پلیس نام مظنون اصلی واقعه بچه دزدی در ۳۰ سال پیش را افشا کرد !

اجتماعی ۰۱ خرداد ۱۳۹۵ بدون دیدگاه

بالاخره پلیس نام مظنون اصلی حادثه بچه دزدی در ۳۰ سال پیش را بطور عمومی افشا کرد.

“کوین کالینز “پسر بچه ده ساله ای بود در در دهم فوریه ۱۹۸۴ در مسیر مدرسه،در ایستگاه اتوبوسی که قرار بود اتوبوس مدرسه او را برای رفتن به تمرین بسکتبال سوار کند، گم شد. او هر روز با برادرش به مدرسه می رفت اما آن روز برادرش بخاطر بیماری در خانه ماند. وی جزو اولین بچه هایی بود که عکسشان روی قوطی شیر چاپ شده و در واقع به نماد کودکان دزدیده شده در آمریکا تبدیل شد.

پسرتان خوشمزه بود

پلیس مجددا تحقیقاتش را به امید بافتن وی آغاز کرد. آنها یک کنفرانس عمومی تشکیل دادند تا درباره فردی که بلافاصله بعد از گم شدن بچه از او بازجویی کرده بودند مجددا اطلاعاتی کسب کند. بنابه گفته پلیس ، موضوع “کوین” یک مسئله پایان نیافته برای پلیس و مردم منطقه بوده است.

پسرتان واقعا خوشمزه بود !

این فرد که در همان خیابانی که “کوین” زندگی میکرده، ساکن بوده است. او سابقه چندین تجاوز به کودکان را داشته و در سال ۲۰۰۸ فوت کرده است. نام وی “وین جکسون” بوده و البته چند نام دیگر هم در بین مردم داشته است.

در آن زمان، مردم “کوین” را از طریق عکس چاپ شده او روی قوطی های شیر و یکی از روزنامه های مهم شناختند. “کوین” آخرین بار در ایستگاه و درحالیکه با یک مرد بلوند که سگ بزرگی به همراه داشت صحبت می کرد دیده شده بود. عکس زیر نشان می دهد که خانه ای که به تازگی مورد جستجوی پلیس قرار گرفته، یک بلوک با خانه “کوین” فاصله دارد.

پدر و مادر وی سالها منتظر پیدا شدنش بودند اما اکنون فکر میکنند که او مرده است.

مشخصات ظاهری “جکسون” مانند گفته شاهدان بود و او یک سگ بزرگ هم داشت.  پلیس “جکسون” را بعد از گم شدن “کوین” دستگیر کرد و متوجه سابقه او در آزار کودکان شد، اما وقتی شاهدان عینی نتوانستند او را شناسایی کنند سرنخ همانجا گم شد و تا ماه گذشته هیچ اتفاقی نیفتاد.

اما در سال ۲۰۱۳، چند تن از افراد پلیس تصمیم گرفتند تا سرنخ ها را پیگیری کنند و با استفاده از سگ های جسدیاب به گاراژ و خانه جکسون رفتند و پس از اینکه دو سگ همزمان یک منطقه را نشان دادند، با حفر بتن آن ناحیه توانستند باقیمانده اجسادی را کشف کنند. گرچه بنظر می رسد استخوان ها متعلق به حیوان باشد اما تحقیقات بیشتر در حال انجام است. همچنین پلیس متوجه شد قبل از سابقه جرم وی در آمریکا، وی به اتهام دزدیدن دو نوجوان در کانادا دستگیر شده بوده اما قبل از پایان دادرسی موفق به فرار به آمریکا شده بوده است.

گم شدن ” کوین” باعث از هم پاشیدگی خانواده اش شد. پدر و مادرش طلاق گرفتند و پدرش با تاسیس بنیاد “کوین کالینز” زندگیش را وقف یافتن اوو سایر کودکان گمشده کرد. ۱۰ سال بعد از گم شدن وی، مادر و خواهر و برادرانش مراسم ختم یادبود خصوصی برای وی برگزار کردند.

عکس زیر توسط نرم افزار درست شده و نشان می دهد که در صورت زنده بودن، چهره او به چه صورتی ممکن است باشد:

پسرتان خوشمزه بود

loading...

اولین نفری باشید که در این بحث شرکت می کنید !