پیشنهادهایی برای استفاده از فضای زیر پله ها

دکوراسیون داخلی ۱۴ مرداد ۱۳۹۵ بدون دیدگاه

پیشنهادهایی برای استفاده از فضای زیر پله ها

به مرور زمان که همه چیز در زندگی ما ایرانیان تغییر کرد، فضای خانه هایمان نیز در این سیر دگرگون شد و هر چه بیشتر رو به سوی کوچک شدن داشته اند. در این روند ممکن است برای بسیاری از وسایل ما جای کافی وجود نداشته باشد و ما مجبور به خلاقیت در ایجاد فضا برای جا دادن وسایل مان باشیم. در این مطلب به فضای زیر پله ها پرداخته ایم و توصیه هایی برای چیدن قفسه در این فضاها داشته ایم که امیدواریم مورد استفاده تان قرار گیرد. با ما همراه باشید.

چگونه از فضای زیر پله و راه پله استفاده کنیم؟

پیشنهادهایی برای استفاده از فضای زیر پله ها (1)

پیشنهادهایی برای استفاده از فضای زیر پله ها (2)

قفسه بندی در زیرپله، روشی مناسب برای نگهداری کتابها، ظروف آشپزخانه و… است. این قفسهها را میتوان با اشیایی تزئینی با هدف افزایش زیبایی دکور داخلی انجام داد. اگر زیرپله ها به اندازه کافی عریض باشد، میتوان یک دفتر کار در خانه طراحی کرد و از یک میز تحریر مناسب برای این کار بهره برد.

کشو بسازید

پیشنهادهایی برای استفاده از فضای زیر پله ها (3)

شما میتوانید از کشوهای داخلی که برای نگهداری لباس، کفش و سایر لوازمی که دوست ندارید در معرض دید باشند، استفاده کنید. کشوها را به اشکال مختلف بزرگ و کوچک میتوانید نصب کنید.

کشوهای زیرپله ای مخصوص

پیشنهادهایی برای استفاده از فضای زیر پله ها (4)

رویکرد دیگر استفاده از فضای زیر پله این است که کشوهایی را روی پلهها تعبیه کنید و همه لباس و پوتینها را در آنجا قرار دهید. فقط کافی است تعداد کشوهای مورد نیازتان را روی پلهها دقیقاً حدس بزنید.

پلههایی در سوپرمارکتها وجود دارد که روی آنها را قفسهبندی کردهاند. این قفسهها چندکاربردیاند و در فضای اتاق صرفهجویی میکنند و در عین حال نمایی زیبا ایجاد میکنند.

پیشنهادهایی برای استفاده از فضای زیر پله ها (5)

پورتال رنگی _ پیشنهادهایی برای استفاده از فضای زیر پله ها

منبع: مدآنلاین

loading...

اولین نفری باشید که در این بحث شرکت می کنید !