چهار بازیگر جدید در فصل دوم سریال شهرزاد

گوناگون ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۵ بدون دیدگاه

چهار بازیگر جدید در فصل دوم سریال شهرزاد

چهار بازیگر جدید در فصل دوم سریال شهرزاد : یکی از بهترین و پر مخاطب ترین سریالهای ایرانی، سریال زیبای شهرزاد است که چند وقت پیش فصل اول آن به پایان رسید و گویا قرار فصلهای بعدی آن ساخته شود. شنیده شده است که در فصل دوم این سریال بازیگرن جدیدی خواهند آمد که در این مطلب به جزییات این خبر پرداخته ایم. با ما همراه باشید.

تغییرات جدید سریال شهرزاد در فصل دوم

سید‌محمد امامی یکی از دو تهیه‌کننده سریال «شهرزاد» در رابطه با تغییرات جدید این اثر نمایشی خانگی در سری دوم گفت:

۱۴ قسمت از ۲۲ قسمت سناریو فصل دوم «شهرزاد» به نگارش درآمده است و با پایان نگارش این سناریو حدود چهار الی پنج بازیگر جدید به «شهرزاد» خواهند پیوست.

دانلود سریال شهرزاد

وی در همین رابطه ادامه داد: نود درصد بازیگران فصل نخست این مجموعه نمایشی خانگی در فصل دوم «شهرزاد» به ایفای نقش خواهند پرداخت و اواسط تیرماه پیش تولید این سریال به پایان خواهد رسید و فلیمبرداری این اثر را آغاز خواهیم کرد.

خلاصه داستان سریال شهرزاد

داستان این سریال از کودتای ۲۸ مرداد به بعد اتفاق می‌افتد و بیشتر مضمونی رمانتیک دارد و می‌توان آن را ملودرامی عشقی جنایی تعریف کرد که ۲۸ هفته مردم ایران را سرگرم کرد و بعد از مدت‌ها توجه مخاطبان را به سریال‌های وطنی برگرداند.

از بازیگرانی که درفصل اول این سریال حضور داشتند می‌توان از علی نصیریان، ترانه علیدوستی، شهاب حسینی، مصطفی زمانی، پریناز ایزدیار، مهدی سلطانی، محمود پاک‌نیت،هومن برق‌نورد و مونا احمدی نام برد.

پورتال رنگی _ چهار بازیگر جدید در فصل دوم سریال شهرزاد
منبع: سینما خبر

برچسب ها
loading...

اولین نفری باشید که در این بحث شرکت می کنید !