پردیس افکاری هم به شبکه جم پیوست؟!

گوناگون ۰۹ تیر ۱۳۹۵ بدون دیدگاه

پردیس افکاری هم به شبکه جم پیوست؟!

در تازه های سینما و تلویزیون ایران و به دنبال مهاجرت برخی از بازیگران ایرانی به شبکه جم، شنیده شده است که پردیس افکاری هم از ایران مهاجرت کرده است.پردیس افکاری متولد سال ۱۳۴۳است. این بازیگر ایرانی، متولد شهر تهران می‌باشد و دارای لیسانس کارگردانی است.

اخبار جدید از مهاجرت زنجیره ای بازیگرانی ایرانی به شبکه GEM

پردیس افکاری جدیدترین بازیگری است که به شبکه ترکیه ای GEM پیوست و خبر آن دیروز در برخی رسانه ها منتشر شد.

ظاهرا این بازیگر در ابتدا برای مسافرتی کوتاه به ترکیه سفر می کند اما بعد از گذشت مدتی سر از شبکه ترکیه ای و عقد قرارداد با آنها در می آورد.

پردیس افکاری هم به شبکه جم پیوست؟! (2)

حالا باید منتظر ماند و دید چه تدابیری برای این موضوع اندیشیده می شود و فیلم هایی که با بازی این بازیگران ساخته شده بعد از مهاجرت آنها به چه سرنوشتی دچار می شوند.

آخرین فیلم‌های اکران شده افکاری ۵۱ ساله، «شور شیرین» و «گیرنده» بودند. او به موازات سینما سابقه فعالیت‌های تلویزیونی هم داشت و از جمله در سریال‌های «در مسیر زاینده رود»، «فکر پلید» و «پنج کیلومتر تا بهشت» بازی کرده بود.

جزییات بیشتر در مورد پیوستن پردیس افکاری به شبکه جم

شنیده ها حکایت از آن دارد که پردیس افکاری به دعوت مهدی مظلومی کارگردان سریال “بدون شرح” که خودش ماههاست مشغول کار برای جم است، به ترکیه رفته و در تلفیلمی به نام “شهر قشنگ” از محصولات شبکه جم تی و ی مشغول ایفای نقش است.
جالب است که نام این تلفیلم یادآور هفته نامه “شهر قشنگ” است که داستان مهمترین محصول کارنامه کارگردانی مظلومی یعنی “بدون شرح” در آن می گذشت. سریالی که ۱۴ سال پیش تولید شد اما گویا مظلومی هنوز نتوانسته از خاطرات آن بیرون بیاید…

آخرین فیلمهای اکران شده افکاری ۵۱ ساله، “شور شیرین” و “گیرنده” بودند که در این بین “شور شیرین” به واسطه تصویرسازی بخشهایی از زندگی شهید محمود کاوه بیشتر مورد توجه قرار گرفت؛ البته افکاری در این فیلم ایفاگر یک نقش کاملا منفی بود.

افکاری به موازات سینما سابقه فعالیتهای تلویزیونی هم داشت و از جمله در سریالهای “در مسیر زاینده رود”،”فکر پلید” و “پنج کیلومتر تا بهشت” بازی کرده بود.
پیوستن افکاری به این شبکه ماهواره ای در شرایطی رخ داده که در هفته های اخیر رفتار نامناسب مدیران شبکه با بازیگرانی نظیر رابعه اسکویی باعث ایجاد یک سری اختلافات و درگیریها میان آنها شده است.

پورتال رنگی _ پردیس افکاری هم به شبکه جم پیوست؟!

منبع: تیتریک – نیک صالحی – ویکی پدیا

loading...

دیدگاه بگذارید

اولین نفری باشید که در این بحث شرکت می کنید !