چگونه حلقه نامزدی انتخاب کنیم ؟

دنیای مد , مد و پوشاک ۰۷ آبان ۱۳۹۵ ۲ دیدگاه

نامزدی و ازدواج یکی از اتفاقات مهم هر خانمی در زندگی است و خرید حلقه ازدواج یکی از اولین رسوم در ازدواج است. حلقه های نامزدی نگین دار از مدل های کلاسیک و زیبای حلقه هستند که محبوبیت زیادی دارند. نگین حلقه نامزدی، شکل و اندازه آن تاثیر زیادی در استایل و زیبایی حلقه دارد و هر چه این نگین بزرگتر باشد به معنای پرستیژ بالاتر زوج در آستانه ازدواج است.

نکاتی درباره نگین حلقه نامزدی، هر سایز نگین چه معنایی دارد و چطور می توان این نگین را بزرگ تر جلوه داد؟

سایز نگین حلقه نامزدی و هر نوع سنگ قیمتی بر اساس وزن نگین مشخص می شود که واحد اندازه گیری آن قیراط (carats) است. هر قیراط برابر با ۲۰۰ میلی گرم است. یعنی هر ۵ قیراط یک گرم وزن دارد. هر سایز نگین بر اساس قیراط تصویر خاصی روی انگشت دستان شما خواهد داشت که در عکس زیر می توانید تفاوت های نگین های نیم قیراطی تا ۲٫۵ قیراطی را روی دست مشاهده کنید تا بتوانید انتخاب بهتری داشته باشید.

تفاوت های نگین های نیم قیراطی تا 2.5 قیراطی را روی دست

برای این که نگین حلقه نامزدی شما بزرگ تر از آن چه که هست به نظر برسد یک راه ساده وجود دارد. کافی است شما همراه با حلقه نامزدی خود چند انگشتر با نگین های ریز و از همان جنس در همان دست و همان انگشتی که حلقه نامزدی خود را انداخته اید، استفاده کنید. خطای دید ناشی از کوچکی نگین ها باعث می شود تا نگین حلقه نامزدی شما بزرگ تر از آن چه که هست به نظر برسد و پرستیژ بالاتری برای خود و نامزد خود کسب کنید.

 

2

Please Login to comment
2 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
آ ه

محشره

Anonymous

خیلی زیباست