چگونه تیرگی زیر بغل را بر طرف کنیم

آرایش و زیبایی 19 مهر 1394 بدون دیدگاه

چگونه تیرگی زیر بغل را بر طرف کنیم

تیرگی زیر بغل در اثر استفاده از کرم های مو بر،تعریق بیش از حد،عدم تهویه کافی در ناحیه زیر بغل،وجود سلول های مرده در این ناحیه یا استفاده از اسپری های ضد عرق بر پایه الکل ایجاد می شود.اما جای هیچ نگرانی نیست،زیرا درمان های طبیعی بسیاری برای برطرف کردن تیرگی زیر بغل وجود دارد.

سیب زمینی

سیب زمینی دارای خاصیت سفید کنندگی می باشد.سیب زمینی را برش داده و آن را بر روی ناحیه زیر بغل مالش دهید. شما همچنین می توانید سیب زمینی را ریز ریز کرده و آب آن را بر روی لکه های تیره بمالید. 15-20 دقیقه صبر کنید تا خشک شود و سپس آن را با آب ولرم بشویید.این روش را 2 بار در روز تکرار کنید.شما می توانید همین روش را با خیار انجام دهید.

چگونه تیرگی زیر بغل را بر طرف کنیم

چگونه تیرگی زیر بغل را بر طرف کنیم

لیمو ترش

یک برش لیمو را به مدت چند دقیقه بر روی پوست زیر بغل مالش دهید. 10 دقیقه صبر کرده و سپس آن را بشویید.لیمو ترش می تواند موجب خشکی پوست شود،بنابراین می توانید پس از آن از کرم مرطوب کننده استفاده کنید.

 

جوش شیرین

جوش شیرین را با آب مخلوط کرده تا به صورت خمیر درآید. خمیر را بر روی سیاهی زیر بغل بمالید و اجازه دهید خشک شود، سپس آن را با آب بشویید.این روش را چند بار در هفته انجام دهید.

سرکه

سرکه را با آرد مخلوط کرده تا به صورت خمیری شکل درآید. آن را بر ناحیه زیر بغل بمالید و 10-15 دقیقه صبر کنید تا خشک شود، سپس آن را با آب ولرم بشویید.این روش را چند بار در هفته انجام دهید.

شیر

یک قاشق غذا خوری آرد،دو قاشق غذا خوری شیر پر چرب و یک قاشق چای خوری ماست ساده را با هم مخلوط کرده تا به صورت خمیر در آیند. ترکیب را بر ناحیه زیر بغل مالیده و به مدت 15 دقیقه صبر کنید تا خشک شود،سپس آن را با آب سرد بشویید.این روش را چند بار در هفته انجام دهید.

پورتال رنگی – چگونه تیرگی زیر بغل را بر طرف کنیم
ترجمه تاروت رنگی – مترجم: الهه تدین

دیدگاه بگذارید

  Subscribe  
Notify of