها را پیدا می‌ کنند با دریافت مبالغی امنیت آنان را برقرار می‌ نمایند، هکرهایی نیز هستند که به حساب بانکی مردم نفوذ و دزدی می‌کنند، درست مثل شایان. البته فردی که در برنامه ماه عسل حاضر شد هک نمی‌ کرد بلکه یک صفحه دیگر جایگزین و اطلاعات شخصی افراد را به دست می‌ آورد. هنگامی که صفحه اینستاگرام شایان را هک کردم، نوشتم «هکرهای واقعی دزد نیستند»، تا این جمله تا ابد برایش یادگار بماند.

در این میان فردی به نام «پیمان سیاهی» را نیز داریم که نه تنها بهترین هکر ایران است بلکه جزو فوق‌ العاده‌ ترین های دنیا نیز می‌ باشد، اما هیچ‌ گاه خود را نشان نداده و اگر من نامش را نمی‌ بردم شما هم نمی‌ فهمیدید همچنین شخصی در ایران است. پیمان روزانه یک سایت اسرائیلی و عربستانی را نزند آرام نمی‌ گیرد.

برچسب ها

16
دیدگاه بگذارید

14 Comment threads
2 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
13 Comment authors
  Subscribe  
Notify of
bi nam

این ها چرت و پرته همونجور که پلیس فتا من رو گرفت برای هک سایت شمارو هم باید بگیره هک جرمه حالا هرچی میخواد باشه

Мохамадьреза

خو انسان سایت ایران دیفیس کردی تارگت خارجی میگرفتی آفرین هم بهت میگفتن?

دوست عزیز?

منم ترکم منم ایرانیم
امید وارم ک یروز اینارو بخونیو بدونی کیم اقای زورگو

King SHAYGAN911

3shgh ast faghat p3yman Siahi *_*

فری

سایتها و پیج های مستهجن و توهین کننده (توهین کننده و‌نه سوال و انتقاد صحیح) رو هک کنید تا میتونید. چون اینجا واقعا عقیده شخصی مطرح نیست. ضربه به جامعه است….

دختر صحرا

منم دختر صحرا… مهندسی تموم کردم و دانشجوی پزشکی هستم یه هکر حرفه ایم… اما ترجیح میدم هویتم پنهان بمونه… در ضمن خدارو هم در نظر می گیرم ادعای بیخود هم ندارم… وسلام

سارا

چشم حسودات کوره بشه ان شالله اینایی که انتقاد میکنن حسودن حسود چون خودشون نمیتونن مگن اخه

کتی

خیلی هم خوب دست گلت درد نکنه یاشا شما ها که ناراحتید واز شاهین نجفی و امثالهم حمایت می کنید از اونا هم بد ترید

امیر

واقعا برای اونی که به صفحه های دیگران نفوذ میکنه متاسفم با این کاراش داره یه تصویر بد از ایران برای دنیا میزاره که اره ینی ما زورمون اگه به کسی نرسه هکش میکنیم و ابروشو میبریم واقعا که برای سامان با اون دوستاش متاسفم که فک میکنن این کار خوبیه تواناییاتو به رخ مردم نشون میدی فک کردی از تو بهتر تو ایران نیست که میری تو صفحه اینیستاگزامت میزاری دانشجوی پزشکی شعرم مینویسم هک و امنیت پس اگه این جوری کل میکندازی منم برم تو صفحم بنویسم دانشجوی رشته نرم افزار پارکوبازم موسیقی هم میزنم هک و امنیت… بیشتر بخوانید »

سارا

کاملا مشخصه چقدرحسودی بجاش توام بجای اینکه بگی چقد بلدی برو عملا نشون بده

سهراب

همیشه موضوع دینداری برام جالب بوده. چطور باعث الفت و چطور باعث خشم و کشتار میشه.
بیشتر از دینداری ادعا برام جالب بوده که در عین بزرگی و عظمت انقدر دم دستی و چرک شده.
واقعا کی میدونه کجای این معرکست

راستین

این اقا اصلا حق نداره وارد حریم خصوصی دیگران بشه!!عقایدخودشو واس خودش نگهداره..

ساناز

خیلی مسخره هست که آدم عقاید خودش رو به زور به دیگران تحمیل کنه

Anonymous

خیلی بی مزه

سحر

یعنی چی الان؟

نیوشا

خدا خیرت بده اما کاش هویت و تصویرت رو فاش نمیکردی پسر.