ویژگیهای جشن عروسی در فصل پاییز

آرایش و زیبایی ۰۹ شهریور ۱۳۹۵ بدون دیدگاه

ویژگیهای جشن عروسی در فصل پاییز

جشن عروسی و چگونگی برگزار کردن آن یکی از دغدغه های هر جوانی است که می خواهد برای اولین بار در زندگی اش با فردی پیمان همیشگی ببندد. ممکن است برای برخی از افراد جشن عروسی در فصل پاییز باشد و برای برخی در فصل زیبای بهار و همینطور ممکن است فصول زمستان و تابستان زمان برگزاری جشن عروسی برخی از زوجین باشد. ما در این مطلب در مورد جشن عروسی که در فصل پاییز برگزار می شود برای شما صحبت کرده ایم.

روز عروسی شما هم در فصل پاییز است؟

پرتقال، ترش، شیرین، ملس و…؛ طعم پرتقال را حس کرده‌اید، با آن بوی فوق‌العاده که حس جنگل‌های شمال را به آدم می‌دهد؟ فکرش را بکنید شما بشوید عروس پرتقالی فصل پاییز! اسمش هم زیباست چه برسد به عملی‌کردن این تم پر از زندگی. همراه ما در این آلبوم باشید؛ نارنجی طعم خوبی از زندگی است با مزه‌مزه‌کردن چیزی مثل پرتقال!
چند روزی بیش‌تر به آغاز فصل پاییز نمانده و شاید شما هم یکی از آن زوج‌هایی باشید که فصل شاعران را برای جشن ازدواج‌تان انتخاب کرده‌اید. از آنجا که قاعدتاً باید از یک ماه قبل کاملاً آماده برگزاری این شب باشید، از الان این راهنما را در اختیارتان گذاشتهایم.

رنگ عروسی شما چیست؟

رنگ نارنجی، رنگی گرم است، زیرا ترکیبی از رنگ زرد و قرمز است و به نظر می‌رسد این رنگ، رنگی شاد و زندگیبخش است. رنگ نارنجی، رنگ روز سپاسگزاری و نشانی از چشم‌انداز پاییزی و شعله آتش است.

نارنجی رنگ خوشبختی است. این رنگ احساسات ما را آزاد و باعث ترویج احترام به خود می‌شود و به خاطر اثر تحریک کنندگی آن با افسردگی مقابله و شوخ طبعی را در انسان پرورش می‌دهد و رنگ‌های روشن‌تر آن مانند هلویی و زرد آلویی باعث رفع عصبانیت می‌شود. این رنگ چون ترکیبی از زرد و قرمز است به عنوان یک رنگ انرژی زا در نظر گرفته می‌شود. این آلبوم بهترین انتخاب است. پس اگر عروس پاییزی هستید پرتقال رنگ شماست.

ویژگیهای جشن عروسی در فصل پاییز (1)

ویژگیهای جشن عروسی در فصل پاییز (2)

ویژگیهای جشن عروسی در فصل پاییز (3)

ویژگیهای جشن عروسی در فصل پاییز (4)

ویژگیهای جشن عروسی در فصل پاییز (5)

ویژگیهای جشن عروسی در فصل پاییز (6)

ویژگیهای جشن عروسی در فصل پاییز (7)

 

پورتال رنگی _ ویژگیهای جشن عروسی در فصل پاییز

منبع: مدآنلاین

loading...

دیدگاه بگذارید

اولین نفری باشید که در این بحث شرکت می کنید !