واکنش امیر تتلو در اینستاگرم به جریان فیتیله ها

فرهنگ و هنر ۲۰ آبان ۱۳۹۴ بدون دیدگاه

واکنش امیر تتلو در اینستاگرم به جریان فیتیله ها

همانطور که می دانید چند روزی است که برنامه فیتیله به پخش یک کلیپ در تلویزیون و اهانت به آذری زبان ها دچار حواشی زیادی شده است و جنجال بزرگی به پا کرده است تا آنجا که به ممنوع الکاری عموهای فیتیله ای و توبیخ چند تن از مدیران شبکه دو انجامید. بسیاری از هنرمندان به این ماجرا واکنش نشان داده اند. در این مطلب واکنش امیر تتلو در اینستاگرم به جریان فیتیله ها را برای شما عزیزان منتشر می کنیم.

امیر تتلو پیرامون حواشی به وجود آمده در خصوص برنامه فیتیله ای ها با انتشار تصویر زیر در صفحه اینستاگرام خود نوشت: من ترکم.

واکنش امیر تتلو در اینستاگرم به جریان فیتیله ها

تتلو متولد ۳۰ شهریور ۱۳۶۶ در تهران متولد شد. وی در سال ۱۳۸۲ آغاز به کار نمود و با وبلاگی که امین دانکر، دوست نزدیک او ایجاد کرده بود به انتشار اثرهای وی می‌پرداخت. اندک اندک نامی در میان خوانندگان جوان آن روزها پیدا کرد. در سال ۲۰۱۲ میلادی، تتلو نخستین آلبومش را با نام «زیر همکف» منتشر کرد. او همچنین آلبوم تتلیتی را در سال ۲۰۱۳ میلادی ارائه کرد که حاوی ۱۵ ترانه بود. همچنین او پس از خداحافظی جنجالی خودش دوباره به دنیای موسیقی بازگشت. تتلو در ۱۲ آذر ۱۳۹۲ توسط پلیس امنیت اخلاقی ایران بازداشت شد که پس از مدتی در ۱۴ آذر ۱۳۹۲ آزاد شد. او پس از آزادی با انتشار نامه‌ای از طرفدارانش عذرخواهی کرد. تتلو پس از دستگیری و آزادشدن در صفحهٔ رسمی فیس‌بوک خود این اخبار را منتشر کرد. چند بار نسبت به اشتباهاتش اقرار کرد و در یک پروندهٔ صوتی خبر از پشیمان شدنش داد. چندی بعد، اخبار مبنی بر انتشار ندامت‌نامه‌ای از او و تلاشش برای کسب مجوز از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی منتشر شد.

loading...

اولین نفری باشید که در این بحث شرکت می کنید !