پست جنجالی امیر تتلو: دیگر طرفدار دختر نمی خواهم!

گوناگون ۱۷ خرداد ۱۳۹۵ بدون دیدگاه

پست جنجالی امیر تتلو: دیگر طرفدار دختر نمی خواهم!

امیر تتلو:امیرحسین مقصودلو متولد زادهٔ  با نام هنری امیر تتلو از خوانندگان رپ فارسی است که در سبک ریتم اند بلوز (R&B) هم فعالیت می‌کند. این هنرمند پرطرفدار کشورمان که اصالتی آذری دارد، به تازگی در اعتراض به طرفداران دخترش، یک متنی در صفحه شخصی اش منتشر کرده است که خیلی سر و صدا کرده است. در این مطلب این متن را برای شما در نظر گرفته ایم. با ما همراه باشید.

پست جنجالی امیر تتلو دیگر طرفدار دختر نمی خواهم!

متن اعتراض تتلو به طرفداران دخترش

امیر تتلو، خواننده رپ زیرزمینی که این روزها به واسطه آثار و اظهار نظرهایش حسابی خبرساز شده است، در پست عجیبی در صفحه اینستاگرامش نوشت:” من اصلا دیگه طرفدار دختر نمیخوام”

“اینم بگمو برم واسه خودم دیگه یکم من اصلا دیگه طرفدار دختر نمیخوام خوب خوبشون میخواد بپره بغلم یا کامنت قربون صدقه بذاره یا عکس بگیره که واسم یه عالمه حرفو حدیث و داستان درس شه و آخرشم یه روسریشو زورش میاد بکشه جلو و فقط ادعاش میشه دیگه !! چرا ناراحت شدین مگه دروغ میگم ؟!؟ ماشالله همه هم پلنگ اصلا ناراحت شین من که دیگه هوادار دختر نمیخوام اصلا والله به قرآن آخرشم این داداشیاى تتلیتیم هستن که میخوان ورزشگاهو برام پُر کنن و منو به هدفم برسونن دیگه آقا ما تتلیتیا همه فقط پسریم دختر نخواستیم اصلا دخترا برن یا طرفدار سوزان روشن بشن یا یه عالمه خواننده ى پلنگ باز داریم که تازه رل هم میزنن با پلنگا اصلا دختر درس حسابى مگه هوادار خواننده میشه ؟!؟ میچسبه به درسو زندگیش دیگه آقا زنده باد هرچى مرده کلا همه چى مردونه شد و میریم واسه جام دخترا لطفا همه بیرون که همیشه فقط ضرر بودین واسه من یکى و از همون اولشم با آهنگاى “گربه صفت” معروف شدم(دافیا گربه صفتن این ارثیه )

شایان ذکر است که چندی پیش کلیپی در فضای مجازی منتشر شده است که نشان می دهد چند دختر امیر تتلو را در آغوش می کشند که این موضوع جنجال های زیادی ایجاد کرده بود.

پورتال رنگی _ پست جنجالی امیر تتلو: دیگر طرفدار دختر نمی خواهم!

منبع: صفحه شخصی امیر تتلو

برچسب ها

Please Login to comment