پارک های آبی استانبول ترکیه

گردشگری ۰۴ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۲ دیدگاه

پارک های آبی استانبول ترکیه کجاست و قیمت آنها

اکثر گردشگرانی که در فصل بهار و  تابستان، تور ترکیه را به مقصد استانبول انتخاب می کنند ، بیش از هر چیز دیگری به لذت بردن از تفریحات آبی فکر می کنند . هر چند در سواحل زیبای استانبول ، پلاژهای متعددی به چشم می خورد اما مردم ترجیح می دهند تفریحات آبی را در پارک های آبی مدرن و مهیج این شهر تجربه کنند . پارک های آبی استانبول در فاصله دوری از میدان تکسیم قرار گرفته اند اما خوشبختانه سرویس رایگان پارکهای آبی ، دسترسی را راحت تر و البته ارزان تر می کند . در اینجا می توانید بیشتر با این پارک ها و امکاناتشان آشنا شوید . در ضمن پارک های آبی استانبول در ایام ماه مبارک رمضان نیز باز می باشد .

پارک های آبی استانبول ترکیه

پارک آبی آکوا مارین استانبول ( Aquamarine water park Istanbul )

پارک آبی آکوا مارین استانبول یکی از بزرگترین پارک های آبی ترکیه در استانبول و در منطقه فاتیح می باشد . اسباب بازی های مهیج پارک آبی آکوا مارین برای همه جذاب می باشد .  سرسره های آبی ، چاله فضایی ، کامیکاز ، استخر المپیک و استخر موج از امکانات این پارک آبی هستند که در کنار آنها میتوان به رودخانه آرام ، بازی های دریایی ، رافتینگ ، استخر کودکان ، انیمیشن و … نیز اشاره کرد . ظرفیت پارک آبی آکوا مارین ۳۰۰۰ نفر است . به دلیل روباز بودن این پارک آبی ،  اغلب از نیمه اردیبهشت تا نیمه شهریور باز می باشد . ساعات کار این پارک آبی از ۱۰ صبح تا ۷ عصر است و قیمت بلیط پارک آبی آکوامارین استانبول در آخر هفته گرانتر می باشد .

پارک آبی آکوا مارین استانبول ( Aquamarine water park Istanbul ) - پارک های آبی استانبول ترکیه پارک آبی آکوا مارین استانبول ( Aquamarine water park Istanbul ) - پارک های آبی استانبول ترکیه

برای رفتن به پارک آبی آکوا مارین میتوانید از سرویس های رایگان که بین ساعات ۸:۳۰ تا ۹:۳۰ از میدان تکسیم به سمت بویوچکمسه و پارک حرکت می کنند ، استفاده کنید  ، در غیر این صورت میتوانید از میدان تکسیم استانبول (اگر در آنجا اقامت دارید) سوار فونیکولار (یک سیستم حمل و نقل ریلی است که به منظور جابجایی در شیب های تند به کار می رود) به سمت کاباتاش شده و در ایستگاه کاباتاش پیاده شوید . سپس در ایستگاه کاباتاش سوار تراموا شده به مقصد زیتین بورنو شده و در ایستگاه زیتین بورنو پیاده شوید . در ایستگاه زیتین بورنو ، سوار مترو به سمت ینی بوسنا شده و در ایستگاه ینی بوسنا پیاده شوید . سپس در ایستگاه ینی بوسنا ، سوار اتوبوس شماره ۴۴ به سمت بویوچکمسه شده و در ایستگاه بویوچکمسه پیاده شوید . البته میتوانید از هتل محل اقامتتان در تور استانبول بخواهید که یک تاکسی در اختیارتان قرار دهد .

هزینه ورودی پارک آکوا مارین استانبول :

  • بلیط آقایان در طی هفته ۴۰ لیر و آخر هفته ۴۵ لیر
  • بلیط خانم ها ۳۰ لیر
  • بلیط کودکان ۵ تا ۱۲ سال : ۲۰ لیر
  • بلیط کودکان ۰ تا ۴ سال : رایگان

آدرس پارک آکوا مارین استانبول : Fatih Mah. Komando Sok. NO:4 Büyükçekmece-İSTANBUL Turkey

پارک آبی دلفین استانبول  (Aqua Club Dolphin Istanbul)

پارک آبی دلفین ، بزرگترین پارک آبی استانبول می باشد که در سال ۲۰۰۱ افتتاح شده است . این پارک آبی مجموعه وسیعی از انواع سرسره ها ، بازی های آبی و استخرهاست . از انواع سرسره ها می توان به سرسره شاه کبرا ، سرسره های جدید کودکان ، موشک ( سقوط آزاد ) ، سرسره های آنوکاندا آبی و مشکی ، سونامی و … اشاره کرد . همچنین در این مجموعه ، انواعی از استخرها با عنوان های : استخر جدید کودکان ، استخر خانواده ، لنگرگاه ، استخر کودک ، استخر موج و استخر بزرگ به چشم می خورند . از دیگر امکانات و بخش های تفریحی پارک آبی دلفین استانبول استخر واترپولو ، والیبال ساحلی و  زمین تنیس هستند . هر روز ساعت ۱۴ اجرای نمایشی دلفین ها و شیرهای دریایی و همچنین امکان شنا کردن با دلفین ها وجود دارد . ساعات کاری پارک آبی دلفین استانبول از ۹ صبح تا ۶ عصر می باشد . برای استفاده از تجربه افرادی که تجربه تفریح در این پارک را دارند میتوانید به سایت تریپ ادوایزر هم مراجعه کنید .

پارک آبی دلفین استانبول (Aqua Club Dolphin Istanbul) - پارک های آبی استانبول ترکیه پارک آبی دلفین استانبول (Aqua Club Dolphin Istanbul) - پارک های آبی استانبول ترکیه

هزینه ورودی پارک آبی دلفین استانبول :

  • بلیط آقایان ۴۰ لیر
  • بلیط خانم ها ۴۰ لیر
  • بلیط کودکان ۵ تا ۱۲ سال : ۲۰ لیر
  • بلیط کودکان ۰ تا ۴ سال : رایگان
  • هزینه نمایش دلفین ها : ۱۰ تا ۲۰ لیر

آدرس پارک آبی دلفین استانبول : Cemal Pasa Cad. | Bahcesehir, Basaksehir, Istanbul, Turkey

 

در کنار پارک های آبی میتوانید از سایر تفریحات استانبول مانند تور کشتی و شهربازی ها لذت ببرید.

loading...
loading...

دیدگاه بگذارید

2 نظرات روشن "پارک های آبی استانبول ترکیه"

اونا زندگی میکنن ما هم زندگی میکنیم…چقدر تفااااااااوت…..

عامو اینارو نذارید دلمون آب میشه😕 گفتم که تنها امکانات و تفریح ما خوردنه🍧 که اونم نمیشه بخوریم چون چاق میشیم👻