پیش فروش نیسان از عید فطر

اخبار و حوادث ۰۵ تیر ۱۳۹۵ بدون دیدگاه

پیش فروش نیسان از عید فطر

پیش فروش نیسان از عید فطر

پیش فروش نیسان از عید فطر

پیش فروش نیسان از عید فطر _ نُقل خبر : نیسان از آن دسته برندهایی است که ایرانی‌ها خاطره بدی از آنها ندارند! مدل‌های از این برند ژاپنی مثل پاترول، رونیز، پیکاپ و ماکسیما در دوره خودشان ازجمله نام‌های لوکس و پرفروش بازار بودند. نیسان مدت‌ها بود که به‌صورت محدود با پارس خودرو کار می‌کرد و با جدی‌تر شدن تحریم‌ها تقریبا در ایران محو شد!
اکنون نیسان قصد بازگشت به ایران را دارد، ولی ظاهرا نه به قصد تولید در ایران، بلکه برای واردات به ایران. شرکت تازه‌تاسیسی با نام جهان نوین از عرضه برخی محصولات نیسان در ایران خبر داده است. جهان نوین می‌گوید همزمان با عید فطر پیش‌فروش چهار مدل نیسان را در ایران آغاز می‌کند.
نیسان X-Trail اولین نماینده جدید نیسان در ایران خواهد بود. ایکس تریل در نسل اولیه‌اش شاسی‌بلندی جمع و جور بود، اما از نسل دوم به بعد یک مرحله بالاتر رفت و تبدیل به شاسی‌بلند متوسط شد. ایکس تریل از ۲۰۱۳ وارد نسل سومش شد و قاعدتا از همین نسل به ایران می‌آید. ایکس تریل نسل سوم بر پلتفرم مشترک رنو و نیسان یعنی پلتفرم CMF ساخته شده است.
این پلتفرم همین حالا روی مدل‌هایی مانند قشقایی (از ۲۰۱۳)، رنو کوئید (از ۲۰۱۵) و رنو مگان نسل چهارم (از ۲۰۱۶) وجود دارد. همچنین احتمال می‌رود از CMF برای نسل دوم نیسان جوک (از ۲۰۱۷) و نسل دوم داچیا داستر (از ۲۰۱۷) نیز استفاده شود.
ایکس تریل دو انجین ۴ سیلندر دارد و خوشبختانه حجم دقیق هردو آنها کمتر از ۲۵۰۰ سی‌سی است . اولین انجین ۲ لیتری ۱۴۷ اسبی است که گشتاور ۲۱۰ نیوتن متری دارد. این انجین در استرالیا روی قشقایی هم وجود دارد. دومین انجین ۲٫۵ لیتری ۱۷۰ اسبی است که حدود ۲۴۴ نیوتن متر گشتاور دارد. بسته به نوع پیشرانه، ایکس تریل با گیربکس‌های ۶ سرعته دستی یا ۷ سرعته CVT تحویل مشتریان می‌شود.از آنجا که در برخی کشورهای همسایه عربی این خودرو با انجین ۲٫۵ لیتری عرضه می‌شود، پس احتمالا با همین انجین به ایران نیز می‌آید که یعنی گیربکس CVT در انتظار مشتریان ایرانی است.
نُقل خبر _ پیش فروش نیسان از عید فطر
نیسان

loading...

اولین نفری باشید که در این بحث شرکت می کنید !