پزشکی قانونی: دکتر تبریزی قاتل است !

اجتماعی , اخبار و حوادث ۱۲ آبان ۱۳۹۵ ۱۷ دیدگاه

بر اساس اعلام نظر پزشکی قانونی، به احتمال قوی پزشک قاتل است.

در پست های قبلی پورتال رنگی، اشاره کردیم که خانواده پزشک تبریزی، تاکید کردند که پزشک تبریزی اعترافی به قتل نکرده است، ولی امروز رئیس سازمان پزشکی قانونی نظر خود را مبنی بر قاتل بودن پزشک تبریزی صادر کرد.

رییس سازمان پزشکی قانونی کشور توضیحاتی را پیرامون پرونده فوت دو عضو خانواده دکتر تبریزی ارایه داد.
احمد شجاعی درباره پرونده فوت دو عضو خانواده دکتر تبریزی و اعلام نظر پزشکی قانونی در این زمینه گفت:  البته این امر بحث قضایی است که باید پیگیری شود و کار پزشکی قانونی در این زمینه تمام شده است. شواهد و دوربین ها نشان می‌دهد که غذا از رستوران تهیه شده بود.

پیش از این ادعا شده بود که دکتر صلحی نیز در بازجویی ها با تاکید بر بی گناهی اش در این باره، خواستار شناسایی و دستگیری عامل یا عاملان اصلی قتل مادر و همسرش شده است.

17

Please Login to comment
15 Comment threads
2 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
10 Comment authors
Anonymous

واقعا شماها بیکار هستید یا کنجکاو یا فضول؟ این همه قتل! چرا گیر دادید به دکتر؟؟؟

یک قدم به مرگ

دیگه چه خبر؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
کبدتون سالمه؟؟

خب خدارو شکر

فرناز

سلام این دکتر فامیل دورمونه باور نکنید کذب محض کذب دکتر در قتل هیچ نقشی نداشته

مینا

همشهری نوشت: پرونده پزشک تبریزی با تفهیم اتهام قتل به او وارد مرحله‌ای تازه شد. روز گذشته سخنگوی قوه‌قضاییه در جمع خبرنگاران به بیان جزئیات تازه در پرونده قتل اعضای خانواده پزشک تبریزی پرداخت و گفت: فعلا پزشک بازداشت و تفهیم اتهام قتل شده اما اینکه اتهام او ثابت شود یا خیر مشخص نیست. همچنین در ارتباط با جنون این پزشک نیز چیزی ثابت نشده است.به گفته وی، پزشک تبریزی اعتراف کرده که غذای دریافتی نذری نبوده و خود وی از یک رستوران غذا را تهیه کرده است. او همچنین به خرید سم نیز اعتراف کرده که در کالبدشکافی‌ قربانیان… Read more »

فهيمه

سلام
آخه چه دلیلی می تونه وجود داشته باشه که یک نفر، همزمان هم همسرش و هم مادرش رو به قتل برسونه…
یک مرد شاید به دلیل خیانت همسر و یا به دلیل کینه و یا خلاص شدن از شر زنش اونو بکشه اما چرا قتل مادر اون هم همزمان با قتل همسر…
از هر زاویه ای به موضوع نگاه کنیم، دلیل قانع کننده ای برای اینکار نیست
مگه اینکه فرد مضنون دارای مشکل و اختلال روانی بوده باشه…
موضوع مشکوک به نظر میرسه،امیدوارم بیشتر مورد بررسی قرار بگیره

Anonymous

خیلی احمقین که تهمت میزنین کاش یه روز به خودتونم همچین تهمت کثیفی زده شه

Nareh

تنها جایی که این خبرو نشر کرده اینجاست که نشون میده این سایت فقط بدرد فال گرفتن میخوره، شما فال تاروتتو زیاد کن نمیخواد اخبار کدب نشر کنی.

بهار

تو کشور ما زیادی حرف بفهمی سرگرم غم و گرفتاریت میکنن مثل بچه ای که قصه ترسناک میگن تا خوابش ببره دکتر بند خدارو با غم خانوادش مثل شمع اب کردن

Anonymous

خوش بحالشون مردن راحت شدن این ایران که توش نمیشه زندگی کرد همش مردگیه

Anonymous

بما چه کی قاتله…

محمد

من بخاطر دارم که در خبر قبلى گفته شده بود که غذا نذرى بوده و حالا مشخص سده که اقاى دکتر غذا رو سفارش داده است که بنظر میرسه یک جایى أشکال داره که داستان متناقض گفته شده است.
اگر غذا از هر کجا أمده است أیا أفراد دیگرى هم فوت شده اند ویا این مورد بخصوص در مورد خانواده این اقاى دکتر اتفاق افتاده؟ این وظیفه مسئولین قضائى است که کاملا تحقیق کنند.
پزشک قانونی فقط در مورد نحوه فوت که طبیعى یا غیر طبیعى و أیا بصورت مسمومیت بوده است میتونه نظر بده نه چیز دیگرى.

Anonymous

متاسفانه چرا هر کی به خودش اجازه میده تو کاری که بهش ربطی نداره دخالت میکنه .به پزشکی قانونی چه ربطی داره کی قاتله کی نیست .تا اونجایی که همه میدونیم پیدا کردن قاتل کار بازپرس و دادستانه نه پزشکی قانونی….

سولماز

کاش زمان بذارن و جوری نشه یک وقت یکی دیگه از پزشکان ارزشمند کشورمون رو هم اینجوری از دست بدیم. اصلا همین که مادرش هم مسموم شده احتمال قاتل بودن ایشون رو کمرنگتر می کنه حالا اگه تنها همسرش بود باز یه چیزی!(بیشتر آبروی علمی ما در جهان به خاطر پزشکای بسیار خوبمونه.)

زودیاک

بر عکس. بیشتر آبروی مملکت و افتخار ایران به مهندسین خوبی هست که داره تربیت می کنه و در بزرگترین و معتبرترین شرکت های آمریکایی و اروپایی مشغول به کار هستند.

ماهک

فکر نمی کنم این مسئله حقیقت داشته باشه . احتمالا نقشه از پیش تعیین شده برای خراب کردن وجهه دکتر صلحی بوده . چرا با آبروی این بنده خدا بازی می کنند

نیوشا

ببخشید اما فکر نمیکنم در حیطه وظایف پزشک قانونی باشه مشخص کردن قاتل!
چون ممکنه قاتل طرح قتلو طوری ریخته باشه که اون پزشک متهم شه!

هر کسی باید وظیفه خودشو انجام بده نه بیشتر نه کمتر. تهمت زدن کار زشتیه.