پژو ۳۰۰۸ جدید معرفی شد

خودرو ۱۴ خرداد ۱۳۹۵ بدون دیدگاه

پژو ۳۰۰۸ جدید معرفی شد

پژو ۳۰۰۸ جدید معرفی شد _ پورتال رنگی : بالاخره شاسی‌بلند جمع‌وجور پژو شکل یک شاسی‌بلند واقعی به خود گرفت.انگار خود پژو هم می‌دانست که ۳۰۰۸ مشتری چندانی ندارد، چراکه در سال ۲۰۰۸ نخستین رونمایی‌ این خودرو را در کرواسی انجام داد، در صورتی که خطوط‌ تولید آن در فرانسه و چین و مالزی بو؛ یعنی ۳۰۰۸ محصول استراتژیکی برای پژو محسوب نمی‌شد و به همین دلیل هم این SUV تنها در برخی بازارهای خاص به دست مشتریان می‌رسید. اما در نسل دوم این فرانسوی همه‌چیز تغییر کرده؛ پژو از ۳۰۰۸ این‌بار محصولی ساخته که در همه بازارهای جهانی قابل عرضه است.

پژو 3008

نسل قبلی ۳۰۰۸ با اینکه در کلاس شاسی‌بلندهای جمع‌وجور قرار داشت، در ظاهر بیشتر شبیه ون‌ها و اندکی هم شبیه استیشن‌ها به‌نظر می‌رسید. اما در نسل جدید این خودرو دیگر همه می‌دانند با چه خودرویی سروکار دارند. فرانسوی‌ها در ۳۰۰۸ جدید قبل از هرچیزی، ابتدا با حفظ کلاس آن، دست به افزایش نسبی ابعاد و اندازه‌ها زده‌اند، طوری که دیگر با چشم غیرمسلح نمی‌توان تشخیص داد که از میان شاسی‌بلندهای ۳۰۰۸ و ۴۰۰۸ پژو کدام‌یک بزرگ‌تر است!
بعد از بزرگ‌تر شدن ابعاد، نوبت به تغییر چهره می‌رسد. چهره این خودرو برخلاف صورت افسرده و دل‌نچسب نسل قبلی (که البته یک بار در ۲۰۱۳ فیس‌لیفت شده بود) حالا به لطف چراغ و جلوپنجره‌ جدید پژو که نخستین‌بار در ۲۰۰۸ جدید (مدل ۲۰۱۷) آن‌ را دیدیم، خشن‌تر و جسورتر شده است. همچنین بزرگ‌ترشدن ورودی‌های هوای سپر به همراه ورودی‌هایی که زیر مه‌شکن‌ها خودنمایی می‌کنند، چهره ۳۰۰۸ را یک‌سروگردن باابهت‌تر از ۲۰۰۸ نشان می‌دهد.

پژو 3008 جدید

در لیست مهم‌ترین تغییرات ۳۰۰۸ جدید باید کابین جدید خودرو را هم افزود که کاملا تغییر کرده است و هیچ شباهتی به گذشته ندارد. پژو در ۳۰۰۸ جدید از نسل تازه کابین‌هایش یعنی i-Cockpit بهره گرفته که فوق‌العاده زیبا و صدالبته مدرن و هیجان‌انگیز است.پژو ۳۰۰۸ جدید در سه تیپ با نام‌های Access و Active و Allure فعلا عرضه شده و تا به‌امروز لیست امکانات استاندارد و یا قیمت آن‌ها منتشر نشده است، ولی به احتمال فراوان نسبت به اکثر رقبایش ازجمله اسپورتیج، توسان و همچنین رنو کجار و نیسان قشقایی اندکی گران‌تر است. ۳۰۰۸ جدید از اواخر ۲۰۱۶ تحویل مشتریان خواهد شد.

پژو 3008 جدید معرفی شد

پورتال رنگی _ پژو ۳۰۰۸ جدید معرفی شد _ portal.taroot-card.com
منبع : gsm.ir

loading...

دیدگاه بگذارید

اولین نفری باشید که در این بحث شرکت می کنید !