واکنش صدف طاهریان به خبر نامزدی اش با بازیگر ترک!

فرهنگ و هنر ۰۱ بهمن ۱۳۹۴ بدون دیدگاه

واکنش صدف طاهریان به خبر نامزدی اش با بازیگر ترک!

در تازه ترین اخبار از صدف طاهریان که چند وقتی است پس از کشف حجاب به خارج از کشور مهاجرت کرده است حاکی از نامزدی او با بازیگر ترکیه ای است که در این مطلب از دلنگاره واکنش او را به این خبر در نظر گرفته ایم.

درحالیکه صدف طاهریان اعلام کرده بود بخاطر پیشنهادات بی شرمانه و غیراخلاقی از ایران رفته است, ارتباط او با یک بازیگر ترکیه ای, با واکنش های متفاوتی روبرو شده است.

صدف طاهریان عکس هایی از خودش در کنار تکه اوزگور teke ozgur بازیگر ۳۷ ساله ترکیه ای منتشر کرده که نشان می دهد رابطه صمیمی بایکدیگر دارند!

با اینکه مدت زمان کمی از مهاجرت طاهریان می گذرد اما این دوستی سریع با یک بازیگر به نسبت سرشناس ترکیه ای کمی عجیب به نظر میرسد.

در کامنت هایی که در صفحه شخصی صدف طاهریان توسط کاربران ایرانی قرار گرفته است تعدادی  از آنها به او تبریک گفته اند اما تعداد بیشتری از کاربران درمورد برداشت او از پیشنهاد غیراخلاقی سوال کرده اند؟ و اینکه اعلام کردند خود صدف طاهریان عامل اصلی بوده که اجازه می داده که به او پیشنهاد رابطه نامشروع داده شود!

 

صدف طاهریان و بازیگر ترکیه ای تکه اوزگور

واکنش صدف طاهریان به خبر نامزدی اش با بازیگر ترک!

 

نکته جالب دیگر این است که کاربران ایرانی به صفحه این بازیگر ترکیه ای نیز رفته و به او و صدف طاهریان توهین کرده اند و بعضی نیز تبریک گفته اند.

صدف طاهریان نیز نسبت به این نظرات, جمله زیر را نوشته است:

‘ ‘  آنها را با موفقیت ات بکش (از بین ببر) و با لبخند دفن کن! ‘ ‘

 


دیدگاه بگذارید

  Subscribe  
Notify of