چرا این مردان حلقه ازدواج خود را بدست نمی کنند؟

سبک زندگی ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۵ بدون دیدگاه

چرا این مردان حلقه ازدواج خود را بدست نمی کنند؟

در مصاحبه ای در ماچر، دونالد ترامپ دست خود را بالا آورد تا نشان دهد دستانش از حالت عادی کوچیکتر نیستند. نمی دانیم این کار این موضوع را حل کرد یا نه ولی چیز تازه ای را نشان داد و آن این بود که حلقه بدست نداشت.

البته بجز او، پرنس ویلیامز، گاردنر کارترو و اخیرا ویل اسیمت هم  بدون حلقه در دست دیده شده اند که سوالاتی را درباره زندگی مشترک آنها موجب شده است.

اما آیا  نداشتن انگشتر در انگشت حلقه می تواند هیچ معنای خاصی نداشته باشد؟

نماینده آقای ترامپ از هر توضیحی درباره این مقاله خودداری کرد. آقای ترامپ دیگر حلقه ای را که در ازدواج با همسرش در سال ۲۰۰۵ بدست داشت، استفاده نمی کند. او در دو ازدواج قبلی خود هم کمتر حلقه بدست می کرد.

بیانسه و همسرش که بدون حلقه دیده شده اند دو تتوی مشابه روی انگشتر حلقه خود دارند. البته  وی اخیرا آلبومی به نام خیانت هم منتشر کرده است.

قبل از ازدواج کیت میدلتون و پرنس ویلیامز در سال ۲۰۱۱، خاندان سلطنتی اظهاریه ای  را منتشر کرد که این دو درباره موضوع صحبت کرده اند و پرنس ترجیح داده که از حلقه استفاده نکند، او حتی حلقه سلطنتی را هم نخواسته بدست کند.

بسیاری از مردم فکر می کنند که تعهد به استفاده از انگشتر بمعنای حفظ تعهد زناشویی است. و برخی فکر می کنند که اگر افراد مشهور انگشتر استفاده نکنند بمعنای خیانت پنهانی است که همسرانشان از آن خبر ندارند.

استفاده از حلقه برای مردان در انگلیس رسم جدیدی است. در کتاب مشهوری مربوط به سال ۱۹۶۶، نوشته شده بود که در انگلیس اغلب خانم ها به تنهایی حلقه به دست می کنند.

دکتر سافر تاریخ شناس می گوید : ” بدست نکردن حلقه معمولا نشانه وضعیت عمیق تر است، اینکه مثلا فرد نمی تواند کاملا متعهد باشد یا دوست دارد آزاد باشد.”  وی و همسر نویسنده اش ، ۳۰ سال است که ازدواج کرده اند و همواره حلقه بدست می کنند. وی معتقد است که در مراسم ازدواج وقتی می گوییم سختی ها مبادله می شوند ، پس حلقه ها هم باید مبادله شوند.

Please Login to comment