چند قانون طلایی به منظور شاد زیستن - پورتال رنگی

روانشناسی و موفقیت ۱۹ آبان ۱۳۹۴ بدون دیدگاه

چند قانون طلایی به منظور شاد زیستن

  • مواد غذایی سرشار از پروتئین از جمله؛ مرغ، ماهی و حبوبات را در رژیم غذایی خود قرار داده و مصرف کنید. این مواد غذایی در دوره های استرس و تنش موجب حفظ تعادل هورمون ها، حفظ روحیه خوب و کنترل سیستم عصبی در حالت نرمال و طبیعی می شوند.
  • برای انجام فعالیت های خود از روز قبل برنامه ریزی کنید و آن ها را بر روی کاغذ یادداشت کنید. با انجام این کار شما احساس کنترل و مدیریت بیشتر داشته و در نتیجه احساس آرامش خواهید کرد.
  • در برنامه روزانه خود برای انجام فعالیتی که موجب شادابی شما از نظر روحی و جسمی می شود برنامه ریزی کنید. در این صورت انجام این فعالیت موجب افزایش روحیه شما می شود و می توانید بر مشکلات خود غلبه کنید و هرگز در شرایط پر استرس مغلوب نخواهید شد.
  • کارهای خلاقانه از جمله؛ طراحی، نقاشی، نویسندگی و … انجام دهید. شما با انجام این کارهای خلاقانه کمتر به چیزهای ناراحت کننده و استرس زا فکر می کنید و علاوه براین انجام این کارها موجب احساس رضایت شما از خود می شوند.
چند قانون طلایی به منظور شاد زیستن

چند قانون طلایی به منظور شاد زیستن

  • راه و رسم بخشيدن، بخشش بدون چشمداشت است . اگر در ازای آنچه كه می بخشيد توقعی داشته باشيد در واقع وابسته به آن پاداش هستيد و هنگامی كه وابسته باشيد اتفاق خاصی روی نمی دهد . آيا بايد از دارائی و ثروتهای مادی خود لذت ببريم ؟ قطعا اما اول اطمينان پيدا كنيد كه شما مالك آنها هستيد و نه بالعکس
  • ما برای تنبيه شدن به دنيا نيامده ايم ،برای درس گرفتن آمده ايم. هررويدادی در زندگی ما توان بالقوه آن را دارد كه ما را متحول كند و از ميان همه آن رويدادها ، سختيها، مصيبت ها بيشترين توان را برای تغيير تفكر ما دارا هستند. طوری رفتار كنيد كه گويی در ورای هر حادثه ای ، هدف و مقصودی نهفته است و بدين ترتيب است كه می توانيد زندگی خود را هدفدار كنيد.
  • بسياری ازمردم نمی دانند كه چه می خواهند و غمگين و افسرده اند كه چرا آن چيزی را كه خود نمی دانند چيست را بدست نياورده اند. اگر نمی دانيد كه چه می خواهيد نزديكترين نقطه به آن هدف را بيابيد و حركت را از آنجا شروع كند.
همچنین بخوانید:  راهنمای کامل با کلاس بودن در میهمانی ها

پورتال رنگی – چند قانون طلایی به منظور شاد زیستن / شاد زیستن / راه های شاد زیستن
مطلب ویژه تاروت رنگی – مترجم: الهه تدین
منابع: http://www.mums.ac.ir/

vote
نظر شما در مورد این مطلب
Subscribe
Notify of
0 دیدگاه ها
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x